Шенген калькулятор безвіза: онлайн розрахунок днів і дат в'їзду, виїзду

За допомогою нашого шенгенського безвізового калькулятора можна розрахувати кількість днів перебування в країнах ЄС, коли можна в наступний раз в'їжджати в країни Шенгенської зони.

Результати розрахунку

Основні правила безвізового режиму для українців

Безвізовий режим для України дозволяє без візи відвідувати такі країни Шенгенської зони: Австрія, Бельгія, Болгарія, Греція, Данія, Естонія, Ісландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Швеція, Монако і Ватикан.

Максимальна дозволена тривалість перебування становить 90 днів протягом будь-якого 180 денного періоду. Безперервна відсутність протягом 90 днів дозволяє нове перебування терміном до 90 днів. У разі порушення термінів перебування в країнах Шенгенської зони вас можуть оштрафувати або заборонити в'їзд до країн ЄС. Тому радимо використовувати наш безвізовий калькулятор для перевірки дотримання правил безвіза.

Більше інформації про безвізовий режим для громадян України читайте на Prostopravo.com.ua.

Як розрахувати дні перебування в Шенгені на калькуляторі?

Користуватися калькулятором нескладно - необхідно ввести дату в'їзду і виїзду в форматі рік-місяць-день або вибрати на календарі (можна додавати кілька поїздок) і натиснути кнопку «Розрахувати». За допомогою нашого калькулятора ви дізнаєтеся, скільки днів ви провели або проведете в країнах безвіза, скільки днів залишилося до певної дати (виїзду або в'їзду), коли в наступний раз можна в'їжджати в ЄС. Шенгенський калькулятор від Prostobank.ua робить всі розрахунки згідно з правилами безвізового режиму 90/180.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

RwS bank

Депозит для физлиц «Коммунальный»

Получайте не только доход по депозитной программе, но и покрывайте расходы на оплату жилищно-коммунальных услуг за счет банка.

Ставка в гривне - до 11,75% годовых

Дополнительная ставка для пенсионеров - 0,5%

Пиреус Банк

Вигідний депозит під 10% річних на 10 місяців!

Інвестуйте вигідно!

Унікальна пропозиція від Піреус Банку: депозит в гривні під 10% річних на термін 10 місяців.

Піреус Банк - це надійний міжнародний банк зі столітньою історією та вигідними депозитними програмами!