Тури в Карпати

Скільки коштує тур вихідного дня, новорічний, тижневий тур в Карпати з Києва, Одеси, Харкова, Дніпра, Кременчука, Запоріжжя, Херсона та інших міст? Порівняння вартості автобусних турів в Карпати і Закарпаття взимку і влітку, на двох, на 3 дні, на 5 днів.

Місто
Кількість пропозицій

Скільки коштують екскурсійні тури в Карпати з Києва, Одеси, Харкова, Дніпра, Кременчука, Запоріжжя, Херсона та інших міст?

Екскурсійні тури і путівки в Карпати - це хороша можливість активно провести вихідні, насолодитися красою гір і подихати чистим повітрям. Туроператори пропонують відвідати фестиваль вина у Мукачеві, фестиваль бринзи в Карпатах, сходження на Говерлу, екскурсії на Драгобрат, в Буковель і т.д. Для любителів більш пасивного відпочинку пропонуються винні тури і екскурсія на дизель-поїзді. Одним словом, розваги можна підібрати для кожного туриста.

На Prostobank.ua відвідувачі сайту мають можливість скористатися послугою порівняння вартості автобусних і залізничних турів в Карпати взимку на Новий рік і влітку, на двох і з дітьми. На цій сторінці можна порівняти ціни на тури і екскурсії від різних туроператорів і вибрати найбільш підходящі умови подорожі. Вартість послуги залежить від кількості днів туру (1 день, 3 або 5 днів), цінової політики оператора, додаткових послуг, які включені в поїздку, кількості відвідуваних визначних пам'яток (програми туру). Перед вибором туру радимо почитати відгуки інших туристів про програму, а також уточнити, які екскурсії по Карпатам включені.

Путівники
Горячие предложения

Агропросперіс Банк

Ощадна картка від Агропросперіс Банку

Ощадна картка зручніше вкладу!

від 5% до 7% на щоденні залишки за рахунком із доступом до коштів 24/7

безкоштовне поповнення, обслуговування, безготівкові розрахунки та зняття коштів в усіх банкоматах України

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

ОТП Банк

Депозит Срочный от ОТП Банка

до 6,25% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 3 мес.

Минимальная сумма - от 5 000 грн.

100% гарантия вклада

Глобус Банк

Депозит Классический, Накопительный от Глобус Банка

до 12,5% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 6 мес.

Минимальная сумма - от 10 000 грн.

100% гарантия вклада

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram