про твої фінанси

Мото техніка в кредит

Мотоцикл і мопед в кредит в Україні: як купити японський, китайський мотоцикли в кредит. Дізнайтеся, де можна взяти кредит на покупку нової і б / у мото техніки в Києві і інших містах.

Короткий зміст і посилання по темі

  1. Мотоцикли в кредит: які банки кредитують?
  2. Які є альтернативи
  3. Кредити на покупку водного транспорту
  4. Висновки
Відео по темі

Loading...

Українські банки ще зосереджені на боротьбі за частку на ринку автокредитів. Але сміливці вже надають кредити на покупку мотоциклів і водного транспорту.
Вітчизняні банки вже сьогодні можуть наблизити мрію рядового громадянина країни до реальності - в Україні з'явилися пропозиції кредитів на такий масово незатребуваний товар як яхти і мотоцикли.

Мотоцикли в кредит: які банки кредитують?

Станом на весну-2019 програми кредитування мотоциклів пропонують всього два банки: банк Глобус і Credit Agricole.

Credit Agricole пропонує кредити на мотоцикли на термін до 3 років (з можливістю дострокового погашення). Перший внесок за рахунок власних коштів позичальника - від 30% вартості мотоцикла. Процентні ставки за такими кредитами складають 0,01-15,99% річних в гривні.

Приємно відзначити, що банк розробив спільну з автодилером програму кредитування для мотоциклів марки BMW, саме в цьому випадку позичальники можуть розраховувати на пільгову ставку в розмірі від 0,01% річних. При цьому термін кредитування не повинен перевищувати 1 року, авансовий внесок позичальника передбачений в розмірі не менше 50%, максимальна сума кредиту - 2 600 000 грн. Правда, не варто забувати і про одноразову комісію банку в розмірі 2,5%.

При цьому кредитоспроможні позичальники можуть звертатися в банк за кредитом і на інші марки мототранспорту. В цьому випадку ставка по кредиту складе 10,49-15,99% річних в залежності від терміну кредиту і початкового внеску позичальника.

Банк «Глобус» в рамках співпраці з Корпорацією "УкрАВТО" пропонує кредити на покупку мотоциклів марки DUCATI, ставки за даною програмою складають 9,2-16,5% річних залежно від терміну кредиту і авансу. Найбільш лояльні умови за такими кредитами пропонуються на термін до 1 року і з початковим внеском позичальника в розмірі 50% - в цьому випадку ставка по кредиту складе 9,2% річних. Максимально допустима сума кредиту становить 1 млн.грн., мінімальний аванс - 30% вартості мотоцикла, максимальний термін - 3 роки.

Які є альтернативи

Найпростіше придбати невеликий моторолер або мопед, вартість якого не перевищує 3 тис. доларів. Такий кредит можна оформити як кредит готівкою. Наприклад, Банк Львів пропонує кредитну програму «Готівковий (з довідкою про доходи)», в рамках якої можна отримати готівкою 75 тис.грн. Термін такого кредиту - 1 рік. Однак обійдеться він набагато дорожче, ніж кредит на мотоцикл, - клієнтові доведеться заплатити банку одноразову комісію в розмірі 1% від суми кредиту, а процентна ставка за таким кредитом становить цілих 48% річних!

Дивіться актуальні ставки по кредитах на автотранспорт - рейтинг автокредитів, кредити на споживчі потреби - рейтинг споживчих кредитів.

Кредити на покупку водного транспорту

Сьогодні тільки один банк офіційно запровадив програму кредитування водного транспорту - це Радабанк.

Кредит на придбання гідроциклу банк надає на строк до 3 років в гривні. Відсоткова ставка в гривні - 5,1% -15,85% річних, одноразова комісія за обслуговування кредиту - до 3%. При цьому обов'язковий перший внесок повинен становити близько 30%. Максимальна сума кредиту на гідроцикл може скласти 700 тис. грн.

До слова, банк може надати кредит і на інші види водного транспорту, але ліміт кредиту в цьому випадку складе всього 80 тис.грн, зрозуміло, в межах цієї суми яхту придбати не вийде.

Невелика пропозиція на ринку кредитування водного транспорту пов'язана з ризикованістю цього сегмента (в разі дефолту вартість яхти б / в буде набагато нижче, ніж на той момент, коли вона купувалася, а під час процесу реалізації яхти банку доведеться викласти чимало за її парковку на одному з причалів).

Висновки

Бурхливого зростання пропозицій кредитування мотоциклів і яхт поки чекати не варто - практично всі банки націлені на завоювання ринку кредитування нових автомобілів. Серед причин пасивності банків в цьому сегменті - і високий рівень ризиків, і невисокий попит на ці кредити.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

АСВИО БАНК

Аренда сейфов в г. Киев, бул. Дружбы народов, 19

доступ к ячейке 7 дней в неделю

любый размер ячеек

срок аренды от 7 дней до 1 года

Корисні статті з даної тематики© 2015–2019

ТОВ «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адреса і телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com