Тури в Умань, Черкаську область

Скільки коштує тур вихідного дня до Умані з Києва, Одеси, Дніпра та інших міст? Порівняння вартості автобусних турів до Умані, Черкаської області.

Місто
Кількість пропозицій

Скільки коштує екскурсійний тур в Умань з Києва, Одеси, Дніпра та інших міст?

Туроператори пропонують відвідати найцікавіші пам'ятки Черкаської області - Буцький каньйон, довжина якого становить близько 5 кілометрів; Золоту обитель Будди Шак'ямуні, яка є найбільшим буддійським храмом у Європі; дендропарк Софіївку в Умані, парк Олександрія і т.д. Краса природи Черкаської області зробить вашу екскурсію незабутньою.

На Prostobank.ua відвідувачі сайту мають можливість скористатися послугою порівняння вартості автобусних турів до Умані та інших міст Черкаської області. На цій сторінці можна порівняти ціни на тури і екскурсії від різних туроператорів і вибрати найбільш підходящі умови подорожі. Вартість послуги залежить від кількості днів туру, цінової політики оператора, додаткових послуг, які включені в поїздку, кількості відвідуваних визначних пам'яток (програми туру). Перед вибором туру радимо почитати відгуки інших туристів про програму, а також уточнити, які екскурсії включені.

Путівники
Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Ставка 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристична страховка онлайн: три програми на вибір

Обов'язкова автоцивілка від лідера ринку

Miloan.ua

1-й кредит до 15 000 - 0,01%!

Макс кредит: до 15 000 грн.

Строк: до 30 дн.

Вік / Возраст: > 18

Карта, паспорт, код