про твої фінанси

Платна риболовля в Україні: скільки коштує і яку рибу можна ловити

Для більшості чоловіків рибалка - це не тільки можливість принести додому смачний і багатий корисними мікроелементами улов, а також можливість відпочити, насолодившись тишею, природою, компанією друзів-однодумців та й самим процесом лову риби в цілому. Саме тому рибалка настільки популярна, що продається як окрема послуга. А ось яку рибу можна зловити на платних водоймах і у скільки обійдеться така рибалка, розбирався Prostobank.ua


Короткий зміст і посилання по темі

 1. Переваги риболовлі на платних водоймах
 2. Риболовля у відкритому морі
 3. Вартість платної риболовлі

Переваги риболовлі на платних водоймах

Порибалити в Україні можна як платно, так і безкоштовно. Але в силу своїх переваг рибалка за гроші стає все більш популярною і можливо скоро пережене за популярністю риболовлю на безкоштовних водоймах. До таких переваг належать:

Гарантія клювання і улову. Поїхавши на платну водойму, ви можете бути впевнені практично на 100%, що не залишитеся без улову.

Комфорт. Як правило, платні водойми обладнані місцями для відпочинку. Тому після риболовлі ви можете приготувати на мангалі виловлену вами рибу, а також повечеряти нею в замовленій вами альтанці. У місцях підвищеного комфорту, вас будуть чекати і інші можливості (наприклад, можливість переночувати в комфортабельному котеджі або віддати рибу на приготування кухареві з ресторану).

Можливість вибору пріоритетної риби. На водоймах України доступна:

 • ловля ляща;
 • ловля лина;
 • ловля жереха;
 • ловля голавля;
 • ловля білого амура;
 • лов щук;
 • ловля пічкурів;
 • ловля окунів;
 • ловля інших видів риб.

Цілорічна доступність. На деяких платних водоймах риболовля доступна круглий рік, навіть в період нересту.

Щоб порибалити за гроші, зовсім не обов'язково мати або купувати все необхідне спорядження, його в більшості випадків можна орендувати безпосередньо на місці.

ВАЖЛИВО! На деяких водоймах риболовля організована за принципом «зловив-відпустив». А це означає, що забрати улов з такої водойми у вас не вийде.

Риболовля у відкритому морі

В Україні порибалити за гроші можна не тільки на прісних водоймах, а й на морі.

Напевно, багато наших читачів, відпочиваючи на узбережжі Чорного або Азовського моря, стикалися з так званими «продавцями екскурсій», які пропонували поїхати на риболовлю на катері. Це теж рибалка за гроші. Ви платите, вас вивозять у відкрите море і надають все необхідне спорядження. У таких випадках вам доступна:

 • ловля бичка;
 • ловля пеленгаса;
 • ловля кефалі;
 • ловля ставриди;
 • ловля скумбрії;
 • ловля іншої морської риби.

Вартість платної риболовлі

Вартість платної риболовлі, а саме, так званого вхідного квитка, залежить від кількох факторів: норми вилову, де розташована водойма і чи облаштована вона, яка риба в ньому водиться, як довго ви плануєте рибалити та ін. Тому вартість може становити як 50 гривень, так і більш 1 000. Як правило, більш висока ціна вхідного квитка характерна для рибальських клубів. Так, наприклад, в центрі сімейної риболовлі «Білі камені» день риболовлі обійдеться вам в 500-600 гривень, а в риболовецькому клубі «Gold Fish Club» - 450-900 гривень (в залежності від озера). А ось в клубі «Selfish Club» тільки за годину риболовлі будьте готові віддати 1000-1500 гривень.

Якщо ж говорити про морську платну риболовлю, то її вартість, як правило, залежить від розміру, стану, завантаженості катера (так як здійснюється вона, в основному, групами), а також наявності тих чи інших зручностей на ньому. В середньому ціна на морську рибалку на катері стартує від 300-350 гривень з людини (тривалість риболовлі при цьому, як правило, становить не менше 3 годин).

З вартістю платної риболовлі в Україні можна ознайомитися тут.

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Фиксированная ставка по кредиту 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Агропросперіс Банк

Благодійний депозит "Вклад у Перемогу"

Вклад у Перемогу з Агропросперіс Банком

12% річних у гривні на 9 місяців

Вклади від 1000 грн

Відсотки НАПЕРЕД за весь строк вкладу

+ спільна благодійна допомога ЗСУ

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Агропросперіс Банк

Акційний депозит під 15%

Акційний депозит "На літо" від Агропросперіс Банку

15% річних у гривні

на строк 1 або 3 місяці

+ БОНУС до ставки на сайті

Вклади від 1000 грн

Діє з 10.06 до 31.07.2022

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Корисні статті з даної тематики