Курс продажу молдавського лея в банках України

Курс продажу молдавського лея до гривні в банках України на сьогодні в онлайн режимі. Тут ви дізнаєтеся актуальну ціну молдавського лея, який кращий курс обміну молдавського лея до гривні, і де можна вигідно перевести гривню в цю валюту. Також тут ви побачите динаміку і архів курсу, крос-курси молдавського лея до інших іноземних валют.

Курс НБУ
Курс покупки
Курс продажу
Курс молдавського лея

Курс НБУ

Курс покупки

Курс продажу

1,463

немає пропозицій
немає пропозицій

Путівник

Курси валют, обмін валют - путівник

Що потрібно знати, щоб правильно здійснити обмін валют в Україні і за кордоном.

Відео путівник


Який офіційний курс молдавського лея в гривнях в Україні і де можна купити валюту за вигідним курсом?

До уваги відвідувачів Prostobank.ua пропонуються актуальні курси готівкового молдавського лея до гривні всіх банків на сьогоднішній день. Курс продажу молдавського лея - це курс, за яким клієнт банку може купити цю валюту. На цій сторінці ви дізнаєтеся, актуальний курс молдавського лея НБУ, найкращий і найгірший курс продажу, а також середній курс.

Банківські курси продажу молдавського лея відсортовані по зростанню. Тобто, на перших позиціях представлені комерційні банки з найбільш вигідними курсами купівлі готівкового молдавського лея. Клікнувши на «Корисна інформація», ви отримаєте посилання на всі курси банку, його відділення і зможете конвертувати гривню за цим курсом. За допомогою нашого сервісу порівняння вартості молдавського лея ви зможете обміняти гривню на вигідних умовах.

Для вивчення динаміки курсу молдавського лея до гривні радимо подивитися графік зміни ціни валюти за день, тиждень, місяць і рік. Крім того, ви можете ознайомитися з архівом курсу по роках. Слідкуйте за динамікою зростання і падіння курсу на Простобанк.юа онлайн, і ви дізнаєтеся, скільки коштує ця валюта сьогодні.

Оновлення даних здійснюється щодня до 10 годин. Джерело даних - офіційні сайти банків. Аналітики Prostobank.ua аналізують курси більше 70 українських банків. Звертаємо вашу увагу, що банки можуть змінювати курси гривні до молдавського лея протягом дня, тому перед відвідуванням банку краще уточнити точні дані по телефону.

Крос-курси молдавського лея

Нужны деньги до зарплаты?

более 30 сервисов

Кредиты онлайн на карту за 15 минут

от 0,01%

ставка

до 180 дней

макс срок

до 20 000 грн.

макс сумма