про твої фінанси

Плати менше, їж більше або Як вигідно замовити суші

Суші, рівно як піца або бургери, займають один з перших рядків у списку найпопулярніших страв серед населення України. Bankchart.com.ua вирішив з'ясувати, скільки коштує і як довго здійснюється доставка ролів, в яких ресторанах Києва доставка суші цілодобова і що робити, щоб замовлення суші додому було максимально вигідним.


Короткий зміст і посилання по темі

 1. Скільки коштує доставка суші
 2. Скільки чекати?
 3. Нічна і цілодобова доставка суші
 4. Як вигідно замовити суші додому або в офіс
 5. Забери сам або забери з собою
 6. Щасливі години

Скільки коштує доставка суші

Існує правило, що за все в цьому в житті потрібно платити. Але на щастя для любителів суші, в основному це працює не завжди. Адже за доставку суші можна все-таки не платити. А за яких умов, розглянемо на прикладі відомих київських ресторанів.

Ресторан Вартість доставки
Mafia 50 грн.
СушиWOK 25 грн.
Sushi 33 50 грн.
CASTA 50 грн.
Sushi-Time 70 грн.
Bona 50 грн.
Osminog 50 грн.
Ресторан Умова для безкоштовної доставки
Mafia Замовлення на суму від 200 грн.
СушиWOK Замовлення на суму від 350 грн.
Sushi 33 Замовлення на суму від 200 грн.
CASTA Замовлення на суму від 200 грн.
Sushi-Time Замовлення на суму від 299 грн.
Bona Замовлення на суму від 300 грн.
Osminog Замовлення на суму від 400 грн.

А ось в таких закладах, як Murakami, Mister Cat, ЯпонаХата, Сушия доставка суші безкоштовна за замовчуванням. Тільки є один нюанс: ваше замовлення не приймуть, якщо його вартість буде нижче встановленої мінімальної суми.

Скільки чекати?

Одна справа - замовити роли, друга справа - дочекатися їх. 90 хвилин - ось середній заявлений час очікування замовлення в більшості ресторанів. Як довго чекати, залежить від кількох факторів:

 • часу доби;
 • погодних умов;
 • ситуації на дорогах;
 • завантаженості ресторану;
 • обсягу вашого замовлення;
 • розташування пункту доставки.

Наприклад, якщо суші замовити ввечері у вихідний день, то велика ймовірність того, що чекати замовлення вам доведеться довше, адже, як правило, в такий час в ресторані велика завантаженість.

Нічна і цілодобова доставка суші

Далеко не у всіх ресторанах можна замовити суші в будь-який час доби. Більшість приймає замовлення лише до певного часу. Наприклад, в ресторанах мережі «Мафія» замовити суші можна до 02:00, а в «ЯпонаХата» - лише до 21:30. Тому ми вивчили умови доставки суші в найбільш популярних ресторанах Києва і склали список тих, хто готовий доставити клієнту його улюблену японська страву цілодобово або в нічний час доби (після 24:00).

Ресторан Час прийому замовлень
Mafia з 10:00 до 02:00
СушиWOK с 10:00 до 02:00 (тільки в п'ятницю і суботу)
CASTA з 10:00 до 02:00
Sushi-Time з 00:00 до 24:00
Mister Cat з 00:00 до 24:00
Murakami з 00:00 до 24:00
Ninja Sushi з 11:00 до 06:00
Sushi 24 з 10:00 до 03:00

Як вигідно замовити суші додому або в офіс

Замовляйте сети. Сети - це вже готові набори з ролів і суші. Один сет обійдеться дешевше, ніж окремо замовлені з нього суші і роли. Ресторани завжди пропонують кілька варіантів сетів, різних за складом і вагою. Сети - відмінний варіант для компаній з кількох людей.

Робіть замовлення ролів і суші в свій день народження. Це, звичайно, зовсім не означає, що суші можна і потрібно замовляти лише раз на рік. Робіть це тоді, коли душа забажає, але завжди пам'ятайте: в свій день народження є можливість замовити суші зі знижкою. І тут як ніколи буде доречною фраза з відомої пісні популярного свого часу мультфільму про крокодила Гену і Чебурашку: «На жаль, день народження тільки раз на рік».

Беріть участь у бонусній програмі. Замовляючи роли або суші, ви будете отримувати на свій бонусний рахунок бонуси або бали у вигляді відсотка від суми кожного вашого замовлення. Згодом накопиченими бонусами або балами можна буде розрахуватися за своє чергове замовлення.

Відстежуйте акційні пропозиції. Ресторани досить часто балують своїх клієнтів акційними пропозиціями. Серед яких найпопулярнішим є сет/рол тижня/ місяця, в рамках якого протягом тижня/місяця можна придбати конкретний сет/рол (вибирається закладом) за спеціальною нижчою ціною.

Забери сам або забери з собою

Забери сам (Забери з собою) - популярна в багатьох ресторанах послуга, в рамках якої можна придбати суші на більш вигідних умовах (по знижці або ж більше, але за ті ж гроші, наприклад, коли при купівлі одного ролу другий отримуєш безкоштовно). Головна умова - ви самі приходите в ресторан за своїм замовленням.

Щасливі години

Історія зі щасливими годинами, як і історія з послугою «Забери сам» не про доставку, але теж про можливість придбати суші на більш вигідних умовах. Головне - замовити суші (безпосередньо в ресторані або на сайті для самовивозу) в певний час. Час дії Щасливих годин кожен ресторан встановлює самостійно на свій розсуд.

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Фиксированная ставка по кредиту 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Агропросперіс Банк

Акційний депозит під 15%

Акційний депозит "На літо" від Агропросперіс Банку

15% річних у гривні

на строк 1 або 3 місяці

+ БОНУС до ставки на сайті

Вклади від 1000 грн

Діє з 10.06 до 31.07.2022

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Агропросперіс Банк

Благодійний депозит "Вклад у Перемогу"

Вклад у Перемогу з Агропросперіс Банком

12% річних у гривні на 9 місяців

Вклади від 1000 грн

Відсотки НАПЕРЕД за весь строк вкладу

+ спільна благодійна допомога ЗСУ

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Корисні статті з даної тематики