про твої фінанси

Доставка з книжкових інтернет-магазинів: ціни і нюанси

Prosto буває знайти потрібні книги в інтернет-магазині. Але завжди непросто оцінити, наскільки запропоновані ціни - разом з ціною доставки додому або в офіс - високі або низькі на ринку. Допомогти в цьому може пропонований посібник користувача книжковими інтернет-магазинами - з таблицею цін доставки та списком веб-адрес півсотні таких онлайн-магазинів.


Короткий зміст і посилання по темі

  1. Шукайте книги, відкривши портали інтернет-магазинів
  2. Пам'ятайте про безкоштовний самовивіз
  3. Перевірте накопичувальні варіанти з безкоштовною доставкою
  4. «Дайте дві»
  5. Доставка «на півдорозі»
  6. Терміни можуть бути довгими
  7. Книжкові інтернет-магазини Києва: вартість доставки

Шукайте книги, відкривши портали інтернет-магазинів

Поки що небагато українських книжкових інтернет-магазинів "просвічується" пошуковими серверами. Тобто книга в магазині може бути, але гугл (яндекс, рамблер) її на запит назви не побачить.

Крім того, при замовленні російськомовних книг найчастіше в топ-роздачі на запит виявляється занадто багато магазинів з Росії (або ж потрібно заздалегідь попрацювати виставивши віповідні вузькі параметри пошуку), а також неторгових сайтів - порталів з рецензіями, блогів з відгуками.

Тому ефективніше мати напоготові (можна, у "вибраному" браузера) список веб-адрес хоча б десятка - а можна, і набагато більшої кількості - основних таких онлайн-магазинів у вашому місті. І одночасно відкривши їх всі, досить ввести в рядку внутрисайтового пошуку на кожному з них - а такий рядок неодмінно є у всіх книжкових інтернет-магазинів на самому видному місці - ім'я бажаного автора або назву книги, щоб знайти і порівняти бажане.

Скажімо, з художньої та дитячої літератури основними в Києві порталами продажу є Книгоград , ЛибраБук , БамБук , СетБук , БукШоп , Бабуїн , Читайка , Yakaboo , Емпік , Петрівка Онлайн , а також інші сайти, перераховані в таблицях нижче (частина з них працює і в інших містах).

В інших містах слід ввести спочатку в пошуковик запит "книжковий інтернет-магазин ім’ярек" (ім’ярек - назва вашого міста), повідкривати портали магазинів, що випали в роздачі, і вже на них шукати бажане і вивчати параметри доставки і оплати.

Пам'ятайте про безкоштовний самовивіз

Багато книжкових інтернет-магазинів крім доставки мають безкоштовний самовивіз зі свого складу. Може бути, вам зручно розташування одного з таких складів (приклади по Києву таких складів - в першій таблиці нижче, в останній колонці). Тоді, цілком ймовірно, трохи дорожча книга з безкоштовним самовивозом виявиться дешевше, чим дешевша з доставкою. Пам'ятайте, що середня ціна доставки - близько 20 гривень.

Перевірте накопичувальні варіанти з безкоштовною доставкою

Багато книжкових інтернет-магазинів мають ліміт безкоштовності доставки - загальну ціну замовлення, при перевищенні якої доставка безкоштовна (зазвичай ліміт становить 200-300 гривень, але він є далеко не у всіх магазинів). У підсумку іноді має сенс набрати кілька бажаних книг до цієї суми - і замовити їх з безкоштовною доставкою.

Тому радимо: в будь-який час, коли ви дізнаєтесь про книгу, яку вам хочеться придбати, але це виявляється не терміново (наприклад, в книжковому магазині подивилися, сподобалося, але здалося дорого) обов'язково в найближчі дні запишіть цю назва - в блокнот або докфайл, який згодом буде поповнюватися новими назвами. І таким чином, у вас виникне постійний wishlist, реєстр бажаних книг.

Потім, коли якась книга вам потрібна терміново, можливо, вона виявиться в магазині з прийнятним для вас лімітом безкоштовності доставки (скажімо, 300 гривень). Тоді ви просто додасте до цієї книги книги з вашого wishlist'у і забезпечите собі безкоштовну доставку.

Не думайте, що ви легко запам'ятайте всі книги, які вам сподобалися протягом декількох місяців. На відміну від предметів побутової техніки що подобаються і навіть від модних фільмів, які зазвичай одиничні і при тому нагадуються рекламою з усіх боків, - книги і, особливо, відгуки про них трапляються практично будь-якій людині десятками в місяць (особливо активним інтернет-серферам, блогерам). При цьому рекламних нагадувань про ті чи інші книги фактично немає на вулицях мегаполісів, по телебаченню, на популярних сайтах. Тому випаровуються з поверхні пам'яті вподобані назви і автори книг досить швидко.

«Дайте дві»

Навіть якщо ліміт безкоштовності будь-якого магазину перевищує можливості вашого бюджету по купівлі книг загальним принципом є покупка в інтернет-магазині більше однієї книги - тоді ціна доставки як би розподіляється на кілька книг.

Скажімо, ви купуєте дві книги з доставкою за 20 гривень - і при цьому автоматично в розумі "удорожчаєте" кожну з двох книг на 10 гривень (щоб зовсім викреслити з видаткових рядків свого бюджету доставку, а залишити тільки самі книги). Ще приємніше купити при такій ціні доставки чотири книги - тоді вони умовно "дорожчають" через доставку всього на п'ять гривень кожна.

Виключення: це правило непридатне для магазинів з безкоштовною доставкою (у яких доставка включена до ціни книг). Нижче, у обох таблицях такі магазини наведені в перших рядках (у другій колонці у них - "безкоштовно", у інших магазинів - якась ненульова ціна).

Доставка «на півдорозі»

Деякі інтернет-магазини в мегаполісах крім доставки в офіс або квартиру мають більш дешевий варіант - доставку на станцію метро (найближчу до складу). Можливо, цей варіант вам зручний по поєднанню ціни і мінімальності витраченої праці. У таблиці нижче ці варіанти слід шукати в останній колонці.

Терміни можуть бути довгими

Як і в інших інтернет-магазинах, книжкові портали продажу зазвичай після оформлення замовлення за допомогою онлайн-форми практикують контрольний дзвінок менеджера. Тому, зрозуміло, залишайте у формі замовлення ваш мобільний, а не будь-який стаціонарний телефон.

Саме при цьому телефонному контакті зазвичай менеджер оголошує термін можливої доставки. Деколи терміни бувають дуже довгими (книги іногородніх, зокрема, російських видавництв нерідко замовляються звідти магазином вже після вашого замовлення) - і якщо менеджер мовчить про терміни, обов'язково розпитайте про них.

У день, можливий для доставки, зазвичай з ранку, слідує ще один виклик кур'єра, уточнюючий, коли ви будете в тому місці, яке вказували як адресу доставки. І якщо в цей день немає необхідної суми - цей дзвінок дає можливість перенести дату доставки.

При замовленні декількох книг іноді деякі з них є на складі інтернет-магазину, а деякі можуть бути підвезені через кілька днів. У цьому випадку менеджер зазвичай пропонує вибір: доставку замовлення по частинах, або очікування, поки підбереться весь список замовлення. Якщо вибрати перший варіант, неодмінно дізнайтеся: платити вам доведеться за доставки обох частин замовлення як за одну доставку або двічі.

Книжкові інтернет-магазини Києва: вартість доставки

Книжковий інтернет-магазин

Тарифи доставки по Києву, грн.

Мінімальний обсяг покупки, що дає право на безкоштовну доставку, грн.

Примітки

Якабу

http://www.yakaboo.ua

25

300

Термінова доставка за ту ж ціну

Букля

http://booklya.com.ua

Безкоштовно

 

МайБук

http://mybook.in.ua

25

300

 

Читайка

http://www.chytayka.com.ua

25

300

Можливий безкоштовний самовивіз (магазин на Петрівці)

Книгоград

http://www.knigograd.com.ua

19

от 500 

Накопичувальна знижка: 2% -10%

Одіссей

http://odissey.kiev.ua

20

500

Є можливість самовивозу (Петрівка)

 

Книгарня Є

http://book-ye.com.ua/shop/

20

Немає безкоштовної доставки

 

Бабуин

http://lavkababuin.com/

30

500

Є можливість самовивозу (Контрактова пл.)

Магазин видавництва «Ранок» (Харків, дитячі книги)

http://www.ranok.com.ua

У Києві - ціни служб доставки (від 16 грн.)

300

 

Магазин видавництва«Ранок»

(Київ, дитячі книги)

http://www.ranok.in.ua

30

400

Є можливість самовивозу з ряду магазинів вид-ва «Ранок»

ДрімБукс (Дніпропетровськ, дитячі книги)

http://dreambooks.com.ua/

У Києві - ціни служб доставки (від 16 грн.)

Нема безкоштовної доставки

 

БукПост (Фоліо)

http://bookpost.com.ua

19

Нема безкоштовної доставки

 

Книжка Юей

http://knigka.ua

20

250

 

РумБук

http://www.roombook.com.ua

15

350

Доставка на станції метро - 10 грн.

БукЗона

http://www.bookzone.com.ua

25

300

Можливий безкоштовний самовивіз (Петрівка)

БамБук

http://www.bambook.com

15

Нема безкоштовної доставки

 

ПерсонсБукс

http://persons-books.com.ua

20

Нема безкоштовної доставки

Самовивезення безкоштовний, офіс неподалік Львівської пл.

Книга в подарунок

http://knigavpodarok.com.ua

15

Нема безкоштовної доставки

 

Бізнес Книга

http://www.business-kniga.com.ua

20 (заказ до 500 грн.)

500

Магазин Бізнес Книга пропонує систему разових знижок!

Бібліон (тільки ділові, наукові)

http://biblion.com.ua

15

Нема безкоштовної доставки

Самовивезення безкоштовне, офіс біля ст.м. Деміївська

Зернятко (дитяча і про дітей)

http://www.zernyatko.kiev.ua

35 (заказ до 500 грн.)

500

Накопичувальна знижка: 3%-7%

ЛібраБук

http://www.librabook.com.ua

25

Нема безкоштовної доставки

Знижки: 3%-7%

БукІнГіфт (Черкаси)

http://bookingift.com.ua

25 до 1 кг, за кожний наступний кілограм ваги + 4,00грн.

300

 

Петровка Юей

http://petrovka.ua

25

300

Можливий безкоштовний самовивіз (склад на Куренівці, Фрунзе, 160)

Бестселерз

http://bestsellers.com.ua

25

400

 

КнигиЮей

http://knigiua.com

30

300

 

Страница

http://stranica.com.ua

20

300

Самовивезення безкоштовне, магазин під пл.Слави

Книга Біз Юей (тільки ділові, наукові)

http://kniga.biz.ua

20

300

Знижки за написання відгуків на книги на http://kniga.biz.ua

БізБук (тільки ділові, наукові)

http://bizbook.ua/ 

30 грн.

300

 

БукСнук

http://booksnook.com.ua

30

Нема безкоштовної доставки

 

СоваБукс (психологія)

http://sovabooks.com.ua

район метро -25 грн, больше 1 км от метро - 30грн

Нема безкоштовної доставки

Самовивіз безкоштовний, прилавки на книжковому ринку Петрівка

Клуб Сімейного Дозвілля

http://www.bookclub.ua

25

Нема безкоштовної доставки

 

Глобал Бук

http://globalbook.com.ua

30

300

 

Книгоо

http://knigoo.com.ua/

30

400

Доставка на ст.м. Харківська 15 грн.

Самовиві безкозштовний, магазин в Бортничах

Теремок (Обухів)

http://www.teremock.com.ua

от 18 до 50 грн

500

Доставка на ст.м. Видубичі безкоштовна,

Самовивіз безкоштовний, магазин в Обухові

АртЛовер (про мистецтво)

http://www.artlover.com.ua

от 40грн. (при вазі книг до 1 кг)

500

 

ЮЕйКабіннет

http://www.uacabinet.com

30

Нема безкоштовної доставки

 

Книгово (Харків)

http://knigovo.com.ua/

30

Нема безкоштовної доставки

Накопичувальна система знижок від -2% до -10%.

СетБук Україна

http://www.setbook.com.ua

37

400

Самовивіз безкоштовний при замовленні від 400 грн. (До цього рубежу - 20 грн.)

Предмет

http://predmet.com.ua/main

20

200

 

Альбіонбукс

http://albion-books.com/

25

200

Можливий самовивіз

Архе

http://arhe.com.ua/

20

500

Можливий самовивіз

ДіаМейл

http://www.diamail.com.ua/

20-30 грн

300

Фактична вартість доставки відображається при оформленні замовлення

Грамота

http://www.grammata.kiev.ua/

35

300

Самовивіз безкоштовний, м. Київ, вул. Феодори Пушиної 23/25, 1 поверх

Місто Книг

http://www.gorodknig.com

Безкоштовно

Кількісна знижка: 2% -6%. Накопичувальна знижка: 5% після досягнення обсягу замовлень 2 тис. грн. Накопичувальна і кількісна знижки підсумовуються (аж до 5% + 6% = 11%)

КолекшнБукс (тільки дорогі подарункові)

http://collectionbooks.com.ua

Безкоштовно

 

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

Глобус Банк

Депозит Классический, Накопительный от Глобус Банка

до 12,5% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 6 мес.

Минимальная сумма - от 10 000 грн.

100% гарантия вклада

ОТП Банк

Депозит Срочный от ОТП Банка

до 6,25% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 3 мес.

Минимальная сумма - от 5 000 грн.

100% гарантия вклада

Мегабанк

Срочные депозиты от Мегабанка

до 11% годовых + до 0,9% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 3 мес.

Минимальная сумма - от 30 000 грн.

100% гарантия вклада

Корисні статті з даної тематики