Курс продажу киргизького сома в банках України

Курс продажу киргизького сома до гривні в банках України на сьогодні в онлайн режимі. Тут ви дізнаєтеся актуальну ціну киргизького сома, який кращий курс обміну киргизького сома до гривні, і де можна вигідно перевести гривню в цю валюту. Також тут ви побачите динаміку і архів курсу, крос-курси киргизького сома до інших іноземних валют.

Курс НБУ
Курс покупки
Курс продажу
Курс киргизького сома

Курс НБУ

Курс покупки

Курс продажу

0,376

немає пропозицій
немає пропозицій

Путівник

Курси валют, обмін валют - путівник

Що потрібно знати, щоб правильно здійснити обмін валют в Україні і за кордоном.

Відео путівник


Який офіційний курс киргизького сома в гривнях в Україні і де можна купити валюту за вигідним курсом?

До уваги відвідувачів Prostobank.ua пропонуються актуальні курси готівкового киргизького сома до гривні всіх банків на сьогоднішній день. Курс продажу киргизького сома - це курс, за яким клієнт банку може купити цю валюту. На цій сторінці ви дізнаєтеся, актуальний курс киргизького сома НБУ, найкращий і найгірший курс продажу, а також середній курс.

Банківські курси продажу киргизького сома відсортовані по зростанню. Тобто, на перших позиціях представлені комерційні банки з найбільш вигідними курсами купівлі готівкового киргизького сома. Клікнувши на «Корисна інформація», ви отримаєте посилання на всі курси банку, його відділення і зможете конвертувати гривню за цим курсом. За допомогою нашого сервісу порівняння вартості киргизького сома ви зможете обміняти гривню на вигідних умовах.

Для вивчення динаміки курсу киргизького сома до гривні радимо подивитися графік зміни ціни валюти за день, тиждень, місяць і рік. Крім того, ви можете ознайомитися з архівом курсу по роках. Слідкуйте за динамікою зростання і падіння курсу на Простобанк.юа онлайн, і ви дізнаєтеся, скільки коштує ця валюта сьогодні.

Оновлення даних здійснюється щодня до 10 годин. Джерело даних - офіційні сайти банків. Аналітики Prostobank.ua аналізують курси більше 70 українських банків. Звертаємо вашу увагу, що банки можуть змінювати курси гривні до киргизького сома протягом дня, тому перед відвідуванням банку краще уточнити точні дані по телефону.

Крос-курси киргизького сома

Нужны деньги до зарплаты?

более 30 сервисов

Кредиты онлайн на карту за 15 минут

от 0,01%

ставка

до 180 дней

макс срок

до 20 000 грн.

макс сумма