Вакцина Менактра в Україні

Скільки коштує зробити щеплення Менактра в клініках в Україні? Пропонуємо порівняти вартість вакцинації для профілактики менінгококової інфекцій.

Місто
Кількість пропозицій

Де можна дешевше зробити щеплення Менактра?

Вакцинація - це доказовий спосіб профілактики багатьох захворювань. Якщо ви вирішили зробити дитині або собі щеплення Менактра, радимо скористатися нашим каталогом для пошуку найбільш підходящої послуги. Менактра - це вакцина для профілактики менінгіту, призначена для дітей у віці від 9 місяців і дорослим до 55 років. Схема вакцинації: дітям у віці від 9 до 23 місяців вводять 2 дози по 0,5 мл з інтервалом не менше 3-х місяців; особам від 2 до 55 років вводиться одноразова доза 0,5 мл.

На цій сторінці ми зібрали всі клініки міста, які пропонують вакцину Менактра. Тут ви можете порівняти ціни та вибрати недорогу приватну клініку для вакцинації. Аналізуючи послуги, уточніть чи почитайте в описі, скільки коштує огляд лікаря імунолога або педіатра перед вакцинацією. Більшість медичних установ стягує додаткову плату за цю послугу.

Путівники

Вся правда про щеплення

Все частіше батьки питають: робити щеплення чи ні. І у прихильників, і у противників вакцинації є вагомі доводи і своя правда. Чи потрібні щеплення, чи можна піти в садок без щеплень, як оформити відмову від вакцинації - вивчав Bankchart.com.ua

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Кредит 112

Кредит под залог недвижимости от 1,5% в месяц

Честный кредит без фиктивных акций и дополнительных условий:

-  Сумма от 30 000 до 30 000 000 грн;

-  Согласование в течение 10 минут;

-  Выдача денег в день обращения;

-  Без справки о доходах и с любой кредитной историей!

Залогом может выступить любая недвижимость.

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристична страховка онлайн: три програми на вибір

Обов'язкова автоцивілка від лідера ринку