Вакцина Церварикс в Україні

Скільки коштує зробити щеплення Церварикс в клініках в Україні? Пропонуємо порівняти вартість вакцинації для профілактики папіломавірусної інфекції.

Місто
Кількість пропозицій

Де можна дешевше зробити щеплення Церварикс?

Вакцинація - це доказовий спосіб профілактики багатьох захворювань. Якщо ви вирішили зробити дитині або собі щеплення Церварикс, радимо скористатися нашим каталогом для пошуку найбільш підходящої послуги. Церварикс - це вакцина для профілактики захворювань, викликаних вірусом папіломи людини (ВПЛ) типів 16 і 18. Застосовується для попередження випадків передракових захворювань (дисплазії) і раку шийки матки, вульви і піхви. Схема вакцинації: дівчатка від 9 до 14 років (включно) - 2-3 дози по 0,5 мл; дівчатка від 15 років і жінки - 3 дози по 0,5 мл.

На цій сторінці ми зібрали всі клініки міста, які пропонують вакцину Церварикс. Тут ви можете порівняти ціни та вибрати недорогу приватну клініку для вакцинації. Аналізуючи послуги, уточніть чи почитайте в описі, скільки коштує огляд лікаря імунолога або педіатра перед вакцинацією. Більшість медичних установ стягує додаткову плату за цю послугу.

Путівники

Вся правда про щеплення

Все частіше батьки питають: робити щеплення чи ні. І у прихильників, і у противників вакцинації є вагомі доводи і своя правда. Чи потрібні щеплення, чи можна піти в садок без щеплень, як оформити відмову від вакцинації - вивчав Bankchart.com.ua

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

RwS bank

Депозит для физлиц «Коммунальный»

Получайте не только доход по депозитной программе, но и покрывайте расходы на оплату жилищно-коммунальных услуг за счет банка.

Ставка в гривне - до 11,75% годовых

Дополнительная ставка для пенсионеров - 0,5%

Перший автоломбард

Кредит под залог авто от 4,5% в месяц. Автоломбард с правом вождения (без стоянки)

Решение по кредиту в день обращения.

320+ отделений автоломбардов в 115 городах Украины.

Без справки о доходах и переоформления машины.

Сумма кредита от 15 000 грн. до 499 999 грн.

Срок кредитования до 36 месяцев.