Вакцина Менактра в Україні

Скільки коштує зробити щеплення Менактра в клініках в Україні? Пропонуємо порівняти вартість вакцинації для профілактики менінгококової інфекцій.

Місто
Кількість пропозицій

Де можна дешевше зробити щеплення Менактра?

Вакцинація - це доказовий спосіб профілактики багатьох захворювань. Якщо ви вирішили зробити дитині або собі щеплення Менактра, радимо скористатися нашим каталогом для пошуку найбільш підходящої послуги. Менактра - це вакцина для профілактики менінгіту, призначена для дітей у віці від 9 місяців і дорослим до 55 років. Схема вакцинації: дітям у віці від 9 до 23 місяців вводять 2 дози по 0,5 мл з інтервалом не менше 3-х місяців; особам від 2 до 55 років вводиться одноразова доза 0,5 мл.

На цій сторінці ми зібрали всі клініки міста, які пропонують вакцину Менактра. Тут ви можете порівняти ціни та вибрати недорогу приватну клініку для вакцинації. Аналізуючи послуги, уточніть чи почитайте в описі, скільки коштує огляд лікаря імунолога або педіатра перед вакцинацією. Більшість медичних установ стягує додаткову плату за цю послугу.

Путівники
Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Ставка 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристична страховка онлайн: три програми на вибір

Обов'язкова автоцивілка від лідера ринку

ZeCredit

0% на 1-й кредит онлайн

96% погоджених кредитів

Перший кредит - до 5 000 ₴

Maксимальна Сума - до 12 000 ₴

Вік - 18 до 65

Доступність по всій Україні