Тури в Карпати

Скільки коштує тур вихідного дня, новорічний, тижневий тур в Карпати з Києва, Одеси, Харкова, Дніпра, Кременчука, Запоріжжя, Херсона та інших міст? Порівняння вартості автобусних турів в Карпати і Закарпаття взимку і влітку, на двох, на 3 дні, на 5 днів.

Місто
Кількість пропозицій

Скільки коштують екскурсійні тури в Карпати з Києва, Одеси, Харкова, Дніпра, Кременчука, Запоріжжя, Херсона та інших міст?

Екскурсійні тури і путівки в Карпати - це хороша можливість активно провести вихідні, насолодитися красою гір і подихати чистим повітрям. Туроператори пропонують відвідати фестиваль вина у Мукачеві, фестиваль бринзи в Карпатах, сходження на Говерлу, екскурсії на Драгобрат, в Буковель і т.д. Для любителів більш пасивного відпочинку пропонуються винні тури і екскурсія на дизель-поїзді. Одним словом, розваги можна підібрати для кожного туриста.

На Prostobank.ua відвідувачі сайту мають можливість скористатися послугою порівняння вартості автобусних і залізничних турів в Карпати взимку на Новий рік і влітку, на двох і з дітьми. На цій сторінці можна порівняти ціни на тури і екскурсії від різних туроператорів і вибрати найбільш підходящі умови подорожі. Вартість послуги залежить від кількості днів туру (1 день, 3 або 5 днів), цінової політики оператора, додаткових послуг, які включені в поїздку, кількості відвідуваних визначних пам'яток (програми туру). Перед вибором туру радимо почитати відгуки інших туристів про програму, а також уточнити, які екскурсії по Карпатам включені.

Путівники
Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Залоговые кредиты в Киеве и области

Кредит під заставу нерухомості, авто, спецтехніки, золота та ін.

від 18% річних. Рішення за 30 хвилин

Будь-яка кредитна історія

Без довідки про доходи та поручителів

Будь-які суми від 50 000 грн. і вище

До 85% від вартості застави

Агропросперіс Банк

Ощадна картка від Агропросперіс Банку

Ощадна картка зручніше вкладу!

Від 5% до 7% на щоденні залишки за рахунком

Оплати в один дотик з технологією payWave

Знімайте та поповнюйте на будь-які суми

Безкоштовне поповнення та будь-які безготівкові розрахунки

Без плати за обслуговування

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016