Курс продажу казахстанського тенге в банках України

Курс продажу казахстанського тенге до гривні в банках України на сьогодні в онлайн режимі. Тут ви дізнаєтеся актуальну ціну казахстанського тенге, який кращий курс обміну казахстанського тенге до гривні, і де можна вигідно перевести гривню в цю валюту. Також тут ви побачите динаміку і архів курсу, крос-курси казахстанського тенге до інших іноземних валют.

Курс НБУ

Середній курс продажу

Кращий курс продажу

Гірший курс продажу

0,07

0,07

0,07

0,07

-0,001

#
Назва банку
Інфо на сайті банку

1

0,05

Курс купівлі

0,07

Курс продажу

Корисна інформація

Путівник

Курси валют, обмін валют - путівник

Що потрібно знати, щоб правильно здійснити обмін валют в Україні і за кордоном.

Відео путівник


Який офіційний курс казахстанського тенге в гривнях в Україні і де можна купити валюту за вигідним курсом?

До уваги відвідувачів Prostobank.ua пропонуються актуальні курси готівкового казахстанського тенге до гривні всіх банків на сьогоднішній день. Курс продажу казахстанського тенге - це курс, за яким клієнт банку може купити цю валюту. На цій сторінці ви дізнаєтеся, актуальний курс казахстанського тенге НБУ, найкращий і найгірший курс продажу, а також середній курс.

Банківські курси продажу казахстанського тенге відсортовані по зростанню. Тобто, на перших позиціях представлені комерційні банки з найбільш вигідними курсами купівлі готівкового казахстанського тенге. Клікнувши на «Корисна інформація», ви отримаєте посилання на всі курси банку, його відділення і зможете конвертувати гривню за цим курсом. За допомогою нашого сервісу порівняння вартості казахстанського тенге ви зможете обміняти гривню на вигідних умовах.

Для вивчення динаміки курсу казахстанського тенге до гривні радимо подивитися графік зміни ціни валюти за день, тиждень, місяць і рік. Крім того, ви можете ознайомитися з архівом курсу по роках. Слідкуйте за динамікою зростання і падіння курсу на Простобанк.юа онлайн, і ви дізнаєтеся, скільки коштує ця валюта сьогодні.

Оновлення даних здійснюється щодня до 10 годин. Джерело даних - офіційні сайти банків. Аналітики Prostobank.ua аналізують курси більше 70 українських банків. Звертаємо вашу увагу, що банки можуть змінювати курси гривні до казахстанського тенге протягом дня, тому перед відвідуванням банку краще уточнити точні дані по телефону.

Крос-курси казахстанського тенге

Курс казахстанського тенге в великих містах


Нужны деньги до зарплаты?

более 30 сервисов

Кредиты онлайн на карту за 15 минут

от 0,01%

ставка

до 180 дней

макс срок

до 20 000 грн.

макс сумма