Тури в Карпати

Скільки коштує тур вихідного дня, новорічний, тижневий тур в Карпати з Києва, Одеси, Харкова, Дніпра, Кременчука, Запоріжжя, Херсона та інших міст? Порівняння вартості автобусних турів в Карпати і Закарпаття взимку і влітку, на двох, на 3 дні, на 5 днів.

Місто
Кількість пропозицій

Скільки коштують екскурсійні тури в Карпати з Києва, Одеси, Харкова, Дніпра, Кременчука, Запоріжжя, Херсона та інших міст?

Екскурсійні тури і путівки в Карпати - це хороша можливість активно провести вихідні, насолодитися красою гір і подихати чистим повітрям. Туроператори пропонують відвідати фестиваль вина у Мукачеві, фестиваль бринзи в Карпатах, сходження на Говерлу, екскурсії на Драгобрат, в Буковель і т.д. Для любителів більш пасивного відпочинку пропонуються винні тури і екскурсія на дизель-поїзді. Одним словом, розваги можна підібрати для кожного туриста.

На Prostobank.ua відвідувачі сайту мають можливість скористатися послугою порівняння вартості автобусних і залізничних турів в Карпати взимку на Новий рік і влітку, на двох і з дітьми. На цій сторінці можна порівняти ціни на тури і екскурсії від різних туроператорів і вибрати найбільш підходящі умови подорожі. Вартість послуги залежить від кількості днів туру (1 день, 3 або 5 днів), цінової політики оператора, додаткових послуг, які включені в поїздку, кількості відвідуваних визначних пам'яток (програми туру). Перед вибором туру радимо почитати відгуки інших туристів про програму, а також уточнити, які екскурсії по Карпатам включені.

Путівники
Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Ставка 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Money4YOU

Перша позика під 0,01%*

Сума від 500 грн. до 12 000 грн.

Строк: від 2-х до 30 днів

Тільки паспорт, код та банківська карта

Можливість отримання позик навіть з діючими боргами

Гнучка сума позики - замість відмови або стандартного погодження, сервіс надає підвищену або компромісну суму позики

Надання позик цілодобово - 24/7/365

Агропросперіс Банк

Депозит "Посівний" під відсоток чарівний

Акційний депозит "Посівний"

10,5% річних у гривні на 6 місяців

Відсотки - в кінці строку

Вклади від 15 000 грн.

Лише у квітні 2021

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016