Вакцина Церварикс в Україні

Скільки коштує зробити щеплення Церварикс в клініках в Україні? Пропонуємо порівняти вартість вакцинації для профілактики папіломавірусної інфекції.

Місто
Кількість пропозицій

Де можна дешевше зробити щеплення Церварикс?

Вакцинація - це доказовий спосіб профілактики багатьох захворювань. Якщо ви вирішили зробити дитині або собі щеплення Церварикс, радимо скористатися нашим каталогом для пошуку найбільш підходящої послуги. Церварикс - це вакцина для профілактики захворювань, викликаних вірусом папіломи людини (ВПЛ) типів 16 і 18. Застосовується для попередження випадків передракових захворювань (дисплазії) і раку шийки матки, вульви і піхви. Схема вакцинації: дівчатка від 9 до 14 років (включно) - 2-3 дози по 0,5 мл; дівчатка від 15 років і жінки - 3 дози по 0,5 мл.

На цій сторінці ми зібрали всі клініки міста, які пропонують вакцину Церварикс. Тут ви можете порівняти ціни та вибрати недорогу приватну клініку для вакцинації. Аналізуючи послуги, уточніть чи почитайте в описі, скільки коштує огляд лікаря імунолога або педіатра перед вакцинацією. Більшість медичних установ стягує додаткову плату за цю послугу.

Путівники

Вся правда про щеплення

Все частіше батьки питають: робити щеплення чи ні. І у прихильників, і у противників вакцинації є вагомі доводи і своя правда. Чи потрібні щеплення, чи можна піти в садок без щеплень, як оформити відмову від вакцинації - вивчав Bankchart.com.ua

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Агропросперіс Банк

Ощадна картка від Агропросперіс Банку

Ощадна картка зручніше вкладу!

Від 5% до 7% на щоденні залишки за рахунком

Оплати в один дотик з технологією payWave

Знімайте та поповнюйте на будь-які суми

Безкоштовне поповнення та будь-які безготівкові розрахунки

Без плати за обслуговування

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Chatex

Криптобанк Chatex международные переводы в Телеграмм

Совершайте переводы в USDT TRC-20 вместе с Chatex.

Переводите без комиссии, мгновенно, безопасно и удобно друзьям, родственникам и коллегам по всему миру!