Тури в Карпати

Скільки коштує тур вихідного дня, новорічний, тижневий тур в Карпати з Києва, Одеси, Харкова, Дніпра, Кременчука, Запоріжжя, Херсона та інших міст? Порівняння вартості автобусних турів в Карпати і Закарпаття взимку і влітку, на двох, на 3 дні, на 5 днів.

Місто
Кількість пропозицій

Скільки коштують екскурсійні тури в Карпати з Києва, Одеси, Харкова, Дніпра, Кременчука, Запоріжжя, Херсона та інших міст?

Екскурсійні тури і путівки в Карпати - це хороша можливість активно провести вихідні, насолодитися красою гір і подихати чистим повітрям. Туроператори пропонують відвідати фестиваль вина у Мукачеві, фестиваль бринзи в Карпатах, сходження на Говерлу, екскурсії на Драгобрат, в Буковель і т.д. Для любителів більш пасивного відпочинку пропонуються винні тури і екскурсія на дизель-поїзді. Одним словом, розваги можна підібрати для кожного туриста.

На Prostobank.ua відвідувачі сайту мають можливість скористатися послугою порівняння вартості автобусних і залізничних турів в Карпати взимку на Новий рік і влітку, на двох і з дітьми. На цій сторінці можна порівняти ціни на тури і екскурсії від різних туроператорів і вибрати найбільш підходящі умови подорожі. Вартість послуги залежить від кількості днів туру (1 день, 3 або 5 днів), цінової політики оператора, додаткових послуг, які включені в поїздку, кількості відвідуваних визначних пам'яток (програми туру). Перед вибором туру радимо почитати відгуки інших туристів про програму, а також уточнити, які екскурсії по Карпатам включені.

Путівники
Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Prosto Money

Деньги под залог авто и недвижимости в Киеве и Львове

Сумма от 50 000 до 20 000 000 грн.

Срок от 3 месяцев до 5 лет

Возможность досрочного погашения и пролонгации

Без переоформления (Вы остаётесь собственником)

Без звонков на работу/родственникам

Одобрение 95% заявок

Территория Киев и область до 35 км, Львов и область до 35 км

Пиреус Банк

Вигідний депозит під 10% річних на 10 місяців!

Інвестуйте вигідно!

Унікальна пропозиція від Піреус Банку: депозит в гривні під 10% річних на термін 10 місяців.

Піреус Банк - це надійний міжнародний банк зі столітньою історією та вигідними депозитними програмами!