Курс продажу нового ізраїльського шекеля в банках України

Курс продажу нового ізраїльського шекеля до гривні в банках України на сьогодні в онлайн режимі. Тут ви дізнаєтеся актуальну ціну нового ізраїльського шекеля, який кращий курс обміну нового ізраїльського шекеля до гривні, і де можна вигідно перевести гривню в цю валюту. Також тут ви побачите динаміку і архів курсу, крос-курси нового ізраїльського шекеля до інших іноземних валют.

Курс НБУ
Курс покупки
Курс продажу
Курс нового ізраїльського шекеля

Курс НБУ

Курс покупки

Курс продажу

7,696

немає пропозицій
немає пропозицій

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми оновимо курси валют?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Путівники

Курси валют, обмін валют - путівник

Що потрібно знати, щоб правильно здійснити обмін валют в Україні і за кордоном.

Який офіційний курс нового ізраїльського шекеля в гривнях в Україні і де можна купити валюту за вигідним курсом?

До уваги відвідувачів Prostobank.ua пропонуються актуальні курси готівкового нового ізраїльського шекеля до гривні всіх банків на сьогоднішній день. Курс продажу нового ізраїльського шекеля - це курс, за яким клієнт банку може купити цю валюту. На цій сторінці ви дізнаєтеся, актуальний курс нового ізраїльського шекеля НБУ, найкращий і найгірший курс продажу, а також середній курс.

Банківські курси продажу нового ізраїльського шекеля відсортовані по зростанню. Тобто, на перших позиціях представлені комерційні банки з найбільш вигідними курсами купівлі готівкового нового ізраїльського шекеля. Клікнувши на «Корисна інформація», ви отримаєте посилання на всі курси банку, його відділення і зможете конвертувати гривню за цим курсом. За допомогою нашого сервісу порівняння вартості нового ізраїльського шекеля ви зможете обміняти гривню на вигідних умовах.

Для вивчення динаміки курсу нового ізраїльського шекеля до гривні радимо подивитися графік зміни ціни валюти за день, тиждень, місяць і рік. Крім того, ви можете ознайомитися з архівом курсу по роках. Слідкуйте за динамікою зростання і падіння курсу на Простобанк.юа онлайн, і ви дізнаєтеся, скільки коштує ця валюта сьогодні.

Оновлення даних здійснюється щодня до 10 годин. Джерело даних - офіційні сайти банків. Аналітики Prostobank.ua аналізують курси більше 70 українських банків. Звертаємо вашу увагу, що банки можуть змінювати курси гривні до нового ізраїльського шекеля протягом дня, тому перед відвідуванням банку краще уточнити точні дані по телефону.

Крос-курси нового ізраїльського шекеля
Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Miloan.ua

Кредит онлайн на карту. Бесплатно до 12 000 грн.

Сумма от 500 до 15 000 грн.

Срок: от 1 до 30 дней

Возраст: от 18 до 69 лет

Без звонков и фото!

Популярні крос-курси валют

Популярні конвертації

Курси валют в банках

© 2015–2020

ТОВ «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адреса та телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com