про твої фінанси

Види автоекстріму

Автомобілі - це не просто засіб пересування, а ще й відмінний спосіб вдихнути екстриму на повні груди. Екстрім на авто поширений по всьому світу, в тому числі і в нашій країні. Про види і унікальність кожного виду автомобільного екстриму - Street racing, Drag racing, Street Point, Drift, автослалом - дізнавався Bankchart.com.ua.


Короткий зміст і посилання по темі

  1. Street racing (стріт рейсинг)
  2. Drift (Дрифт на машині)
  3. Автослалом

Звичайно, на звичайних дорогах в пробках екстремальним може бути тільки витрата палива, але для любителів показати своє вміння водіння машини є варіації автоекстріма, де кожен бажаючиq автолюбитель з досвідом і любов'ю до напружених пристрастей може спробувати свої сили.

Street racing (стріт рейсинг)

Гонки на шалених швидкостях по вулицях рідного міста або за його межами - це прекрасна можливість зрозуміти, на що здатний твій автомобіль і ти сам. Головне завдання - прийти до фінішу першим, обігнавши своїх суперників. Стрітрейсери модернізують свої машини для кращої маневреності і витривалості. Всі сили направлені на швидку перемогу. Street racing зараз вважається одним з найпопулярніших і найдоступніших видів автоекстріму і вже розділяється на 2 види:  Drag racing  і  Street Point .

Drag racing  - це гонки на короткі дистанції по прямій трасі на рекорд. Зазвичай потрібно максимально швидко проїхати 402 метра - чверть милі. Учасники змагаються парами - 2 автомобілі одночасно стартують, і далі все залежить від уміння рейсеров.

Джерело фото:  www.idrive.kz

Street Point  - гонка, яка має на увазі не просто швидке подолання відстаней, а й виконання квесту у вигляді чек-поінтів. Це точки, за якими учасник змагання максимально швидко проходить маршрут, відповідно до основних правил ПДР і інших можливих обмежень, які можуть встановити організатори.

Підвидом  Street Point є Street-Challenge  -  дуже поширений вид автоекстріму в Україні. Крім основних точок, через які кожен рейсер повинен проїхати, автоекстремалам потрібно буде включити мізки і розгадати інтелектуальні загадки. У загадках координати наступного чек-поінт. Ці авто-квести часто проводять поблизу занедбаних будівель, де і ховають загадки. Тут одна лише майстерність водіння не допоможе, часто потрібно вийти з машини, обійти споруду, знайти завдання, розгадати його, і тільки після цього повернутися в машину і продовжити гонку.

Ще один вид  Street Point   -  це  City-Jungle,  умови гонки схожі на Street-Challenge, але ту вся фішка в невідомості: це не послідовний квест, в одному з чек-поінтів може виявитися фініш.

Для автоекстремалів, яким цікавіше ганятися не за загадками, а за реальною жертвою, існує вид автоекстріма під назвою «Полювання на лисиць». Мета - переслідування реальної «лисиці»  -  учасника змагань іншими «мисливцями». Знайти, наздогнати і загнати в кут автоекстремала «лисицю» першим - це сенс даного виду гонок.

Drift (Дрифт на машині)

Крім швидкостей, квестів та переслідувань для екстремалів є й інший вид автомобільного екстриму -  дрифт.

Джерело фото:  oboi20.ru

Якщо красиві різкі повороти, гальмування подобаються більше високих швидкостей - варто вибрати для екстремального розвитку на своєму автомобілі дрифт. Дрифтувати можна як в парі, так і поодинці. Дрифт трактують як «керований занос при зриві задньої осі коліс», тобто це поворот на високих швидкостях з навмисною пробуксовкою коліс. При дрифті навколо автомобіля піднімається стовп пилу, на дорозі залишаються сліди від шин, але вмілий дрифт-поворіт може бути видовищніше за гонки. Цей вид автоекстріму може нагадати слалом на роликах - рухи відбуваються плавно, чітко і дуже красиво. Ніякого поспіху, тільки повний контроль автомобіля і власних нервів. Звичайно, звичайний автомобіль не варто заганяти в дрифт, для «корчей», як називають дрифт автолюбителі, використовують спеціальні полегшені автомобілі.

Автослалом

Але більше, ніж дрифт, ролерське захоплення красиво об'їжджати фішки нагадує автослалом - фігурне катання для автомобілістів. Головна умова - автомобіль на трасі завжди один, йому ніхто не заважає, не обганяє. Вся увага на красу і професіоналізм об'їзду конусів, їзди змійкою, як на серпантині, розвороту на 180 градусів і інших маневрів на низькій швидкості. Придуманий автослалом був для підвищення майстерності маневреності серед звичайних водіїв, але став одним з видів автоспорту.

Джерело фото:  punct.com.ua

Найнебезпечніший і найбільш видовищний вид автоекстріму - це гонки на виживання. Зіштовхнути противника з траси, врізатися в нього, підрізати? Це саме те, що можна і потрібно робити під час участі в таких гонках. Зазвичай для змагань захищається кільце траси, щоб не нашкодити глядачам, а самі траси створюються максимально вибоїстими і складними для проходження. Іноді на таких трасах додатково встановлюють підльоти і рампи для ускладнення і видовищності. Виграє той, чий автомобіль витримає постійну атаку суперників і швидше за всіх добереться до фінішу.

Джерело фото:  www.ridus.ru

Будь-який вид екстремального водіння автомобіля має на увазі, в першу чергу, вміння взаємодіяти зі своєю машиною. Для участі в гонках, дрифті або автослаломі недостатньо мати права і намотувати кола по міських дорогах. Для майбутніх автоекстремалів є  спеціальні курси, де навчають маневрувати, різко гальмувати, повертати в заметі. Є курси, які тривають всього 15 годин, але цього достатньо для пробної участі в екстремальному водінні. Вартість курсів екстремального водіння можна дізнатися  тут.

Будь-яка майстерність приходить з досвідом. І якщо вам не хочеться просто протирати шини в пробках, підготуйте свою машину для майбутніх подвигів і починайте брати участь в екстремальних видах автоспорту.

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Фиксированная ставка по кредиту 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Агропросперіс Банк

Акційний депозит під 15%

Акційний депозит "На літо" від Агропросперіс Банку

15% річних у гривні

на строк 1 або 3 місяці

+ БОНУС до ставки на сайті

Вклади від 1000 грн

Діє з 10.06 до 31.07.2022

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Агропросперіс Банк

Благодійний депозит "Вклад у Перемогу"

Вклад у Перемогу з Агропросперіс Банком

12% річних у гривні на 9 місяців

Вклади від 1000 грн

Відсотки НАПЕРЕД за весь строк вкладу

+ спільна благодійна допомога ЗСУ

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Корисні статті з даної тематики