Консультація психолога в Україні

Скільки коштує онлайн консультація психолога в Україні? За допомогою нашого каталогу послуг ви дізнаєтеся, де дешевше записатися на індивідуальну консультацію до приватного психолога.

Місто
Кількість пропозицій

Порівняння вартості психологічної консультації в Україні

У наш час консультація психолога - досить затребувана медична послуга. Адже існують різні життєві, сімейні ситуації, коли важко впоратися самому. Крім того, більшість проблем людини родом з дитинства, тому тільки хороший психолог може допомогти рухатися далі, залишивши позаду всі труднощі. Якщо ви хочете заощадити на послугах психолога, радимо скористатися нашим каталогом і порівняти ціни на консультацію в різних клініках. Команда Prostobank.ua зібрала прайси і розцінки приватних психологів. Тому порівнюйте всі пропозиції, читайте відгуки і вибирайте кращого психолога для сімейної чи індивідуальної консультаціі. Зверніть увагу, багато психологів працюють в онлайн режимі, тому ви можете отримати консультацію, не виходячи з дому!

Путівники

Використання методів тілесно-орієнтованої психології в психологічній корекції

Термін "психологічна корекція" (психокорекція) все частіше зустрічається не тільки в спеціалізованій літературі. Bankchart.com.ua розбирався, що це таке, хто потребує психологічної корекції і які ефективні методики застосовують психологи сьогодні.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

RwS bank

Депозит для физлиц «Коммунальный»

Получайте не только доход по депозитной программе, но и покрывайте расходы на оплату жилищно-коммунальных услуг за счет банка.

Ставка в гривне - до 11,75% годовых

Дополнительная ставка для пенсионеров - 0,5%

Агропросперіс Банк

Ощадна картка від Агропросперіс Банку

Ощадна картка зручніше вкладу!

Від 5% до 7% на щоденні залишки за рахунком

Оплати в один дотик з технологією payWave

Знімайте та поповнюйте на будь-які суми

Безкоштовне поповнення та будь-які безготівкові розрахунки

Без плати за обслуговування

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016