Курс продажу іракського динара в банках України

Курс продажу іракського динара до гривні в банках України на сьогодні в онлайн режимі. Тут ви дізнаєтеся актуальну ціну іракського динара, який кращий курс обміну іракського динара до гривні, і де можна вигідно перевести гривню в цю валюту. Також тут ви побачите динаміку і архів курсу, крос-курси іракського динара до інших іноземних валют.

Курс НБУ
Курс покупки
Курс продажу
Курс іракського динара

Курс НБУ

Курс покупки

Курс продажу

0,022

немає пропозицій
немає пропозицій

Путівник

Курси валют, обмін валют - путівник

Що потрібно знати, щоб правильно здійснити обмін валют в Україні і за кордоном.

Відео путівник


Який офіційний курс іракського динара в гривнях в Україні і де можна купити валюту за вигідним курсом?

До уваги відвідувачів Prostobank.ua пропонуються актуальні курси готівкового іракського динара до гривні всіх банків на сьогоднішній день. Курс продажу іракського динара - це курс, за яким клієнт банку може купити цю валюту. На цій сторінці ви дізнаєтеся, актуальний курс іракського динара НБУ, найкращий і найгірший курс продажу, а також середній курс.

Банківські курси продажу іракського динара відсортовані по зростанню. Тобто, на перших позиціях представлені комерційні банки з найбільш вигідними курсами купівлі готівкового іракського динара. Клікнувши на «Корисна інформація», ви отримаєте посилання на всі курси банку, його відділення і зможете конвертувати гривню за цим курсом. За допомогою нашого сервісу порівняння вартості іракського динара ви зможете обміняти гривню на вигідних умовах.

Для вивчення динаміки курсу іракського динара до гривні радимо подивитися графік зміни ціни валюти за день, тиждень, місяць і рік. Крім того, ви можете ознайомитися з архівом курсу по роках. Слідкуйте за динамікою зростання і падіння курсу на Простобанк.юа онлайн, і ви дізнаєтеся, скільки коштує ця валюта сьогодні.

Оновлення даних здійснюється щодня до 10 годин. Джерело даних - офіційні сайти банків. Аналітики Prostobank.ua аналізують курси більше 70 українських банків. Звертаємо вашу увагу, що банки можуть змінювати курси гривні до іракського динара протягом дня, тому перед відвідуванням банку краще уточнити точні дані по телефону.

Крос-курси іракського динара

Нужны деньги до зарплаты?

более 30 сервисов

Кредиты онлайн на карту за 15 минут

от 0,01%

ставка

до 180 дней

макс срок

до 20 000 грн.

макс сумма