про твої фінанси

Огляд IT курсів від компанії GoIt

У світі все більше людей цікавиться IT сферою. Вивчити IT ринок можна не лише в університеті, а й на спеціалізованих курсах. Сьогодні можна знайти безліч курсів в інтернеті, але як вибрати підходящі та не витратити кошти даремно? Bankchart.com.ua проаналізував курси від лідера ринку – компанії GoIt, результатами нашого дослідження ділимося із читачами.


Короткий зміст і посилання по темі

  1. Коротко про компанію GoIt
  2. Скільки коштують і які курси пропонує компанія GoIt?
  3. Марафон GoIt
  4. IT-аутсорсинг: довідник компаній

Вибираючи курси, в першу чергу, варто звернути увагу на кількість випускників компанії, їх досягнення, ознайомитися з програмою курсу та порівняти вартість з ринковою, почитати відгуки студентів та співробітників. Перевагою буде наявність нагород.

Коротко про компанію GoIt

GoIt – це компанія, яка спеціалізується на IT курсах як для новачків, так і професіоналів. Завдяки професіоналізму співробітників компанії GoIt удостоєна таких нагород як BEST IT EDUCATION 2015, UKRAINIAN IT AWARDS 2016, Українська Народна Премія (2018-2021 рр.). Кількість випускників компанії перевищила 3800 осіб, студентами є понад 2000 осіб.

Скільки коштують і які курси пропонує компанія GoIt?

Компанія пропонує великий вибір курсів. Новачки мають можливість почати вивчати IT сферу з нуля, а IT фахівці можуть підвищити рівень своєї кваліфікації, вивчити новий напрямок тощо. На сьогодні компанія пропонує такі курси:

FullStack Online (розробник із нуля). Після курсів можна працювати на посаді Junior Full Stack-розробника – створювати мобільні програми, сайти. Для навчання на курсі необхідно мінімум знань – основи ПК, базова англійська. Вартість курсу – від 3800 грн. до 4300 грн. на місяць, залежно від пакету.

FullStack offline в Києві – курси для розробників з нуля в офлайн режимі. Вартість - 3800-5130 грн. на місяць, залежно від пакету послуг.

IT Bootcamp - програма з підготовки full-stack розробників, з упором на фронтенд (html/css, javascript, react.js) та бекенд – node.js. Після закінчення курсу ви зможете працювати з версткою сайту, програмуванням інтерфейсу програми. Тривалість курсу – 6 місяців, вартість – 64 900 грн.

Frontend Online - HTML/CSS + JAVASCRIPT. Після закінчення курсу випускник може працювати Frontend розробником. Тривалість курсу – 6 місяців, вартість – 4200 грн. у місяць.

IT Bootcamp online - full-stack - розробник, навчання в онлайн режимі, тривалість курсу - 6 місяців.

Курс GoQA – курс підійде навіть гуманітаріям та нетехнічним фахівцям, за допомогою курсу ви навчитеся основним видам тестування, освоїте спеціальність QA Engineers. Навчання триває 3 місяці.

Курс Go JAVA – вивчення синтаксису мови, фрейморку та технології JAVA для написання програм та додатків. Тривалість курсу – 10 місяців, вартість – 3290 грн. у місяць.

Курси Junior Python Engineer і Junior Data Scientist. Завдяки курсу ви навчитеся створювати сайти на Python, програмувати нейронні мережі. Курс триває 10 місяців та коштує 3400 грн. у місяць.

Курс Project Management онлайн. Після закінчення курсу ви зможете реалізувати власний проект у ролі управлінця, стати Project Management команди розробників. Тривалість навчання – 2 місяці, вартість 9900 грн.

React Native Developer. Це міні-курс, який дозволить Вам освоїти необхідні навички для роботи React Native Developer. Вартість курсу – 9900 грн.

FullStack Online International – за 10 місяців навчання ви зможете створювати сайти та програми. Вартість – 1300 євро

Web-Дизайн – за допомогою курсу ви дізнаєтеся про всі тонкощі роботи веб-дизайнера, навчитеся проектувати інтерфейси користувача.

Марафон GoIt

Компанія регулярно проводить безкоштовні марафони для тих, хто сумнівається в бажанні, необхідності вивчення IT сфери. Завдяки безкоштовному марафону ви дізнаєтесь більше про ринок інтернет технологій, зможете визначитися, чи хочете ви працювати у даній сфері. Програма марафону включає такі етапи:

  • Перегляд відео лекції
  • Домашнє завдання
  • Відео рішення
  • Наступні відео або допомогти ментора

Записатись на безкоштовний марафон можна тут.

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Фиксированная ставка по кредиту 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Агропросперіс Банк

Благодійний депозит "Вклад у Перемогу"

Вклад у Перемогу з Агропросперіс Банком

12% річних у гривні на 9 місяців

Вклади від 1000 грн

Відсотки НАПЕРЕД за весь строк вкладу

+ спільна благодійна допомога ЗСУ

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Агропросперіс Банк

Акційний депозит під 15%

Акційний депозит "На літо" від Агропросперіс Банку

15% річних у гривні

на строк 1 або 3 місяці

+ БОНУС до ставки на сайті

Вклади від 1000 грн

Діє з 10.06 до 31.07.2022

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Корисні статті з даної тематики