про твої фінанси

Авто в кредит без довідки про доходи: міф чи реальність?

Від довідок про доходи при автокредитуванні банкіри відмовитися поки не готові. Замість цього вони пропонують клієнтам задовольнятися сервісом. Дізнайтеся, чи є шанси отримати автокредит без підтвердження доходу безробітному.


Короткий зміст і посилання по темі

  1. Авто в кредит без довідки про доходи: російські піонери
  2. Банківський Автоекспрес

Авто в кредит без довідки про доходи: російські піонери

Актуальний рейтинг автокредитів дивіться тут.

З приходом Германа Грефа до керма російського Ощадбанку, політика фінустанови почала помітно змінюватися. Одним з перших кроків стала лібералізація кредитування на покупку автомобілів. В середині березня банк розробив програму, яка дозволяє отримати кредит на машину на термін до 3 років, надавши довідку про доходи в довільній формі тобто практично без довідки про доходи. Сбербанк пропонував такі кредити на автомобіль під 12%, в той час як вартість стандартного кредиту, з наданням офіційної довідки про доходи, становила всього 9,5-10,5% залежно від валюти позики.

Примітно, що в самій Росії експерти позитивно оцінювали ініціативи банку і не бачили для нього особливих ризиків. Аргументи фінансистів зводяться до того, що по-перше, автомобіль застрахований, а по-друге, він знаходиться в заставі і Ощадбанк в разі чого може використовувати його для погашення заборгованості.

Вітчизняні банкіри скептично ставляться до видачі кредитів на авто без довідки про доходи. «Якщо керуватися тільки тим, що товар, що купується знаходиться в заставі і не звертати увагу на доходи позичальника та його сім'ї, можна досить далеко зайти, - обурюється менеджер середньої ланки одного з українських банків. - Чому б тоді не видавати ще і іпотечні кредити таким чином». Однією з причин для критики стало те, що автомобіль досить швидко знецінюється. Навіть якщо нерухомість або, наприклад, конкретна квартира і впаде в ціні, то вже точно не до нуля або 10-30% від теперішньої ціни. Отже, у банку, на відміну від ситуації з автокредитом, буде можливість «відбити» значну частину виданого кредиту.

Банківський Автоекспрес

На даний момент вітчизняний ринок автокредитування характеризується стагнацією. Кредитування відбувається переважно завдяки партнерським програмам банків з автодилерами. Особливо активно останнім часом в цьому напрямку працює автомобільна корпорація «УкрАвто», з "нульовим" кредитом також можна придбати авто марки Alfa Romeo, Skoda, Mitsubishi, Huindai, а також більшість китайських брендів. Не набагато дорожче обійдуться кредити і на інші марки.

Перевага таких програм, за словами представників банків, в оперативному реагуванні співробітників банку на заявки, які надходять з автосалонів. Клієнт подає заявку на оформлення кредиту безпосередньо в автосалоні, а гарантійний лист може отримати протягом декількох годин.

Процентні ставки в рамках партнерських програм влітку-2020 складають від 0,01% - 5,53% річних для кредитів у гривні. Максимальний термін кредитування для автомобілів китайського виробництва становить 1 рік, для автомобілів, вироблених в СНД, - 3 роки, для іномарок - 7 років.

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

RwS bank

Депозит «Stability»

Выгодное предложение по депозитам в валюте (доллар / евро) - ставка в валюте до 4% годовых

Сумма от 100 евро / доллар

Максимальная сумма - без ограничений

Бесплатный выпуск карты. Проценты перечисляются на карточку.

Chatex

Криптобанк Chatex международные переводы в Телеграмм

Храни сбережения в цифровом долларе USDT TRC-20.

Выводи на сторонние кошельки всего за 0.5 USDT.

Мгновенные переводы ваших активов по всему миру.

Комиссия на покупку и переводы внутри системы — 0%

Корисні статті з даної тематики