про твої фінанси

Огляд курсів англійської мови від Speak Up

Вивчення іноземних мов - популярна послуга в сучасному світі. Адже багато хто з нас використовує англійську, німецьку та інші мови на роботі, в подорожах. Тому Bankchart.com.ua проаналізував умови, плюси і мінуси навчання в компанії Speak Up.


Короткий зміст і посилання по темі

 1. Коротко про школу
 2. Переваги навчання в компанії
 3. Тестування в Speak Up і програма навчання
 4. Як увійти в особистий кабінет Speak Up?
 5. Скільки коштує індивідуальне заняття в Спік АП?
 6. Скільки коштує стандартний курс англійської мови в Speak Up?
 7. Скільки триває інтенсивний курс в Speak Up?
 8. Офіційний сайт, гаряча лінія та інші контакти компанії

Сьогодні можна знайти безліч шкіл, курсів, які пропонують професійні уроки іноземних мов. Більш того, вивчати мову можна в онлайн режимі, не виходячи з дому. У цьому огляді ми розглянемо переваги, цінову політику компанії Speak Up, яка має більше 80 дипломованих викладачів, в тому числі носіїв мови.

Коротко про школу

Speak Up працює на міжнародному ринку з 2000 року. На сьогодні школи компанії працюють в 11 країнах світу. В Україні компанія представлена 15 школами в таких містах, як Київ, Львів, Одеса, Дніпро, Харків і Кривий Ріг. Компанія пропонує студентам унікальну методику навчання з доступом до класів і матеріалами в будь-якому місці і в будь-який час.

Переваги навчання в компанії

 1. Можливість самостійно формувати графік занять на тиждень. З огляду на зайнятість людини в сучасному світі, це велика перевага. Адже студенту не потрібно міняти свій типовий графік і підлаштовуватися. Учень самостійно вказує, в які дні і в який час він хоче навчатися.
 2. Можливість розпочати навчання в будь-який день. Тобто, ви не будете чекати закінчення набору в групу або початок семестру. Ви можете приступити до навчання в день подачі заявки.
 3. Можливість тимчасово призупинити заняття. Якщо у вас з'явилися непередбачені обставини, або ви хочете відправитися в подорож, відрядження, компанія пропонує призупинити заняття.
 4. Зручне місце розташування шкіл. Для тих, хто бажає навчатися оффлайн, ще однією перевагою навчання в школі буде її місцезнаходження - всі школи розташовані в 5 хвилинах ходьби від станцій метро
 5. Високий рівень викладання, індивідуальний підхід до студентів. Це одна з найважливіших і сильних сторін Speak Up.

Тестування в Speak Up і програма навчання

Перед стартом навчання студент повинен пройти тестування, яке визначить його рівень знань. Спік Ап пропонує 15 рівнів навчання. Кожен рівень передбачає 20 занять в мультимедіа класі, 20 занять з викладачем, 20 самостійних занять з книжкою і індивідуальні консультації. Пройти тестування для себе можна тут або за посиланням. Після проходження тесту і заповнення форми (ім'я, номер телефону, адреса) можна отримати 40 уроків за 1 грн.

Як увійти в особистий кабінет Speak Up?

Якщо ви вже є студентом компанії, ви можете скористатися особистим кабінетом, який доступний за посиланням. Для входу в студентську зону потрібно вибрати школу зі списку, вказати логін і пароль.

Скільки коштує індивідуальне заняття в Спік АП?

Індивідуальне заняття коштує від 458 грн., тривалість заняття - 60-90 хвилин. Дізнатися більш детальну інформацію про індивідуальні уроки можна на сайті компанії.

Скільки коштує стандартний курс англійської мови в Speak Up?

1 рівень навчання складається з 20 занять. Мінімальна вартість групового заняття складає 111 грн., тривалість 60 хвилин. Тому вартість курсу складе 2220 грн.

Порівняти ціни на курси англійської мови в Києві можна в нашому каталозі.

Скільки триває інтенсивний курс в Speak Up?

Інтенсивний курс - це можливість вивчити мову за короткий термін. Пройти повноцінний курс навчання в компанії можна за 1 місяць або індивідуально. Тривалість уроку - 60 хвилин, перше заняття безкоштовне. Більш детально читайте здесь.

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Фиксированная ставка по кредиту 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Агропросперіс Банк

Акційний депозит під 15%

Акційний депозит "На літо" від Агропросперіс Банку

15% річних у гривні

на строк 1 або 3 місяці

+ БОНУС до ставки на сайті

Вклади від 1000 грн

Діє з 10.06 до 31.07.2022

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Агропросперіс Банк

Благодійний депозит "Вклад у Перемогу"

Вклад у Перемогу з Агропросперіс Банком

12% річних у гривні на 9 місяців

Вклади від 1000 грн

Відсотки НАПЕРЕД за весь строк вкладу

+ спільна благодійна допомога ЗСУ

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Корисні статті з даної тематики