про твої фінанси

Що таке Яндекс паспорт?

Яндекс паспорт - це сервіс, який дає можливість всім користувачам зареєструвати аккаунт (обліковий запис) на Яндексі. Обліковий запис створюється лише один раз, а користувач відразу ж отримує доступ до всіх сервісів компанії. Prostobank уважно вивчив роботу з Яндекс паспортом.


Короткий зміст і посилання по темі

  1. Початок роботи з Яндекс паспортом. Реєстрація
  2. Альтернативна авторизація на сервісах Яндекс

«Яндекс» - це ІТ-компанія, яка є власником інтернет-порталу та системи пошуку в глобальній мережі. Самі творці компанії не розкривають секрет назви, можна тільки здогадуватися, що назва «Яндекс» - це або скорочення «Yet ANother inDEXer», що в перекладі означає «ще один індексатор», або «Мовний iNDEX». Пошукова система «Яндекс» була офіційно зареєстрована 23 вересня 1997 року. Її діяльність тоді полягала в індексуванні невеликої кількості сайтів для здійснення пошуку потрібної інформації.

Запити в той час доводилося писати нестандартні. Лише через кілька років алгоритм пошуку став наскільки розвинений, що «спілкуватися» з пошуковою машиною стало можливо за допомогою введення звичайних слів, обходячись без шифрів. Компанія «Яндекс» з'явилася в 2000 році. Її діяльність завжди була спрямована на удосконалення механізмів пошуку, але також поступово розвивалися і інші сервіси (Яндекс. Пошта, Яндекс. Картинки, Яндекс. Новини, Яндекс. Карти, Яндекс. Погода і ін.). Саме завдяки безлічі сервісів сьогодні Яндекс є мультіпорталом.

Використовуючи сайти даної компанії, будь-який бажаючий може не тільки легко отримати безкоштовну електронну поштову скриньку, але також завантажити на сервери Яндекса свої фото, відео, почитати новини світу, створити власний сайт і багато іншого. Офіси компанії розташовані в багатьох містах Росії і США. Тим не менш, незважаючи на те, що Яндекс продовжує створювати все більше різних сервісів (їх налічується вже понад 30), розвиток пошукової системи є пріоритетним напрямом для компанії. Дана пошукова система по популярності серед користувачів, як стверджує рейтинг Alexa.com, знаходиться на 1-му місці в Росії і на 18-му місці в світі.

Початок роботи з Яндекс паспортом. Реєстрація

Для того щоб приступити до роботи з одним або ж кількома сервісами від Яндекса, треба для початку зареєструватися. Саме за допомогою логіна і пароля можна входити на всі сайти Яндекса в якості зареєстрованого користувача. Для отримання доступу до того чи іншого сайту досить просто один раз ввести логін (унікальний псевдонім, який є також і назвою електронної поштової скриньки) і пароль.

Для реєстрації нового аккаунта потрібно виконати кілька нескладних дій. Для початку потрібно перейти за адресою. У вікні треба ввести своє ім'я і прізвище, а також логін. Логін бажано вибирати такий, який легко запам'ятати, щоб потім не виникало проблем з входом. Після ведення інформації слід натиснути кнопку «Далі».

Після переходу на наступну сторінку з'явиться ще одна форма введення даних. У цьому вікні потрібно ввести пароль два рази (найкраще використовувати непростий), потім вибрати секретне питання зі списку або ж, вказавши варіант «Задайте своє питання», придумати власний. Після потрібно вказати відповідь на секретне питання і, якщо є таке бажання, вписати адресу існуючої електронної пошти (додатковий). Це не обов'язково.

В наступному полі можна вказати номер мобільного телефону, далі потрібно вибрати країну, а потім ввести символи з картинки. Якщо з якихось причин пароль загублений або ж забутий, можна легко зробити запит і швидко отримати пароль до паспорту на мобільний телефон, що дуже зручно. Користувач може ввести або альтернативну електронну адресу, або номер телефону на вибір. Потрібно переконатися, що галочка навпроти слів «Натискаючи кнопку« Зареєструвати », я приймаю умови ...» поставлена, так як якщо це не так, реєстрація не відбудеться. Потім потрібно натиснути кнопку «Зареєструвати».

Якщо все зроблено правильно, користувач побачить перед собою ще одне вікно, в якому буде привітання з успішним завершенням реєстрації та інформація про всю введену інформацію (за винятком пароля до облікового запису). Користувачеві запропонують зберегти або роздрукувати файл з особистими даними, а також додати інформацію про платежі і соціальні профілі. Трохи нижче система запропонує вказати номер свого телефону, якщо це не було зроблено раніше, а також надати інформацію про себе (стать, дата народження). На цьому реєстрація закінчена.

Якщо з якоїсь причини виникне бажання або необхідність видалити акаунт на Яндексі, досить просто перейти на сторінку і скористатися посиланням «Видалити аккаунт». На сторінці, що з'явилася потрібно буде ввести відповідь на секретне питання, вказати пароль облікового запису і набрати символи з картинки. Після натискання кнопки «Видалити аккаунт» операція буде завершена, і користувач більше не зможе скористатися своїми даними для входу на будь-який з сервісів Яндекса.

Альтернативна авторизація на сервісах Яндекс

Раніше, для того щоб використовувати сервіси Яндекса, реєструватися було обов'язково. На сьогоднішній день авторизуватися в будь-якому із сервісів можна за допомогою використання своїх даних різних сайтів. Наприклад, якщо у користувача є аккаунт в Facebook, Twitter, Mail.ru або Google, можна, використовуючи його, авторизуватися і на Яндексі. Для цього в формі введення логіна і пароля потрібно вибрати один з варіантів входу під словами «Увійти за допомогою». При авторизації на Яндексі таким чином потрібно пам'ятати про те, що представники компанії не використовують логіни і паролі, а також особисті дані користувача.

Здійснюючи вхід через будь-яку з перерахованих вище соціальних мереж, користувач надає Яндексу лише ту інформацію, яку він зробив доступною. Такий спосіб авторизації - дуже зручний. Це швидко і легко. Відразу ж після входу на один з сервісів мультіпортала за допомогою даних обраної соціальної мережі, на Яндексі автоматично буде створений новий обліковий запис. Якщо користувач захоче здійснювати вхід не через аккаунт соціальної мережі, йому досить закінчити процес реєстрації і отримати пароль.

Тим не менш, реєстрація в Яндексі більш краща, тому що отриманий логін і пароль дають можливість користувачеві використовувати по максимуму весь потенціал сервісів. Реєструючись в Яндексі, користувач автоматично і безкоштовно отримує електронну поштову скриньку, яка дозволяє не тільки переадресовувати вхідну кореспонденцію, має зручний інтерфейс, але також відрізняється продуманим механізмом по блокуванню різноманітного спаму (небажаних листів). Якщо користувач не бажає користуватися створеною поштовою скринькою - це його право. Адже головне при створенні облікового запису - вільний доступ до всіх сервісів Яндекс.

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

ОТП Банк

Депозит Срочный от ОТП Банка

до 6,25% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 3 мес.

Минимальная сумма - от 5 000 грн.

100% гарантия вклада

Мегабанк

Срочные депозиты от Мегабанка

до 11% годовых + до 0,9% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 3 мес.

Минимальная сумма - от 30 000 грн.

100% гарантия вклада

Глобус Банк

Депозит Классический, Накопительный от Глобус Банка

до 12,5% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 6 мес.

Минимальная сумма - от 10 000 грн.

100% гарантия вклада

Корисні статті з даної тематики