Калькулятор дробів

Онлайн калькулятор з дробами допомагає зробити такі дії як додавання, віднімання, множення, ділення звичайних і змішаних дробів з різними знаменниками.

+

×

÷

Результат розрахунку
3
7
10

Як порахувати дроби на калькуляторі?

Калькулятор дробів від Bankchart.com.ua дозволяє скласти, відняти, помножити і розділити прості і змішані дроби. Звичайний або простий дріб — це дріб без цілої частини, змішаний дріб — це дріб, що має цілу і дробову частини.

Для того щоб виконати розрахунки на калькуляторі потрібно всього лише ввести дроби і вибрати операцію (додавання, віднімання, множення, ділення). Якщо вам потрібно виконати дії з простими дробами, перед дробом введіть 0, вкажіть чисельники і знаменники, та натисніть кнопку «Розрахувати». Чисельник — це число, що розташоване над рискою, знаменник — число, що розташоване під рискою.

За допомогою нашого математичного калькулятора можна виконати такі дії як сума, різниця, множення і ділення дробів з різними знаменниками. Вам не потрібно зводити знаменники до одного числа, калькулятор зробить всі розрахунки самостійно і покаже правильний результат.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

RwS bank

Депозит для физлиц «Коммунальный»

Получайте не только доход по депозитной программе, но и покрывайте расходы на оплату жилищно-коммунальных услуг за счет банка.

Ставка в гривне - до 11,75% годовых

Дополнительная ставка для пенсионеров - 0,5%

Залоговые кредиты в Киеве и области

Кредит під заставу нерухомості, авто, спецтехніки, золота та ін.

від 18% річних. Рішення за 30 хвилин

Будь-яка кредитна історія

Без довідки про доходи та поручителів

Будь-які суми від 50 000 грн. і вище

До 85% від вартості застави