про твої фінанси

Мото техніка в кредит

Мотоцикл і мопед в кредит в Україні: як купити японський, китайський мотоцикли в кредит. Дізнайтеся, де можна взяти кредит на покупку нової і б / у мото техніки в Києві і інших містах.


Короткий зміст і посилання по темі

  1. Мотоцикли в кредит: які банки кредитують?
  2. Які є альтернативи
  3. Кредити на покупку водного транспорту
  4. Висновки

Українські банки не прагнуть розвивати сектор автокредитування. Ті сміливці, що колись надавали кредити на покупку мотоциклів і водного транспорту, в більшості своїй згорнули програми.

Мотоцикли в кредит: які банки кредитують?

Станом на літо-2020 програми кредитування мотоциклів пропонує всього один банк - Credit Agricole.

Credit Agricole пропонує кредити на мотоцикли на термін до 3 років (з можливістю дострокового погашення). Перший внесок за рахунок власних коштів позичальника - від 30% вартості мотоцикла. Процентні ставки за такими кредитами складають 0,01-15,99% річних у гривні плюс обов'язкова одноразова комісія в розмірі 2,99% від суми кредиту.

Приємно відзначити, що банк розробив спільні з автодилерами програми кредитування для мотоциклів марок BMW, Honda, Yamaha. Саме в цьому випадку позичальники можуть розраховувати на пільгову ставку в розмірі від 0,01% річних. Щоб отримати найвигідніші умови кредитування, термін не повинен перевищувати 1 року, авансовий внесок позичальника передбачений в розмірі не менше 50%, максимальна сума кредиту - 2 600 000 грн. Правда, не варто забувати і про одноразову комісію банку в розмірі 2,99%. Якщо ж такі вимоги банку вам не підходять - є маса інших варіантів отримати кредит за цими партнерськими програмами, але за вищою ціною.

При цьому кредитоспроможні позичальники можуть звертатися в банк за кредитом і на інші марки мототранспорту. В цьому випадку ставка по кредиту складе 10,49-15,99% річних в залежності від терміну кредиту і початкового внеску позичальника.

Які є альтернативи

Найпростіше придбати невеликий моторолер або мопед, вартість якого не перевищує 3 тис. доларів. Такий кредит можна оформити як кредит готівкою. Однак обійдеться він набагато дорожче, ніж кредит на мотоцикл, - реальна процентна ставка за таким кредитом стартує від 48% річних!

Якщо ж у вас є можливість надати банку заставу (житло чи автомобіль), то процентну ставку можна знизити до 16% річних.

Дивіться актуальні ставки по кредитах на автотранспорт - рейтинг автокредитів, кредити на споживчі потреби - рейтинг споживчих кредитів.

Кредити на покупку водного транспорту

Сьогодні жоден банк не пропонує кредитування водного транспорту.

Відсутність пропозицій на ринку кредитування водного транспорту пов'язана з ризикованістю цього сегмента (в разі дефолту вартість яхти б / в буде набагато нижче, ніж на той момент, коли вона купувалася, а під час процесу реалізації яхти банку доведеться викласти чимало за її парковку на одному з причалів).

Висновки

Бурхливого зростання пропозицій кредитування мотоциклів і яхт поки чекати не варто - практично всі банки націлені на завоювання ринку кредитування нових автомобілів. Серед причин пасивності банків в цьому сегменті - і високий рівень ризиків, і невисокий попит на ці кредити.

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

UniGroup

Кредит під 1,5% на місяць. Під авто, квартиру, будинок, нежитлове приміщення

Кредит: 30 000 - 15 000 000 грн.

Термін: від 1 місяця до 10 років

Без виписки і перереєстрації

Київ, Київська область, Одеса, Харків, Дніпро, Львів, Полтава, Житомир, Івано-Франківськ

Агропросперіс Банк

Вигідні депозити

Депозит "Класичний+"

Cтавка – 9,5% річних у гривні

+0,25% при сумі від 100 000 грн.

Термін – 12 місяців

Виплата відсотків – в кінці строку

Мінімальна сума вкладу – 15 000 грн.

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Залоговые кредиты в Киеве и области

Кредит під заставу нерухомості, авто, спецтехніки, золота та ін.

від 18% річних. Рішення за 30 хвилин

Будь-яка кредитна історія

Без довідки про доходи та поручителів

Будь-які суми від 15 000 грн. і вище

До 85% від вартості застави

Корисні статті з даної тематики