про твої фінанси

Авто в кредит без довідки про доходи: міф чи реальність?

Від довідок про доходи при автокредитуванні банкіри відмовитися поки не готові. Замість цього вони пропонують клієнтам задовольнятися сервісом. Дізнайтеся, чи є шанси отримати автокредит без підтвердження доходу безробітному.


Короткий зміст і посилання по темі

  1. Авто в кредит без довідки про доходи: російські піонери
  2. Банківський Автоекспрес

Авто в кредит без довідки про доходи: російські піонери

Актуальний рейтинг автокредитів дивіться тут.

З приходом Германа Грефа до керма російського Ощадбанку, політика фінустанови почала помітно змінюватися. Одним з перших кроків стала лібералізація кредитування на покупку автомобілів. В середині березня банк розробив програму, яка дозволяє отримати кредит на машину на термін до 3 років, надавши довідку про доходи в довільній формі тобто практично без довідки про доходи. Сбербанк пропонував такі кредити на автомобіль під 12%, в той час як вартість стандартного кредиту, з наданням офіційної довідки про доходи, становила всього 9,5-10,5% залежно від валюти позики.

Примітно, що в самій Росії експерти позитивно оцінювали ініціативи банку і не бачили для нього особливих ризиків. Аргументи фінансистів зводяться до того, що по-перше, автомобіль застрахований, а по-друге, він знаходиться в заставі і Ощадбанк в разі чого може використовувати його для погашення заборгованості.

Вітчизняні банкіри скептично ставляться до видачі кредитів на авто без довідки про доходи. «Якщо керуватися тільки тим, що товар, що купується знаходиться в заставі і не звертати увагу на доходи позичальника та його сім'ї, можна досить далеко зайти, - обурюється менеджер середньої ланки одного з українських банків. - Чому б тоді не видавати ще і іпотечні кредити таким чином». Однією з причин для критики стало те, що автомобіль досить швидко знецінюється. Навіть якщо нерухомість або, наприклад, конкретна квартира і впаде в ціні, то вже точно не до нуля або 10-30% від теперішньої ціни. Отже, у банку, на відміну від ситуації з автокредитом, буде можливість «відбити» значну частину виданого кредиту.

Банківський Автоекспрес

На даний момент вітчизняний ринок автокредитування характеризується стагнацією. Кредитування відбувається переважно завдяки партнерським програмам банків з автодилерами. Особливо активно останнім часом в цьому напрямку працює автомобільна корпорація «УкрАвто», з "нульовим" кредитом також можна придбати авто марки Alfa Romeo, Skoda, Mitsubishi, Huindai, а також більшість китайських брендів. Не набагато дорожче обійдуться кредити і на інші марки.

Перевага таких програм, за словами представників банків, в оперативному реагуванні співробітників банку на заявки, які надходять з автосалонів. Клієнт подає заявку на оформлення кредиту безпосередньо в автосалоні, а гарантійний лист може отримати протягом декількох годин.

Процентні ставки в рамках партнерських програм влітку-2020 складають від 0,01% - 5,53% річних для кредитів у гривні. Максимальний термін кредитування для автомобілів китайського виробництва становить 1 рік, для автомобілів, вироблених в СНД, - 3 роки, для іномарок - 7 років.

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

Мегабанк

Срочные депозиты от Мегабанка

до 11% годовых + до 0,9% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 3 мес.

Минимальная сумма - от 30 000 грн.

100% гарантия вклада

Агропросперіс Банк

Ощадна картка від Агропросперіс Банку

Ощадна картка зручніше вкладу!

від 5% до 7% на щоденні залишки за рахунком із доступом до коштів 24/7

безкоштовне поповнення, обслуговування, безготівкові розрахунки та зняття коштів в усіх банкоматах України

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Агропросперіс Банк

Депозит Онлайн

11% річних у гривні або 2,25% у доларах на 24 місяці

Строк від 1 до 24 місяців

Від 1000 грн або 100 дол.

100% гарантія вкладу

Оформлення в онлайн-банкінгу AP Bank

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Корисні статті з даної тематики