про твої фінанси

Як замовити їжу з ресторану з доставкою додому

Для одних ресторанів доставка їжі в умовах пандемії - це просто новий виток у розвитку, а для інших - можливість залишитися на плаву. У будь-якому випадку, сьогодні доставка їжі додому або в офіс - це сервіс, який дозволяє клієнтам ресторанів насолоджуватися смачною і такою, що вже полюбилася, кухнею. Про те, які умови доставки їжі діють в тих чи інших ресторанах, розповість Bankchart.com.ua.


Короткий зміст і посилання по темі

 1. Безкоштовна доставка їжі
 2. Мінімальна сума замовлення
 3. Способи оплати
 4. Цілодобова доставка їжі
 5. Радіус доставки
 6. Час доставки
 7. Як замовити їжу додому

Безкоштовна доставка їжі

Ресторанні страви обходяться любителям смачно поїсти на порядок дорожче, ніж страви приготовлені вдома. Тому платити ще й за їх доставку хочеться далеко не всім. Але чи готові ресторани везти їжу клієнтам безкоштовно і на яких умовах?

Наприклад, в мережі ресторанів «Мафія» доставка буде безкоштовною, якщо сума вашого замовлення складе не менше 200 гривень. Але, на жаль, не для всіх. Наприклад, жителям села Троєщина доведеться заплатити за доставку 50 гривень. Тобто у віддалені райони доставка може бути платною.

А ось в мережі ресторанів «Муракамі» доставка обійдеться в 0 грн. при замовленні вартістю від 150 гривень.

Також при замовленні від 150 гривень буде безкоштовною і доставка грузинської їжі з ресторанів «Хачапурі і вино».

Ресторанний салат або будь-яке інше блюдо з «Salateira» вам готові привезти за 40 і більше гривень. Безкоштовно - лише в разі, якщо вартість вашого замовлення буде становити не менше 1 000 грн.

Ресторанні страви зі свинини й інших видів м'яса з «This is Пивбар» вам готові доставити безкоштовно, але за умови, що сума замовлення буде дорівнює 270 гривням і більше.

Таким чином, можна підсумувати: ресторанів в Києві, та й в Україні в цілому, величезна кількість, але далеко не всі з них надають сервіс доставки їжі. А ті, хто таки готові зробити це, в більшості випадків привезуть їжу безкоштовно, головне - «виконати» суму мінімального замовлення.

Мінімальна сума замовлення

Як бачимо з попереднього пункту, у більшості ресторанів встановлено мінімальне значення суми замовлення для доставки їжі. Його розмір залежить від статусу ресторану, а також від віддаленості місця доставки. Тобто, чим далі ви знаходитесь від ресторану, тим більшою для вас буде мінімальна сума замовлення. Така практика застосовується не у всіх закладах громадського харчування, але має місце бути.

Способи оплати

Як правило, більшість ресторанів пропонують відразу кілька способів оплати:

 • готівкою при отриманні;
 • картою при отриманні;
 • або онлайн на офіційному сайті закладу.

Який спосіб вибрати, вирішувати тільки вам. На вартість доставки або на загальну суму замовлення це ніяк не впливає.

Цілодобова доставка їжі

Любов приходить і йде, а їсти хочеться завжди ... і навіть вночі іноді. Але ось можливість замовити їжу в нічний час доби, на жаль, є далеко не в кожному закладі громадського харчування. Саме тому Bankchart.com.ua з'ясував, в яких ресторанах Києва доставка їжі цілодобова.

Як виявилося, таких закладів не так багато. До них відносяться:

 • Муракамі;
 • Папа Джон;
 • Avalon;
 • Mister Cat;
 • Casta;
 • Платон (тільки в ЖК «Пори Року» і ЖК «Ізумрудний»);
 • Варенична «Катюша».

Радіус доставки

Навіть якщо ресторан приймає замовлення цілодобово, і ви готові зробити замовлення на суму, що перевищує мінімально встановлене значення для безкоштовної доставки, далеко не факт, що вам вдасться поласувати їжею з цього ресторану. А все тому, що ви перебуваєте за межами радіуса доставки цього ресторану. Тому перш ніж формувати замовлення, дізнайтеся, чи доставляє цей ресторан їжу на вашу адресу.

Час доставки

У більшості ресторанів заявлений час доставки не перевищує 90 хвилин. Багато що залежить від завантаженості ресторану, обсягу вашого замовлення і вашого місця розташування.

Як замовити їжу додому

Здійснити замовлення їжі додому чи в офіс можна з вашого смартфона. Для цього потрібно або зателефонувати в ресторан, в якому ви збираєтеся оформити замовлення, або зайти на його офіційний сайт, або скористатися його мобільним додатком (якщо такий існує).

Якщо у ресторану немає власної служби доставки, можна скористатися такими сервісами як Glovo або Rocket, наприклад. Їх додатки легко можна знайти в App Store або Google Play.

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

Глобус Банк

Депозит Классический, Накопительный от Глобус Банка

до 12,5% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 6 мес.

Минимальная сумма - от 10 000 грн.

100% гарантия вклада

Агропросперіс Банк

Ощадна картка від Агропросперіс Банку

Ощадна картка зручніше вкладу!

від 5% до 7% на щоденні залишки за рахунком із доступом до коштів 24/7

безкоштовне поповнення, обслуговування, безготівкові розрахунки та зняття коштів в усіх банкоматах України

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Агропросперіс Банк

Депозит Онлайн

11% річних у гривні або 2,25% у доларах на 24 місяці

Строк від 1 до 24 місяців

Від 1000 грн або 100 дол.

100% гарантія вкладу

Оформлення в онлайн-банкінгу AP Bank

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Корисні статті з даної тематики