Шафи купе на замовлення в Україні

Скільки коштує виготовити вбудовану шафу купе на замовлення в Україні? Пропонуємо порівняти вартість кутової, прямокутної шафи-купе під замовлення від фабрик і приватних майстрів.

Місто
Кількість пропозицій

Після закінчення ремонту на перший план виходить облаштування квартири. Сучасні вбудовані шафи-купе здатні прикрасити будь-яку квартиру і вирішити проблеми місткості речей. Виробники пропонують широкий асортимент шаф-купе в вітальню, дитячу, спальню, передпокій або іншу кімнату в квартирі, приватному будинку. Ви можете замовити виготовлення шафи-купе будь-якого розміру і функціональності. Більш того, майстри виготовлять таку кутову або прямокутну шафу, яка ідеально впишеться в дизайн вашої квартири і займе мінімум місця в приміщенні.

Пропонуємо порівняти вартість виготовлення шаф-купе на замовлення на Prostobank.ua і вибрати найвигідніші умови замовлення. За допомогою нашого каталогу послуг ви знайдете якісні шафи-купе за низькими цінами. Більшість виробників меблів встановлюють ціни за погонний метр. На вартість шафи впливає матеріал, з якого його виготовляють, фурнітура, наявність фотодруку.

Путівники

Як вибрати і зробити шафу-купе своїми руками

Bankchart розповість про виготовлення, складання і установку вбудованої шафи-купе в домашніх умовах. Шафа-купе - один з найбільш функціональних предметів для будинку: містка, добре приховує недоліки стіни, економить простір, дає можливість індивідуального планування, може бути легко вбудована в ніші.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Кредит 112

Кредит под залог недвижимости от 1,5% в месяц

Честный кредит без фиктивных акций и дополнительных условий:

-  Сумма от 30 000 до 30 000 000 грн;

-  Согласование в течение 10 минут;

-  Выдача денег в день обращения;

-  Без справки о доходах и с любой кредитной историей!

Залогом может выступить любая недвижимость.

Miloan.ua

1-й кредит до 15 000 - 0,01%!

Макс кредит: до 20 000 грн.

Строк: до 30 дн.

Вік / Возраст: > 18

Карта, паспорт, код