Послуги драйвера в Україні

Скільки коштує послуга драйвера "Тверезий водій" в Україні? Порівняння вартості замовлення драйвера в місті.

Місто
Кількість пропозицій

Як замовити драйвера в Україні недорого?

Бувають ситуації, коли водієві краще не сідати за кермо (алкогольне сп'яніння, погане самопочуття, застосування деяких медичних препаратів). Заради своєї безпеки і безпеки інших учасників дорожньо-транспортного руху краще скористатися недорогими послугами драйвера. Професійний водій з радістю доставить ваш автомобіль за вказаною адресою. Послуга замовлення персонального водія доступна щодня цілодобово.

На Prostobank.ua можна замовити і порівняти вартість послуги «Драйвер» (тверезий водій) в містах України. За допомогою нашого каталогу послуг можна вибрати кращі послуги драйвера за низькими цінами. Після замовлення водія залиште, будь ласка, свій відгук, завдяки якому інші відвідувачі зможуть прийняти правильне рішення.

Путівники

Прокат автомобілів і виклик драйвера: все, що потрібно знати про дані послуги в Україні

Про те, як працює послуга «Драйвер» і кому вона може стати в нагоді, а також про те, як вибрати машину напрокат, скільки коштує оренда авто в Україні, чи потрібна застава за орендований транспорт та ін., розповідає Bankchart.com.ua

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Miloan.ua

1-й кредит до 15 000 - 0,01%!

Макс кредит: до 20 000 грн.

Строк: до 30 дн.

Вік / Возраст: > 18

Карта, паспорт, код

RwS bank

Депозит для физлиц «Коммунальный»

Получайте не только доход по депозитной программе, но и покрывайте расходы на оплату жилищно-коммунальных услуг за счет банка.

Ставка в гривне - до 11,75% годовых

Дополнительная ставка для пенсионеров - 0,5%