Консультація психолога в Україні

Скільки коштує онлайн консультація психолога в Україні? За допомогою нашого каталогу послуг ви дізнаєтеся, де дешевше записатися на індивідуальну консультацію до приватного психолога.

Місто
Кількість пропозицій

Порівняння вартості психологічної консультації в Україні

У наш час консультація психолога - досить затребувана медична послуга. Адже існують різні життєві, сімейні ситуації, коли важко впоратися самому. Крім того, більшість проблем людини родом з дитинства, тому тільки хороший психолог може допомогти рухатися далі, залишивши позаду всі труднощі. Якщо ви хочете заощадити на послугах психолога, радимо скористатися нашим каталогом і порівняти ціни на консультацію в різних клініках. Команда Prostobank.ua зібрала прайси і розцінки приватних психологів. Тому порівнюйте всі пропозиції, читайте відгуки і вибирайте кращого психолога для сімейної чи індивідуальної консультаціі. Зверніть увагу, багато психологів працюють в онлайн режимі, тому ви можете отримати консультацію, не виходячи з дому!

Путівники
Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Ставка 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристична страховка онлайн: три програми на вибір

Обов'язкова автоцивілка від лідера ринку

Агропросперіс Банк

Акційні депозити у гривні

Акційні депозити у гривні

12% річних на 18 місяців

11% річних на 6 місяців

Вклади від 15 000 грн.

Акція діє до 31.05.2021

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016