Няня в м. Рівне

Скільки коштують послуги з нагляду і догляду за новонародженими і дітьми в м. Рівне на годину? Пропонуємо порівняти вартість послуг няні погодинно вдень і ввечері, на вихідний день, з проживанням або без в вашому місті.

Послуга
 
Місто
 
#
Компанія і назва послуги
Вартість, грн.
Інфо на сайті компанії

Скільки коштують послуги няні?

Не всі сучасні жінки знаходяться в повноцінній декретній відпустці. Вони виходять на роботу раніше 3 років після народження малюка. У таких випадках не обійтися без послуг професійної няні. Крім того, нестача місць у дитячих садках також підвищує попит на послуги няні. У пошуках няні потрібно порівняти вартість послуг, обов'язково почитати відгуки. Саме тому ми зібрали всю потрібну інформацію на нашому сайті. Тут ви можете знайти найбільш підходящу няню для новонародженого, немовляти і дітей будь-якого віку в вашому місті.

Завдяки нашому каталогу послуг ви зможете знайти недорогу няню, яка відповідає вашим вимогам. Ви можете скористатися послугами няні на 1 годину, щоб подивитися, як вона буде вести себе з малюком. Обов'язково почитайте відгуки про неї і залишайте свої враження. Це допоможе іншим матерям зробити правильний вибір. Вартість послуг няні залежить від терміну надання послуг, періоду дня (ранок, день, ніч), необхідності проживання з сім'єю (з проживанням або без). Послуги няні вихідного дня коштують дорожче. Тому, якщо ви шукаєте гарну няню за доступною ціною, уважно вивчіть всі пропозиції на ринку.

Путівники

Вибір прекрасної няні: шукаємо, знаходимо, довіряємо

Bankchart.com.ua цікавився, як правильно вибрати няню, якими якостями вона повинна володіти, де її можна розшукати і як вибудовувати відносини. Адже часто сім'я опиняється в ситуації, коли малюка (грудничка) потрібно з кимось залишити. Іноді на пару годин, а іноді і на весь день - якщо мама змушена вийти на роботу. В такому випадку один з виходів - знайти няню.

Няня в Україні

Горячие предложения

ОТП Банк

Депозит Срочный от ОТП Банка

до 6,25% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 3 мес.

Минимальная сумма - от 5 000 грн.

100% гарантия вклада

Агропросперіс Банк

Депозит Онлайн

11% річних у гривні або 2,25% у доларах на 24 місяці

Строк від 1 до 24 місяців

Від 1000 грн або 100 дол.

100% гарантія вкладу

Оформлення в онлайн-банкінгу AP Bank

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Агропросперіс Банк

Ощадна картка від Агропросперіс Банку

Ощадна картка зручніше вкладу!

від 5% до 7% на щоденні залишки за рахунком із доступом до коштів 24/7

безкоштовне поповнення, обслуговування, безготівкові розрахунки та зняття коштів в усіх банкоматах України

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram