Штукатурка стін та малярні роботи в Україні

Скільки коштує ручна штукатурка стін та малярні роботи в Україні? Пропонуємо порівняти вартість штукатурних і малярських робіт в місті.

Штукатурні та малярні роботи необхідні для повноцінного ремонту квартири, приватного будинку або заміського котеджу. На цій сторінці ми зібрали актуальні розцінки і прайс-листи на виконання таких робіт. Тут ви дізнаєтеся, скільки коштують послуги штукатура і маляра, яка актуальна вартість штукатурки зовнішніх і внутрішніх стін по маяках і без маяків (декоративної, венеціанської, фактурної, гіпсової, мозаїчної, структурної і т.д.). Вартість робіт залежить від виду роботи і площі стін (квадратних або погонних метрів).

Пропонуємо порівняти вартість малярно-штукатурних робіт на Prostobank.ua. За допомогою нашого каталогу послуг ви знайдете низькі ціни на роботи по штукатурці цегляних, глиняних стін і їх фарбування.

Путівники

Декоративні штукатурки: види і особливості

Декоративні штукатурки для внутрішньої і фасадної обробки приміщень користуються популярністю завдяки красивому зовнішньому вигляду, різноманітності забарвлень і фактур, а також хорошим експлуатаційним характеристикам. Bankchart.com.ua розповість про види та особливості декоративної штукатурки.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Ставка 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Miloan.ua

1-й кредит до 15 000 - 0,01%!

Макс кредит: до 15 000 грн.

Строк: до 30 дн.

Вік / Возраст: > 18

Карта, паспорт, код

ZeCredit

0% на 1-й кредит онлайн

96% погоджених кредитів

Перший кредит - до 5 000 ₴

Maксимальна Сума - до 12 000 ₴

Вік - 18 до 65

Доступність по всій Україні