про твої фінанси

Доставка Glovo: як їсти ресторанну їжу вдома і скільки це коштує

У період пандемії, карантину та інших обмежень служби доставки стали як ніколи затребувані. Адже в ситуації, що склалася, це не тільки зручний сервіс, але і можливість мінімізувати ризики заразитися і захворіти. Сьогодні Bankchart.com.ua розповість про сервіс доставки Glovo: як він працює і що впливає на вартість доставки.


Короткий зміст і посилання по темі

 1. Що таке Glovo
 2. Що може доставити Glovo
 3. Як скористатися сервісом Glovo
 4. Скільки коштує доставка Glovo
 5. Які способи оплати доступні
 6. Як працює доставка Glovo
 7. Що робити, якщо доставили неправильні продукти, замовлення не повне або доставлене в неналежному вигляді
 8. Чи можна скасувати замовлення
 9. Недоліки сервісу Glovo

Що таке Glovo

Glovo - відомий і популярний у багатьох країнах сервіс доставки. В Україні він з'явився всього два роки тому, але вже встиг полюбитися багатьом українцям і зайняти лідируючі позиції на ринку.

Що може доставити Glovo

Багато хто думає, що Glovo - сервіс, який займається тільки доставкою їжі і продуктів харчування. Але насправді це не так! Служба доставки Glovo готова доставити вам все, що завгодно: їжу, ліки, взуття, зарядний пристрій і навіть ключі, якщо ви їх раптом забули. Головна умова - щоб предмет доставки вмістився в рюкзак кур'єра, а його вага не перевищувала 9 кг. Такі обмеження обумовлені тим, що кур'єри Glovo пересуваються на мопедах або велосипедах.

Як скористатися сервісом Glovo

Існує два шляхи замовити доставку чого-небудь через сервіс Glovo: через спеціальний мобільний додаток або через сайт.

Розміщення замовлення через мобільний додаток

Завантажити додаток можна в магазині додатків App Store або Google Play (залежить від операційної системи вашого пристрою). Для цього просто введіть в рядок пошуку свого магазину додатків слово Glovo, щоб розпочати пошук і дочекайтеся його результатів. Після переходу на сторінку програми натисніть на кнопку встановити / завантажити.

Після того, як додаток буде встановлено на ваш пристрій, необхідно пройти процедуру реєстрації. Зареєструвавшись, ви потрапите в світ Glovo, де все зрозуміло і просто. І щоб розмістити замовлення, вам необхідно буде виконати невеликий ряд далеко нескладний дій:

 1. Уточнити категорію (на сьогоднішній день, їх сім: Їжа, Експрес кур'єр, Кава і десерти, Що завгодно, Подарунки, Аптеки, Супермаркети)
 2. Вибрати конкретну організацію (конкретний ресторан, аптеку, супермаркет або ін., в залежності від обраної вами категорії)
 3. Вибрати предмет доставки
 4. Підтвердити замовлення

Після оформлення ваше замовлення буде передане кур'єру, дії і переміщення якого можна відстежувати в реальному часі.

Розміщення замовлення через сайт Glovo

Процедура заказу через сайт схожа з процедурою розміщення замовлення через мобільний додаток. Тільки в даному випадку вам нічого не потрібно завантажувати, досить зайти на офіційний веб-ресурс сервісу і пройти реєстрацію.

Скільки коштує доставка Glovo

Вартість доставки Glovo, в першу чергу, залежить від відстані, яку долають кур'єри. І чим вона більше, тим, відповідно, і більше вартість доставки. Також на вартість послуг впливають умови угоди компанії Glovo з тією чи іншою установою. Наприклад, доставка з Salateira може обійтися вам дешевше, ніж доставка з Сушия, хоча розташовані обидва ресторани на одній відстані від вас.

Які способи оплати доступні

Розрахуватися за доставку і отримане вами замовлення ви можете як платіжною банківською картою, так і готівкою. Спосіб оплати ви вказуєте при оформленні замовлення.

Як працює доставка Glovo

Доставка Glovo доступна клієнтам цілодобово. Але потрібно мати на увазі: в силу того, що багато закладів не працюють в нічний час, доставка з них вночі буде не доступна.

Що робити, якщо доставили неправильні продукти, замовлення не повне або доставлене в неналежному вигляді

У будь-якому з перерахованих вище випадків вам необхідно увійти в свій профіль і клікнути на кнопку «Допомога». Після чого з вами зв'яжеться представник компанії Glovo і допоможе вам у вирішенні вашої проблеми.

Чи можна скасувати замовлення

Так можна. Але в деяких випадках за скасування замовлення вам доведеться заплатити.

Недоліки сервісу Glovo

Зона доставки Glovo обмежена

Якщо ви перебуваєте поза зоною доставки, вам ніхто нічого не принесе. Це може бути як глобально, так і для окремо взятої організації. Наприклад, вам може бути доступна доставка з ресторану KFC, але не доступна з McDonald's.

Людський фактор

Кур'єр не завжди приходить в зазначений час. Замовлення може бути доставлене в неналежному стані, а набір продуктів може не відповідати запитуваному. Як уже згадувалося раніше, в цьому випадку необхідно звернутися до служби підтримки компанії.

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Фиксированная ставка по кредиту 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Кредит 112

Кредит под залог недвижимости от 1,5% в месяц

Честный кредит без фиктивных акций и дополнительных условий:

-  Сумма от 30 000 до 30 000 000 грн;

-  Согласование в течение 10 минут;

-  Выдача денег в день обращения;

-  Без справки о доходах и с любой кредитной историей!

Залогом может выступить любая недвижимость.

Агропросперіс Банк

Благодійний депозит "Вклад у Перемогу"

Вклад у Перемогу з Агропросперіс Банком

12% річних у гривні на 9 місяців

Вклади від 1000 грн

Відсотки НАПЕРЕД за весь строк вкладу

+ спільна благодійна допомога ЗСУ

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Корисні статті з даної тематики