Прибирання після ремонту в Україні

Скільки коштує генеральне прибирання квартири, будинку, офісу після ремонту в Україні? Пропонуємо порівняти вартість послуг прибирання приміщень після ремонту.

Місто
Кількість пропозицій

Скільки коштує професійне прибирання квартири, будинку, офісу після ремонту?

Фінальний етап закінчення ремонту - прибирання сміття та бруду. Після ремонтних робіт та будівництва квартиру або офіс потрібно добре прибрати. У таких випадках радимо скористатися послугами клінінгу. Спеціалізація клінінгових компаній - це швидке, якісне і ефективне прибирання квартир, кабінетів і офісів, а також приватних будинків і заміських котеджів. На цій сторінці ви можете замовити прибирання після ремонту на вигідних умовах. За допомогою спеціального обладнання і миючих засобів працівники клінінгової фірми якісно приберуть вашу квартиру.

Пропонуємо порівняти вартість комплексного прибирання квартири після проведення ремонту на Prostobank.ua. За допомогою нашого каталогу послуг ви знайдете дешеві послуги клінінгу за низькими цінами. Вартість послуги залежить від площі, кількості та стану приміщень. Перед замовленням послуги почитайте відгуки про фірму.

Путівники
Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Ставка 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристична страховка онлайн: три програми на вибір

Обов'язкова автоцивілка від лідера ринку

Агропросперіс Банк

Депозит "Посівний" під відсоток чарівний

Акційний депозит "Посівний"

10,5% річних у гривні на 6 місяців

Відсотки - в кінці строку

Вклади від 15 000 грн.

Лише у квітні 2021

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016