про твої фінанси

Доставка бутильованої води додому: переваги і недоліки, вартість

Ні для кого не секрет, що вода відіграє одну з найважливіших ролей у підтримці життя і здоров'я людини. Вона бере участь в регулюванні температури тіла, доставляє кисень і поживні речовини до клітин, виводить шлаки. Саме тому дуже важливо, щоб людина завжди мала чисту та безпечну воду. Про те, як забезпечити себе чистою водою і замовити доставку води додому, скільки коштує доставка води і як на ній заощадити, дізнавався Bankchart.com.ua.


Короткий зміст і посилання по темі

 1. Як замовити доставку води
 2. У скільки обійдеться замовлення води додому
 3. Способи оплати
 4. Переваги та недоліки доставки води додому
 5. Як економити на доставці води

Як замовити доставку води

Перше, що вам необхідно зробити, це визначитися з постачальником питної води. На ринку їх величезна кількість, тому вибір буде не з легких. Орієнтуватися можна на рекомендації знайомих, відгуки в інтернеті, на вартість води і доставки, впізнаваність бренду, на компанії, з якими співпрацює постачальник тощо. Але особливу увагу рекомендуємо звернути на наявність документів про якість, склад і походження води.

Якщо з постачальником ви визначилися, можна приступати до замовлення. Замовлення води в більшості компаній можна здійснити одним із таких способів:

 • через сайт;
 • замовити зворотний дзвінок;
 • самостійно зателефонувати в службу доставки за вказаними на сайті номерами;
 • за допомогою месенджерів;
 • за допомогою мобільного додатку (якщо є).

В процесі оформлення першого замовлення вам необхідно визначитися зі способом зберігання та користування води: чи буде це кулер, диспенсер, звичайна помпа або електрична, чи потрібна вам підставка під бутлі і ручка для їх перенесення та ін. Також потрібно буде вказати свої особисті дані (ім'я і номер телефону), адресу доставки, дату і часовий інтервал для доставки і спосіб оплати. При необхідності можна залишити коментар-побажання (наприклад, щоб по прибуттю не дзвонили в дзвінок або не стукали в двері, а подзвонили на мобільний телефон або залишили замовлення під дверима).

Після першого замовлення ваші дані потраплять в базу клієнтів компанії і надалі вводити власні ім'я та прізвище, телефон і адресу доставки не доведеться. При кожному наступному замовленні потрібно буде тільки вказувати дату і часовий інтервал для доставки і спосіб оплати.

У скільки обійдеться замовлення води додому

Доставка води додому здійснюється, як правило, безкоштовно. Головна умова, щоб вартість вашого замовлення становила не менше встановленої тією чи іншою компанією мінімальної суми для безкоштовної доставки або ж кількість замовлених бутлів становила не менше двох. А ось за воду в будь-якому випадку доведеться платити.

Вартість води у популярних постачальників можна знайти за наступними посиланнями:

ВАЖЛИВО! При першому замовленні крім вартості води вам також необхідно буде оплатити заставну вартість бутлів (відшкодовується при їх поверненні). У різних компаніях вона різна, але в середньому становить близько 150 грн.

Способи оплати

Замовлення питної води можна оплатити платіжною банківською карткою на сайті постачальника або готівкою / картою при отриманні.

Переваги та недоліки доставки води додому

Переваги

 • Головна перевага доставки води в тому, що ви завжди будете забезпечені чистою водою, яку не потрібно кип'ятити перед вживанням і безпечно давати дітям
 • Так як воду доставляють під двері або заносять безпосередньо в квартиру, це позбавляє вас від необхідності зайвий раз виходити на вулицю, що досить важливо в період пандемії і карантину
 • Ви самі вибираєте час доставки. Якщо вам потрібно, щоб воду доставили в першій половині дня, вам привезуть її вранці, якщо ж у другій - вам привезуть її ввечері
 • Існує кілька каналів для замовлення води, ви може вибрати найбільш зручний для вас
 • Наявність різних акційних пропозицій, бонусних програм і програм лояльності дозволяє економити ваші гроші і робить покупку води більш вигідною
 • У багатьох компаніях, крім води, можна замовити і доставку супутніх товарів (чаю, кави, стаканчиків та ін.), що дуже зручно

Недоліки

 • Незважаючи на всі представлені на сайтах постачальників води документи і сертифікати, немає стовідсоткової впевненості в інформації про якість та походження води
 • Хоч доставка є безкоштовною, сама вода обходиться клієнтові досить дорого
 • Кур'єри не завжди доставляють воду в зазначений час

Як економити на доставці води

Накопичуйте бонусні бали і платіть ними за доставку. У багатьох компаніях, що займаються доставкою води, для клієнтів передбачені бонусні програми і програми лояльності, в рамках яких можна накопичувати бали / бонуси, які в подальшому можна використовувати на оплату вартості доставки води або на покупку супутніх товарів.

Відстежуйте акції, що проводяться вашим постачальником води. Наприклад, досить популярною в багатьох компаніях є акція «Приведи друга». Її суть полягає в тому, щоб ви привели нового клієнта в компанію. Якщо ви це зробите, наступна доставка питної води обійдеться вам дешевше або взагалі безкоштовно.

Замовляйте більше. Вартість однієї пляшки води залежить від кількості бутлів в одну доставку. Наприклад, при замовленні двох бутлів кожна обійдеться вам в 100 грн., при замовленні 4 бутлів - в 80 грн. Тобто, чим більше бутлів ви замовляєте в одну доставку, тим дешевше вам обходиться кожен бутель.

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

Мегабанк

Срочные депозиты от Мегабанка

до 11% годовых + до 0,9% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 3 мес.

Минимальная сумма - от 30 000 грн.

100% гарантия вклада

Агропросперіс Банк

Ощадна картка від Агропросперіс Банку

Ощадна картка зручніше вкладу!

від 5% до 7% на щоденні залишки за рахунком із доступом до коштів 24/7

безкоштовне поповнення, обслуговування, безготівкові розрахунки та зняття коштів в усіх банкоматах України

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

ОТП Банк

Депозит Срочный от ОТП Банка

до 6,25% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 3 мес.

Минимальная сумма - от 5 000 грн.

100% гарантия вклада

Корисні статті з даної тематики