про твої фінанси

Мото техніка в кредит

Мотоцикл і мопед в кредит в Україні: як купити японський, китайський мотоцикли в кредит. Дізнайтеся, де можна взяти кредит на покупку нової і б / у мото техніки в Києві і інших містах.

Короткий зміст і посилання по темі

  1. Мотоцикли в кредит: які банки кредитують?
  2. Які є альтернативи
  3. Кредити на покупку водного транспорту
  4. Висновки

Українські банки ще зосереджені на боротьбі за частку на ринку автокредитів. Але сміливці вже надають кредити на покупку мотоциклів і водного транспорту.
Вітчизняні банки вже сьогодні можуть наблизити мрію рядового громадянина країни до реальності - в Україні з'явилися пропозиції кредитів на такий масово незатребуваний товар як яхти і мотоцикли.

Мотоцикли в кредит: які банки кредитують?

Станом на весну-2019 програми кредитування мотоциклів пропонують всього два банки: банк Глобус і Credit Agricole.

Credit Agricole пропонує кредити на мотоцикли на термін до 3 років (з можливістю дострокового погашення). Перший внесок за рахунок власних коштів позичальника - від 30% вартості мотоцикла. Процентні ставки за такими кредитами складають 0,01-15,99% річних в гривні.

Приємно відзначити, що банк розробив спільну з автодилером програму кредитування для мотоциклів марки BMW, саме в цьому випадку позичальники можуть розраховувати на пільгову ставку в розмірі від 0,01% річних. При цьому термін кредитування не повинен перевищувати 1 року, авансовий внесок позичальника передбачений в розмірі не менше 50%, максимальна сума кредиту - 2 600 000 грн. Правда, не варто забувати і про одноразову комісію банку в розмірі 2,5%.

При цьому кредитоспроможні позичальники можуть звертатися в банк за кредитом і на інші марки мототранспорту. В цьому випадку ставка по кредиту складе 10,49-15,99% річних в залежності від терміну кредиту і початкового внеску позичальника.

Банк «Глобус» в рамках співпраці з Корпорацією "УкрАВТО" пропонує кредити на покупку мотоциклів марки DUCATI, ставки за даною програмою складають 9,2-16,5% річних залежно від терміну кредиту і авансу. Найбільш лояльні умови за такими кредитами пропонуються на термін до 1 року і з початковим внеском позичальника в розмірі 50% - в цьому випадку ставка по кредиту складе 9,2% річних. Максимально допустима сума кредиту становить 1 млн.грн., мінімальний аванс - 30% вартості мотоцикла, максимальний термін - 3 роки.

Які є альтернативи

Найпростіше придбати невеликий моторолер або мопед, вартість якого не перевищує 3 тис. доларів. Такий кредит можна оформити як кредит готівкою. Наприклад, Банк Львів пропонує кредитну програму «Готівковий (з довідкою про доходи)», в рамках якої можна отримати готівкою 75 тис.грн. Термін такого кредиту - 1 рік. Однак обійдеться він набагато дорожче, ніж кредит на мотоцикл, - клієнтові доведеться заплатити банку одноразову комісію в розмірі 1% від суми кредиту, а процентна ставка за таким кредитом становить цілих 48% річних!

Дивіться актуальні ставки по кредитах на автотранспорт - рейтинг автокредитів, кредити на споживчі потреби - рейтинг споживчих кредитів.

Кредити на покупку водного транспорту

Сьогодні тільки один банк офіційно запровадив програму кредитування водного транспорту - це Радабанк.

Кредит на придбання гідроциклу банк надає на строк до 3 років в гривні. Відсоткова ставка в гривні - 5,1% -15,85% річних, одноразова комісія за обслуговування кредиту - до 3%. При цьому обов'язковий перший внесок повинен становити близько 30%. Максимальна сума кредиту на гідроцикл може скласти 700 тис. грн.

До слова, банк може надати кредит і на інші види водного транспорту, але ліміт кредиту в цьому випадку складе всього 80 тис.грн, зрозуміло, в межах цієї суми яхту придбати не вийде.

Невелика пропозиція на ринку кредитування водного транспорту пов'язана з ризикованістю цього сегмента (в разі дефолту вартість яхти б / в буде набагато нижче, ніж на той момент, коли вона купувалася, а під час процесу реалізації яхти банку доведеться викласти чимало за її парковку на одному з причалів).

Висновки

Бурхливого зростання пропозицій кредитування мотоциклів і яхт поки чекати не варто - практично всі банки націлені на завоювання ринку кредитування нових автомобілів. Серед причин пасивності банків в цьому сегменті - і високий рівень ризиків, і невисокий попит на ці кредити.

Корисні статті з даної тематики