про твої фінанси

Мото техніка в кредит

Мотоцикл і мопед в кредит в Україні: як купити японський, китайський мотоцикли в кредит. Дізнайтеся, де можна взяти кредит на покупку нової і б / у мото техніки в Києві і інших містах.


Короткий зміст і посилання по темі

  1. Мотоцикли в кредит: які банки кредитують?
  2. Які є альтернативи
  3. Кредити на покупку водного транспорту
  4. Висновки

Відео по темі


Українські банки не прагнуть розвивати сектор автокредитування. Ті сміливці, що колись надавали кредити на покупку мотоциклів і водного транспорту, в більшості своїй згорнули програми.

Мотоцикли в кредит: які банки кредитують?

Станом на літо-2020 програми кредитування мотоциклів пропонує всього один банк - Credit Agricole.

Credit Agricole пропонує кредити на мотоцикли на термін до 3 років (з можливістю дострокового погашення). Перший внесок за рахунок власних коштів позичальника - від 30% вартості мотоцикла. Процентні ставки за такими кредитами складають 0,01-15,99% річних у гривні плюс обов'язкова одноразова комісія в розмірі 2,99% від суми кредиту.

Приємно відзначити, що банк розробив спільні з автодилерами програми кредитування для мотоциклів марок BMW, Honda, Yamaha. Саме в цьому випадку позичальники можуть розраховувати на пільгову ставку в розмірі від 0,01% річних. Щоб отримати найвигідніші умови кредитування, термін не повинен перевищувати 1 року, авансовий внесок позичальника передбачений в розмірі не менше 50%, максимальна сума кредиту - 2 600 000 грн. Правда, не варто забувати і про одноразову комісію банку в розмірі 2,99%. Якщо ж такі вимоги банку вам не підходять - є маса інших варіантів отримати кредит за цими партнерськими програмами, але за вищою ціною.

При цьому кредитоспроможні позичальники можуть звертатися в банк за кредитом і на інші марки мототранспорту. В цьому випадку ставка по кредиту складе 10,49-15,99% річних в залежності від терміну кредиту і початкового внеску позичальника.

Які є альтернативи

Найпростіше придбати невеликий моторолер або мопед, вартість якого не перевищує 3 тис. доларів. Такий кредит можна оформити як кредит готівкою. Однак обійдеться він набагато дорожче, ніж кредит на мотоцикл, - реальна процентна ставка за таким кредитом стартує від 48% річних!

Якщо ж у вас є можливість надати банку заставу (житло чи автомобіль), то процентну ставку можна знизити до 16% річних.

Дивіться актуальні ставки по кредитах на автотранспорт - рейтинг автокредитів, кредити на споживчі потреби - рейтинг споживчих кредитів.

Кредити на покупку водного транспорту

Сьогодні жоден банк не пропонує кредитування водного транспорту.

Відсутність пропозицій на ринку кредитування водного транспорту пов'язана з ризикованістю цього сегмента (в разі дефолту вартість яхти б / в буде набагато нижче, ніж на той момент, коли вона купувалася, а під час процесу реалізації яхти банку доведеться викласти чимало за її парковку на одному з причалів).

Висновки

Бурхливого зростання пропозицій кредитування мотоциклів і яхт поки чекати не варто - практично всі банки націлені на завоювання ринку кредитування нових автомобілів. Серед причин пасивності банків в цьому сегменті - і високий рівень ризиків, і невисокий попит на ці кредити.

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Залоговые кредиты в Киеве и области

Кредит под залог недвижимости, авто, спецтехники, золота и пр.

от 18% годовых. Решение за 30 минут

Любая кредитная история

Без справки о доходах и поручителей

Любые суммы от 15 000 грн. и више

До 85% от стоимости залога

Корисні статті з даної тематики

© 2015–2020

ТОВ «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адреса і телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com