Курс продажу сінгапурського долара в банках України

Курс продажу сінгапурського долара до гривні в банках України на сьогодні в онлайн режимі. Тут ви дізнаєтеся актуальну ціну сінгапурського долара, який кращий курс обміну сінгапурського долара до гривні, і де можна вигідно перевести гривню в цю валюту. Також тут ви побачите динаміку і архів курсу, крос-курси сінгапурського долара до інших іноземних валют.

Курс НБУ
Курс покупки
Курс продажу
Курс сінгапурського долара

Курс НБУ

Курс покупки

Курс продажу

18,992

немає пропозицій
немає пропозицій

Путівник

Курси валют, обмін валют - путівник

Що потрібно знати, щоб правильно здійснити обмін валют в Україні і за кордоном.

Відео путівник


Який офіційний курс сінгапурського долара в гривнях в Україні і де можна купити валюту за вигідним курсом?

До уваги відвідувачів Prostobank.ua пропонуються актуальні курси готівкового сінгапурського долара до гривні всіх банків на сьогоднішній день. Курс продажу сінгапурського долара - це курс, за яким клієнт банку може купити цю валюту. На цій сторінці ви дізнаєтеся, актуальний курс сінгапурського долара НБУ, найкращий і найгірший курс продажу, а також середній курс.

Банківські курси продажу сінгапурського долара відсортовані по зростанню. Тобто, на перших позиціях представлені комерційні банки з найбільш вигідними курсами купівлі готівкового сінгапурського долара. Клікнувши на «Корисна інформація», ви отримаєте посилання на всі курси банку, його відділення і зможете конвертувати гривню за цим курсом. За допомогою нашого сервісу порівняння вартості сінгапурського долара ви зможете обміняти гривню на вигідних умовах.

Для вивчення динаміки курсу сінгапурського долара до гривні радимо подивитися графік зміни ціни валюти за день, тиждень, місяць і рік. Крім того, ви можете ознайомитися з архівом курсу по роках. Слідкуйте за динамікою зростання і падіння курсу на Простобанк.юа онлайн, і ви дізнаєтеся, скільки коштує ця валюта сьогодні.

Оновлення даних здійснюється щодня до 10 годин. Джерело даних - офіційні сайти банків. Аналітики Prostobank.ua аналізують курси більше 70 українських банків. Звертаємо вашу увагу, що банки можуть змінювати курси гривні до сінгапурського долара протягом дня, тому перед відвідуванням банку краще уточнити точні дані по телефону.

Крос-курси сінгапурського долара

Нужны деньги до зарплаты?

более 30 сервисов

Кредиты онлайн на карту за 15 минут

от 0,01%

ставка

до 180 дней

макс срок

до 20 000 грн.

макс сумма