Ремонт квартир в Україні

Скільки коштує сучасний комплексний ремонт квартири під ключ в Україні? Пропонуємо порівняти розцінки на послуги ремонту однокімнатних, двокімнатних квартир, приватних будинків в місті.

Скільки коштують роботи по ремонту квартир і приватних будинків?

До уваги відвідувачів сайту пропонується перелік ремонтних робіт. На цій сторінці ми зібрали актуальні розцінки і прайс-листи на виконання робіт з ремонту однокімнатної, двокімнатної квартири в новобудовах або старих будинках (хрущовках). Вартість робіт залежить від виду та обсягу роботи (квадратних метрів або погонних).

На Prostobank.ua ви можете порівняти середню вартість сучасного комплексного ремонту під ключ за квадратний метр. Така інформація допоможе розрахувати загальну вартість ремонту у вашій квартирі в залежності від площі. Порівнюйте розцінки на ремонт і вибирайте недорогих майстрів для виконання якісних професійних ремонтних робіт.

Путівники

Євроремонт квартир: основні ознаки

Євроремонт - поняття досить широке. Дехто припускає, що це використання дорогих технологій і матеріалів, інші - що це всього лише перепланування приміщення і заміна старих вікон. Bankchart.com.ua з'ясовував, що означає євроремонт квартир насправді.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Ставка 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Агропросперіс Банк

Депозит "Посівний" під відсоток чарівний

Акційний депозит "Посівний"

10,5% річних у гривні на 6 місяців

Відсотки - в кінці строку

Вклади від 15 000 грн.

Лише у квітні 2021

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристична страховка онлайн: три програми на вибір

Обов'язкова автоцивілка від лідера ринку