Курс продажу гонконгівського долара в банках України

Курс продажу гонконгівського долара до гривні в банках України на сьогодні в онлайн режимі. Тут ви дізнаєтеся актуальну ціну гонконгівського долара, який кращий курс обміну гонконгівського долара до гривні, і де можна вигідно перевести гривню в цю валюту. Також тут ви побачите динаміку і архів курсу, крос-курси гонконгівського долара до інших іноземних валют.

Курс НБУ
Курс покупки
Курс продажу
Курс гонконгівського долара

Курс НБУ

Курс покупки

Курс продажу

3,282

немає пропозицій
немає пропозицій

Путівник

Курси валют, обмін валют - путівник

Що потрібно знати, щоб правильно здійснити обмін валют в Україні і за кордоном.

Відео путівник


Який офіційний курс гонконгівського долара в гривнях в Україні і де можна купити валюту за вигідним курсом?

До уваги відвідувачів Prostobank.ua пропонуються актуальні курси готівкового гонконгівського долара до гривні всіх банків на сьогоднішній день. Курс продажу гонконгівського долара - це курс, за яким клієнт банку може купити цю валюту. На цій сторінці ви дізнаєтеся, актуальний курс гонконгівського долара НБУ, найкращий і найгірший курс продажу, а також середній курс.

Банківські курси продажу гонконгівського долара відсортовані по зростанню. Тобто, на перших позиціях представлені комерційні банки з найбільш вигідними курсами купівлі готівкового гонконгівського долара. Клікнувши на «Корисна інформація», ви отримаєте посилання на всі курси банку, його відділення і зможете конвертувати гривню за цим курсом. За допомогою нашого сервісу порівняння вартості гонконгівського долара ви зможете обміняти гривню на вигідних умовах.

Для вивчення динаміки курсу гонконгівського долара до гривні радимо подивитися графік зміни ціни валюти за день, тиждень, місяць і рік. Крім того, ви можете ознайомитися з архівом курсу по роках. Слідкуйте за динамікою зростання і падіння курсу на Простобанк.юа онлайн, і ви дізнаєтеся, скільки коштує ця валюта сьогодні.

Оновлення даних здійснюється щодня до 10 годин. Джерело даних - офіційні сайти банків. Аналітики Prostobank.ua аналізують курси більше 70 українських банків. Звертаємо вашу увагу, що банки можуть змінювати курси гривні до гонконгівського долара протягом дня, тому перед відвідуванням банку краще уточнити точні дані по телефону.

Крос-курси гонконгівського долара

Нужны деньги до зарплаты?

более 30 сервисов

Кредиты онлайн на карту за 15 минут

от 0,01%

ставка

до 180 дней

макс срок

до 20 000 грн.

макс сумма