Няня в Україні

Скільки коштують послуги з нагляду і догляду за новонародженими і дітьми в Україні на годину? Пропонуємо порівняти вартість послуг няні погодинно вдень і ввечері, на вихідний день, з проживанням або без в вашому місті.

Скільки коштують послуги няні?

Не всі сучасні жінки знаходяться в повноцінній декретній відпустці. Вони виходять на роботу раніше 3 років після народження малюка. У таких випадках не обійтися без послуг професійної няні. Крім того, нестача місць у дитячих садках також підвищує попит на послуги няні. У пошуках няні потрібно порівняти вартість послуг, обов'язково почитати відгуки. Саме тому ми зібрали всю потрібну інформацію на нашому сайті. Тут ви можете знайти найбільш підходящу няню для новонародженого, немовляти і дітей будь-якого віку в вашому місті.

Завдяки нашому каталогу послуг ви зможете знайти недорогу няню, яка відповідає вашим вимогам. Ви можете скористатися послугами няні на 1 годину, щоб подивитися, як вона буде вести себе з малюком. Обов'язково почитайте відгуки про неї і залишайте свої враження. Це допоможе іншим матерям зробити правильний вибір. Вартість послуг няні залежить від терміну надання послуг, періоду дня (ранок, день, ніч), необхідності проживання з сім'єю (з проживанням або без). Послуги няні вихідного дня коштують дорожче. Тому, якщо ви шукаєте гарну няню за доступною ціною, уважно вивчіть всі пропозиції на ринку.

Путівники

Вибір прекрасної няні: шукаємо, знаходимо, довіряємо

Bankchart.com.ua цікавився, як правильно вибрати няню, якими якостями вона повинна володіти, де її можна розшукати і як вибудовувати відносини. Адже часто сім'я опиняється в ситуації, коли малюка (грудничка) потрібно з кимось залишити. Іноді на пару годин, а іноді і на весь день - якщо мама змушена вийти на роботу. В такому випадку один з виходів - знайти няню.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Ставка 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Miloan.ua

1-й кредит до 15 000 - 0,01%!

Макс кредит: до 15 000 грн.

Строк: до 30 дн.

Вік / Возраст: > 18

Карта, паспорт, код

Агропросперіс Банк

Вигідні депозити у доларах США

Депозит в доларах США

3,5% річних на 6 місяців

Вклади від 500 USD

Акція діє до 31.05.2021

Агропросперіс Банк – банк, який має 100% іноземний капітал (США і Європа) та найвищий рейтинг депозитів ua1

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016