Няня в Україні

Скільки коштують послуги з нагляду і догляду за новонародженими і дітьми в Україні на годину? Пропонуємо порівняти вартість послуг няні погодинно вдень і ввечері, на вихідний день, з проживанням або без в вашому місті.

Скільки коштують послуги няні?

Не всі сучасні жінки знаходяться в повноцінній декретній відпустці. Вони виходять на роботу раніше 3 років після народження малюка. У таких випадках не обійтися без послуг професійної няні. Крім того, нестача місць у дитячих садках також підвищує попит на послуги няні. У пошуках няні потрібно порівняти вартість послуг, обов'язково почитати відгуки. Саме тому ми зібрали всю потрібну інформацію на нашому сайті. Тут ви можете знайти найбільш підходящу няню для новонародженого, немовляти і дітей будь-якого віку в вашому місті.

Завдяки нашому каталогу послуг ви зможете знайти недорогу няню, яка відповідає вашим вимогам. Ви можете скористатися послугами няні на 1 годину, щоб подивитися, як вона буде вести себе з малюком. Обов'язково почитайте відгуки про неї і залишайте свої враження. Це допоможе іншим матерям зробити правильний вибір. Вартість послуг няні залежить від терміну надання послуг, періоду дня (ранок, день, ніч), необхідності проживання з сім'єю (з проживанням або без). Послуги няні вихідного дня коштують дорожче. Тому, якщо ви шукаєте гарну няню за доступною ціною, уважно вивчіть всі пропозиції на ринку.

Путівники

Вибір прекрасної няні: шукаємо, знаходимо, довіряємо

Bankchart.com.ua цікавився, як правильно вибрати няню, якими якостями вона повинна володіти, де її можна розшукати і як вибудовувати відносини. Адже часто сім'я опиняється в ситуації, коли малюка (грудничка) потрібно з кимось залишити. Іноді на пару годин, а іноді і на весь день - якщо мама змушена вийти на роботу. В такому випадку один з виходів - знайти няню.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Агропросперіс Банк

Ощадна картка від Агропросперіс Банку

Ощадна картка зручніше вкладу!

Від 5% до 7% на щоденні залишки за рахунком

Оплати в один дотик з технологією payWave

Знімайте та поповнюйте на будь-які суми

Безкоштовне поповнення та будь-які безготівкові розрахунки

Без плати за обслуговування

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Chatex

Криптобанк Chatex международные переводы в Телеграмм

Совершайте переводы в USDT TRC-20 вместе с Chatex.

Переводите без комиссии, мгновенно, безопасно и удобно друзьям, родственникам и коллегам по всему миру!