Як заблокувати карту Ощадбанку?

Prostobank.ua розповідає як заблокувати і розблокувати карту Ощадбанку в разі її втрати або крадіжки.

Блокування картки від Ощадбанку

Якщо втратили карту, у Вас витягли гаманець з усіма кредитками, або думаєте, що реквізити карти стали доступними третім особам, наприклад, офіціантові з ресторану, де були недавно - краще заблокувати карту Ощадбанку якомога швидше, щоб не стати жертвою зловмисників на не втратити гроші. Зробити це можна кількома способами.

Як заблокувати карту Ощадбанку за допомогою колл-центру?

Наберіть службу підтримки Ощадбанку за номером 0 800 210 800. Для прискорення з'єднання з потрібним фахівцем натисніть 2. Менеджер банку може поставити кілька запитань, наприклад, номер карти для блокування і слово-пароль. Як тільки реквізити карти будуть перевірені - вона буде заблокована. Дзвонити в Ощадбанк краще з номера, прив'язаного до загубленої карти, інакше операцію з блокування можуть просто не провести.

Як заблокувати карту Ощадбанку на відділенні?

Якщо недалеко від Вас розташоване відділення Ощадбанку, Ви можете заблокувати карту на ньому, написавши відповідну заяву. Візьміть з собою документ, що підтверджує особу, наприклад, паспорт.

Як заблокувати карту Ощадбанку за допомогою інтернет-банкінгу?

Зайдіть в «Ощад 24/7» або його мобільний додаток і виберіть розділ «Карти і рахунки». Натисніть на карці, яку хочете заблокувати, далі розділ «Сервіси і виписки», пункт «Блокування картки», виберіть причину блокування карти (втрата, крадіжка).

Якщо Ви не впевнені, що картку було викрадено, а просто не можете її знайти в закритому місці, наприклад, квартирі, виберіть опцію «Заблокувати тимчасово». Поставте галочку в полі «Операція не тарифікується» - вам прийде СМС-пароль для підтвердження, після чого карту буде заблоковано.

Чому Ощадбанк заблокував карту? Як її розблокувати?

Ваша карта може бути заблокована і самими Ощадбанком, якщо по ній відбуваються «сумнівні» або нові операції. Наприклад, якщо Ви поїхали в інше місто по відрядженню та рано вранці знімаєте гроші в «незнайомому» банкоматі. Розблокувати карту можна аналогічними способами: за допомогою служби підтримки, у відділенні Ощадбанку або в тому ж веб-банкінгу, обравши опцію розблокування.

Читайте також: "Відповіді на популярні питання клієнтів Ощадбанку і відгуки про роботу банку"

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Швидкий пошук

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Ставка 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Агропросперіс Банк

Акційні депозити у гривні

Акційні депозити у гривні

12% річних на 18 місяців

11% річних на 6 місяців

Вклади від 15 000 грн.

Акція діє до 31.05.2021

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Miloan.ua

1-й кредит до 15 000 - 0,01%!

Макс кредит: до 15 000 грн.

Строк: до 30 дн.

Вік / Возраст: > 18

Карта, паспорт, код