про твої фінанси

Лампа соляна: корисний атрибут інтер'єру

Bankchart.com.ua дізнався, в чому специфіка застосування, користь і лікувальні властивості, як працює соляна лампа. У наш час в квартирах і будинках, для власників яких важливо їх здоров'я, все частіше з'являються соляні лампи.


Короткий зміст і посилання по темі

 1. Історія застосування соляної лампи
 2. Види, плюси (корисні властивості) і мінуси соляної лампи
 3. Експлуатація та догляд: як користуватися лампою
 4. Соляна лампа в Фен-шуй
 5. Соляна лампа в інтер'єрі

Соляна лампа є засобом іонізації повітря. Завдяки даному світильнику в кімнаті відтворюється атмосфера соляної шахти, яка за своєю природою є потужним стерилізатором. Під дією соляної лампи гинуть білкові структури мікробів і відбувається очищення повітря в приміщенні.

Зовні лампа виглядає досить незвично. Її плафон вирізається з цільного шматка галіта (наукова назва кам'яної солі). До її складу входить натрій хлор і трохи домішок. Усередині плафона розташовується лампа накалювання невеликого розміру. Вона забезпечує нагрів і освітлення плафона. Під дією лампи відбувається виділення іонів, завдяки яким повітря очищається і наповнюється цілющими властивостями.

Джерело фото:  http://salt-lamp.kiev.ua

Історія застосування соляної лампи

Спелеотерапію (лат. «Спелео» - печера) застосовували ще 2000 років тому. У Стародавній Греції робочі, які проводили багато часу в сольових печерах, рідше хворіли, швидше зцілювалися і володіли більш міцним здоров'ям і сильним тілом в порівнянні з родичами. Особливо яскраво це проявлялося у тих, хто з дитинства працював або відвідував сольові печери: імунітет у дітей дуже податливий і гартувався з ранніх років. Завдяки дослідженням сучасних вчених цей факт знайшов підтвердження, і сьогодні багато людей проходять спелеотерапію, щоб поліпшити стан свого здоров'я. Даний метод немедикаментозною природньої профілактики і реабілітації є одним з найсильніших, і застосуються при різних бронхеологічних захворюваннях.

Джерело фото:  http://uateka.com

Види, плюси (корисні властивості) і мінуси соляної лампи

Соляна лампа є мініатюрним аналогом морського узбережжя і сольової печери. Однак в ній концентрація іонів досягається не завдяки великій поверхні стін печер або величезних мас солоної води, а за рахунок нагріву солі. Соляний прилад допомагає при лікуванні астми, бронхіту, риніту. Також соляна лампа забезпечує підвищення життєвого тонусу, зміцнення імунітету і гармонізацію психіки. Соляна лампа служить і для нейтралізації негативного впливу шкідливих електромагнітних хвиль, які випромінює електронна техніка.

Джерело фото:  http://www.sunselect.mn

Залежно від кольору солі лампа здійснює різний вплив на людину:

 • червона - відповідає за серце, покращує кровообіг;
 • жовта - покращує стан підшлункової залози, жовчного міхура і печінки, стимулює кмітливість;
 • помаранчева - має заспокійливий ефект, дарує відчуття захищеності і нормалізує роботу жовчного міхура і печінки;
 • біла - надає заспокійливий ефект, дарує відчуття спокою, створює враження чистого приміщення;
 • рожева - підвищує емоційність, приносить гармонію у відносинах;
 • коричнева - забезпечує душевну рівновагу і підвищення імунітету.

Джерело фото:  http://bactosfera.com.ua

Якщо говорити про мінуси соляної лампи, то їх немає. Адже вона виділяє оптимальну кількість мікроелементів в повітря і не шкодить організму людини.

Експлуатація та догляд: як користуватися лампою

Принцип дії соляних світильників такий: під час нагрівання від полум'я свічки або електричної лампи, сіль виділяє негативно заряджені іони. Вони забезпечують нейтралізацію негативного впливу електронної техніки. У холодному стані природна сіль абсорбує (поглинає) вологу з повітря, а при нагріванні - виділяє її. Відповідно щоб лампа почала надавати оздоровчу дію, її необхідно включити, однак і в вимкненому стані вона позитивно впливає на повітря в приміщенні.

Соляна лампа проста у використанні і не вимагає спеціального догляду. Декілька разів на тиждень необхідно протирати плафон сухою м'якою ганчіркою або прибирати пил за допомогою пилососа.

Джерело фото:  http://forum.tvoymalysh.com.ua

Соляна лампа в Фен-шуй

Філософія Фен-шуй вчить, що кожне приміщення наповнене життєвою силою - енергією Ци. Якщо в приміщенні часто сваряться і відчувають будь-які негативні емоції - відновити цю силу складно, так як вона поступається місцем негативній енергії. Оновлення Ци можливо за допомогою соляної лампи. Вона забезпечує залучення здорової живої сили. Щоб поліпшити ефект, прилад необхідно помістити в особливе місце - темну нішу в кімнаті або в тому місці, де людина відчуває себе незатишно. Якщо лампа розташована правильно, вона залучає удачу, успіх і щастя в дім.

Джерело фото:  http://tovar2.ru

Соляна лампа в інтер'єрі

Вперше такий предмет інтер'єру, як соляна лампа, з'явився в Західній Європі трохи більше десяти років тому, і сьогодні він вільно продається в багатьох містах. Соляна лампа виглядає привабливо, тому з її допомогою можна пожвавити практично будь-який інтер'єр, створити затишну і розслаблюючу атмосферу. Лампа буде особливо доречна в спальні. Спокійний дизайн можна вигідно обіграти за допомогою кольорових сольових світильників. Рожеві, оранжеві і жовті кольори принесуть в приміщення особливу нотку.

Розміщувати лампу можна практично в будь-якому місці. Однак не рекомендується ставити її поблизу джерел підвищеної вологості: домашніх фонтанів, акваріумів, вологолюбних рослин, кухонних плит, зволожувачів повітря, електрочайників і так далі. Також соляну лампу не можна ставити у ванних кімнатах. Причина в тому, що кам'яна сіль, як і проста кухонна, може розчинятися у воді, а ввібравши велику кількість вологи, вона розм'якшується і може розсипатися. Також соляну лампу не рекомендується довго тримати на відкритому повітрі або в вогкості. Якщо все-таки намокання лампи не уникнути - потрібно включити її на кілька годин і ситуація виправиться.

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Фиксированная ставка по кредиту 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Агропросперіс Банк

Благодійний депозит "Вклад у Перемогу"

Вклад у Перемогу з Агропросперіс Банком

12% річних у гривні на 9 місяців

Вклади від 1000 грн

Відсотки НАПЕРЕД за весь строк вкладу

+ спільна благодійна допомога ЗСУ

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Кредит 112

Кредит под залог недвижимости от 1,5% в месяц

Честный кредит без фиктивных акций и дополнительных условий:

-  Сумма от 30 000 до 30 000 000 грн;

-  Согласование в течение 10 минут;

-  Выдача денег в день обращения;

-  Без справки о доходах и с любой кредитной историей!

Залогом может выступить любая недвижимость.

Корисні статті з даної тематики