Англійська для дітей в Україні

Скільки коштують курси англійської для дітей з нуля в Україні? Пропонуємо порівняти вартість занять репетиторів з вивчення англійської мови.

Порівняння вартості курсів англійської мови для дітей в Україні

У наш час без знань англійської мови важко пізнавати світ, подорожувати і працювати. Тому з раннього віку потрібно навчати дітей цій мові. Для цього існують спеціальні курси, після закінчення яких, діти можуть вільно спілкуватися англійською. Завдяки урокам професіоналів, які ідеально володіють мовою, ви швидко побачите результат. Крім того, викладачі вміють зацікавити хлопчика або дівчинку вивчати англійську.

На Prostobank.ua можна порівняти вартість вивчення англійської мови і граматики для дітей з нуля. Завдяки нашому каталогу послуг ви зможете знайти недорогі курси, які територіально знаходяться недалеко від вашого місцезнаходження. У нашому каталозі зібрані пропозиції провідних шкіл, вчителів та репетиторів по всій Україні. Ціни на курси залежать від програми навчання, кількості і тривалості заняття, віку дитини.

Путівники

Вивчення іноземних мов: користь для дитини, як вибрати школу

Bankchart.com.ua розповідає про те, як вибрати школу для вивчення іноземної мови і яку користь таке вивчення приносить, які є нюанси навчання дошкільнят англійської мови, у скільки обійдеться урок англійської для дітей, а також про те, які курси з вивчення англійської та німецької мов для дітей представлені в найпопулярніших школах Києва.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Агропросперіс Банк

Депозит Онлайн

11% річних у гривні або 2,25% у доларах на 24 місяці

Строк від 1 до 24 місяців

Вклади від 1000 грн або 100 дол.

Оформлення в онлайн-банкінгу AP Bank

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

RwS bank

Депозит для физлиц «Коммунальный»

Получайте не только доход по депозитной программе, но и покрывайте расходы на оплату жилищно-коммунальных услуг за счет банка.

Ставка в гривне - до 11,75% годовых

Дополнительная ставка для пенсионеров - 0,5%