про твої фінанси

Фен-шуй для залучення грошей в дім

Bankchart.com.ua розповість, як правильно створити потужне грошове поле у всіх куточках будинку, щоб залучити гроші. Давньокитайська мудрість говорить: "Багатство приходить лише до того, хто його чекає і вміє прийняти". Використання методики фен-шуй, як енергетичного засобу для залучення стабільного фінансового прибутку, сьогодні не новина.


Короткий зміст і посилання по темі

 1. Облаштування зони багатства. З чого почати?
 2. Грошове оформлення передпокою. Чого слід уникати?
 3. Правильний фен-шуй вітальні
 4. Грошово-побутові поради по фен-шуй
 5. Коментар експерта
 6. Фен-шуй вхідних дверей
 7. Значення картин по фен-шуй в будинку

Облаштування зони багатства. З чого почати?

За правилами фен-шуй, зона багатства в будинку розташована в його південно-східній частині. Найкраще обладнати її у вітальні. Вважається, що саме ця кімната - серце всього будинку. Але також дуже доречно розташувати кілька грошових талісманів в домашньому кабінеті або бібліотеці. Правильна організація зони багатства і використання особливої ​​символіки не тільки привернуть, але і прискорять процес припливу грошових коштів.

Головні талісмани і символи

 • Акваріум з дев'ятьма рибками (вісім золотих і одна чорна) або невеликий декоративний фонтан, розміщені в південно-східній частині будинку. Колір рибок грає вкрай важливу роль. Золота рибка - символ грошей, тепла і достатку. Чорна рибка покликана поглинути всі біди і невдачі, які підстерігають мешканців будинку. Як доповнення підійде наповнений водою глиняний посуд або картина із зображенням морських пейзажів.

Джерело фото:  www.ivona.bigmir.net

 • Китайські монети з отвором посередині - відомий символ грошового достатку і процвітання в будинку. Буде потрібно всього дев'ять монет. Три з них необхідно покласти в гаманець або під підстилку біля вхідних дверей, попередньо перев'язавши червоним папером і стрічкою. Решту шість потрібно перев'язати золотою стрічкою і кинути в акваріум або фонтан. Вони швидко знищать негативну енергетику в будинку. Для збільшення працездатності можна навіть кілька монет розкидати по всіх куточках будинку.
 • Трипала жаба - ще один символ удачі і благополуччя. Дуже ефективною є жаба з природного металу - золота або бронзи з очима з червоного каменю. Найкраще розташувати її в центрі грошової зони і вивільнити навколо невеликий простір для швидкого перебігу позитивної енергії. До трипалої жаби слід ставитися з повагою і ні в якому разі не називати її жабою.

Джерело фото:  www.forum.sestrenka.ru

 • Статуетка сови - охороняє фінансові заощадження господарів і попереджає їх про марнотратства. Сова - це символ мудрості. Найкраще розташувати її поруч з місцем, де зберігаються грошові купюри або цінні папери.  
 • Червоний колір - символ яскравості, пристрасті і життєвої сили. Поєднання червоного кольору з золотим - вірний спосіб привернути удачу і багатство в будинок. Тому використання вогненних фарб в грошовій зоні вкрай важливо. Також рекомендується вдатися до різних елементів та аксесуарів червоних відтінків в іншій частині будинку.

Грошове оформлення передпокою. Чого слід уникати?

Гроші, як люди - якщо їм не подобається місце існування і спосіб звернення, вони часто вислизають і рідко повертаються. Тому дуже важливо створити перше враження. Знайомство з будинком і думка про його мешканців починається саме з передпокою. Його правильне облаштування грає вкрай важливу роль в досягненні фінансового благополуччя.

Поради по організації передпокої

 • Дзеркало навпроти вхідних дверей погано позначиться на присутності позитивної енергетики. Вона відіб'ється в ньому і відразу ж покине будинок. Дзеркало з прикрасами у вигляді ієрогліфів або тигрів здатне поглинути негатив і всі біди. Однак таке дзеркало має висіти тільки в передпокої, в іншому місці воно здатне завдати великої шкоди.
 • Правильне освітлення і яскраві фарби стін передпокою створять затишну обстановку і викличуть бажання ознайомитися з іншою частиною будинку. У передпокої не повинно бути накопичення взуття та верхнього одягу. Найкраще помістити їх в шафи або маленькі тумбочки. Головне, щоб дані меблі не були занадто громіздкими.

Джерело фото:  www.pogotek.com

 • Символи грошового достатку необхідно розташовувати навпроти вхідних дверей (картина із зображенням золотих риб або морським пейзажем), статуетка мудрої сови або вазочка з фруктами також вельми ефективні.
 • Під підлогову доріжку (бажано червоного кольору) не забудьте помістити кілька китайських монет, трохи морських водоростей або сухого моху.

Правильний фен-шуй вітальні

 • Для оздоблення стін використовуйте теплі пастельні тони, і обов'язково подбайте про хороше освітлення.
 • Для ефективного результату необхідно використовувати всілякі кристали, зелені рослини (з яскраво вираженою структурою листа) і настільні світильники червоних відтінків.
 • Правильна розстановка і колір меблів грають ключову роль. Для вільного просування грошової енергетики необхідний простір. Найкраще створити затишний куточок для вечірніх бесід або спільного перегляду фільмів. Не варто використовувати меблі дуже темних або, навпаки, занадто світлих відтінків. Ідеальний варіант - це нейтральний бежевий або світло-коричневий і сірі кольори.

Джерело фото:  www.uytmir.ru

 • Уникайте штучних квітів і фруктів.
 • При виборі штор, диванних подушок і інших елементів декору приділіть увагу візерунку та орнаменту: він повинен бути ненав'язливим.
 • Вітальня, як не можна краще, підійде для оформлення грошової зони в південно-східній частині. Але бажано створювати їх у всіх приміщеннях будинку.

Джерело фото:  www.fangshui.ru

Грошово-побутові поради по фен-шуй

 • Грошова зона завжди повинна бути чистою і прибраною, рівним рахунком, як і решта будинку. Гроші люблять порядок.
 • Не можна допускати, щоб з кранів капала вода - вони повинні бути в ідеальному стані. Вода, яка постійно витікає, здатна забрати з собою увесь добробут будинку.
 • Неприпустимо тримати сміттєві корзини на очах, особливо, в грошовій зоні.
 • Кактус - джерело негативної енергії, тому його наявність в будинку вкрай небажана.
 • Приміщення завжди має бути провітреним. Вважається, що в свіжому повітрі життєва енергія поширюється більш вільно.  

Джерело фото:  www.1fenshui.ru

Фен-шуй діє за правилом: «немає вкладу - немає вороття». Потрібно вміти віддавати. Багатство прийде лише в тому випадку, якщо людина приймає і цінує його. Необхідно уникати марнотратства і зневажливого ставлення до грошей. Важливо пам'ятати, що фінанси не завжди приходять звідти, звідки їх власне чекають. Абсолютно несподівано може відкритися новий потік.

Коментар експерта

Віталій Дяченко,  експерт фен-шуй  www.fengshuilab.kiev.ua

Фінансовий стан сім'ї безпосередньо залежить від якості енергії Ци, яка впливає на дім. Найважливіші в цьому питанні частини приміщення - вхідні двері і спальня.

Вхідні двері стоять на першому місці. Адже вони визначають вид енергії, який заповнює весь будинок. Зверніть увагу, чи немає перешкод напроти дверей в будинок, які «розрізають» потік енергії. Це стовпи, дерева, високовольтні ЛЕП. Якщо перешкоду неможливо перенести, то поліпшити фінансовий стан без перенесення вхідних дверей, вкрай складно. Саме тому рекомендується приділити плануванню будинку вкрай серйозну увагу.

Якщо ви живете в квартирі, прохід в коридорі повинен бути просторим. Якщо коридор вузький, то шафи-купе, які ще більше звужують простір, можуть серйозно погіршити фен-шуй приміщення. Постарайтеся прибрати зі входу непотрібні речі, а з сусідами домовитися і звільнити тамбури і загальні коридори від кинутих меблів і складів непотрібних речей.

Також в питанні благополуччя важлива спальня. Адже тут ви проводите третину свого життя і отримуєте її енергію. Вона повинна підходити до ліжка вільно, не застоюючись і не натикаючись на перешкоди. Неприпустимо встановлювати в спальні додаткові меблі ціною зручності і вільного проходу до ліжка.

Фен-шуй вхідних дверей

Якщо ви вірите в фен-шуй і хочете, щоб у вашому житті запанувала гармонія, тоді скористайтеся основними методами і правилами цієї даоської практики. Почніть організовувати простір у вашій квартирі з вхідних дверей і дзеркала.

У стародавні часи вхідні двері називалася «вустами дому». Через них проходять різні потоки енергій Ци, як позитивні, так і негативні. Від розташування вхідних дверей багато в чому залежить, яка саме енергія входить в ваш будинок. Правильний розподіл енергій у вашій оселі призведе до гармонізації будинку.  

У фен-шуй існує ряд основних правил розташування вхідних дверей, скориставшись якими, ви зможете наповнити ваш будинок тільки позитивною енергією.

Звернемося до історії. Вхідні двері в палацах королів та імператорів були схожі швидше на розкішні, масивні ворота, освітлені з усіх боків, розташовані на височині, щедро декоровані і мали навколо себе багато вільного місця. Такі двері повинні були одночасно захищати, лякати, вселяти повагу і демонструвати переваги.

А тепер повернемося до наших квартир, розташованих в багатоповерхових будинках, і спробуємо за допомогою основних правил фен-шуй створити свій «палац».

У сучасному житті можливість вибору житла, в якому існує сприятливий фен-шуй, і для вас, і для всієї родини, дуже важлива. Від цього вибору прямо залежать ваші здоров'я, щастя, кар'єра і достаток. На жаль, знайти ідеально розташовану двері дуже складно, а перемістити їх буває практично неможливо. Однак за допомогою різних засобів фен-шуй можна мінімізувати негативний вплив різних чинників і зробити двері, що привертають щастя і процвітання.

Перш за все, вхідні двері не повинні загрожувати будь-які зовнішні і внутрішні гострі кути, так звані «таємні стріли». Це можуть бути гострі виступи, колони в самій квартирі або зовнішні кути: гострі кути будинків, розташованих навпроти, шпилі, супутникові тарілки, які направляють потік негативної енергії до парадних дверей.

Вхідні двері служать, перш за все, для захисту, тому вони повинні бути міцними і цілісними, без будь-яких елементів що розділяють. Вони повинні бути найбільшими в будинку і перевищувати зростання найвищого члена сім'ї. Мати правильну геометричну форму без будь-яких вигинів.

Якщо ж у вашому будинку по обидві сторони від вхідних дверей розташовані вікна, то бажано повісити фіранки і на підвіконнях поставити квіти в горщиках. Тим самим ви не дасте вийти енергії Ци, яка тільки що увійшла через вхідні двері. Це ж стосується і вікон, розташованих на протилежній стіні від вхідних дверей. Таке розташування вкрай небажано, так як хороша енергія не буде накопичуватися в будинку. Вікна необхідно зашторити і поставити бар'єри у вигляді горщиків з квітами, дзвіночків, ширм.

Вхідні двері повинні бути добре освітлені. Якщо темно в коридорі, то обов'язково над дверима встановіть світильник або ліхтар. Це буде сприяти успіху і розганяти негативну енергію.

Бажано щоб перед дверима було досить вільного простору і не було ніяких перешкод. Якщо такі умови створити важко, тоді важливий колір двері, який  в першу чергу залежить від напрямку, куди звернені двері:

 • захід або південний захід: білий, бежевий, коричневий або срібний відтінок;
 • північ: синій або чорний колір;
 • північний схід або південний захід: коричневий або жовтий;
 • схід: зелений, чорний або синій;
 • південь: червоний або зелений кольори.

Несприятливим по фен-шуй вважається розташування вхідних дверей прямо напроти сходів або ліфта, найголовніше в цьому випадку - створити бар'єр, який зупинить погану енергію:

 • якщо двері розташовані біля підніжжя сходів, то їх необхідно підняти за допомогою порога, який ви будете переступати;
 • якщо на спуску сходів, то необхідно повісити дзеркало ба-гуа, яке буде відображати погану енергію;
 • своєрідним бар'єром послужить дзвіночок, який необхідно повісити по центру над дверима.

Для благополуччя всієї родини дуже важливий напрямок, куди направлені ​​вхідні двері. Ідеально, коли їх розташування сприятливо для всіх членів сім'ї. Але найчастіше для різних членів сім'ї благополучними є різні напрямки світла. В такому випадку необхідно орієнтуватися на главу сім'ї. Якщо розташування двері орієнтоване для нього невдало, то змінити це можна за допомогою невеликого смугастого килимка, розташованого усередині будинку трохи навскоси так, щоб смужки розташовувалися в потрібному для годувальника сім'ї напрямку.

Ні в якому разі не вішайте в квартирі або будинку прямо навпроти вхідних дверей дзеркало. Тим самим вся позитивна енергія, яка увійшла в ваш будинок, тут же випарується назад. Коли вішаєте дзеркало, завжди звертайте увагу, що в ньому відбивається. Вхідні двері ні в якому разі не повинно бути видно.

Несприятливо по фен-шуй, коли на одній лінії розташовано три двері. Особливо погано, якщо навпроти вхідних дверей перебувають двері чорного ходу. В цьому випадку необхідно скористатися кількома засобами фен-шуй: перегородка, ширма, дзвіночок, флейта. Найголовніше створити бар'єр, щоб енергія рухалася повільніше і була менш шкідлива.

Дуже важливо, що ви бачите, коли заходите через вхідні двері. Добре, якщо це вітальня, передпокій або кабінет. І дуже погано, коли ви бачите спальню, туалет, ванну кімнату або кухню. Це спричинить за собою великі неприємності. Особливо погано, коли навпроти вхідних дверей розташований туалет. У цьому випадку вся удача, яка увійшла в ваш будинок, тут же піде. Тому двері туалету повинна бути завжди закриті і на самі двері на рівні очей необхідно повісити дзеркало.

За допомогою захисних засобів фен-шуй можна мінімізувати практично всі негативні фактори, що впливають на розташування вхідних дверей. 

Однак, необхідно пам'ятати, що все дуже індивідуально. І якщо вже ви звернулися до фен-шуй, то підійдіть до цього серйозно і не обмежтеся одними тільки дверима. Найголовніше - все наше життя залежить від нас самих, і якщо ми будемо заходити додому з поганим настроєм і поганими думками, то ніякі методи фен-шуй не допоможуть.

Значення картин по фен-шуй в будинку

Головним у вченні фен-шуй є душевна гармонія і рівновага, які створює сама людина. Картини та інші допоміжні елементи інтер'єру в квартирі, в свою чергу, допоможуть направити енергію в правильне русло. Ми з'ясували, яка ж роль і значення картин в будинку.

У гармонійному інтер'єрі все радує око: колірна гамма, меблі, текстиль і навіть килимок у дивана. Дискомфорт може внести будь-яка дрібниця: криво повішена картина, погане освітлення, тріщина на стелі і багато чого іншого. Часто буває, що дивишся на кімнату і начебто все добре, але чогось не вистачає. Завершеності і жвавості інтер'єру надають картини, фоторамки та інші елементи декору.

Картини використовуються для гармонізації простору і в китайському вченні фен-шуй. Однак, одними тільки картинами в будинку не вдасться змінити своє життя. Класичний фен-шуй - це дуже тонке мистецтво, результат якого в самому будинку практично не видно. Працюючи з природними енергіями навколишнього простору, класичний фен-шуй не використовує символи (талісмани, сувеніри, статуетки, картини та ін.). Набагато більше уваги фен-шуй приділяє вивченню зовнішніх факторів (розташування будинку, напрямок фасаду, навколишній ландшафт, період будівництва будинку і багато інших) і на те, як вони впливають на перебіг енергії Ци.

Природна енергія Ци повинна безперешкодно проникати в будинок, і її подальшому руху ніщо не повинно перешкоджати. У будинку не повинно бути застійних моментів або, навпаки, занадто швидкого розсіювання або безладного руху цієї енергії Ци. Це приносить людині, що живе там, благополуччя, здоров'я і успіх.

Фен-шуй допомагає зменшити негативний вплив природних енергій на людину і направити їх в потрібне русло. Картинам в цьому процесі відводиться невелика роль - їх можна використовувати як інструмент активізації енергії в місці застою.

Джерело фото:  dolio.ru

Крім цього картини несуть і психологічне навантаження. Колірна гамма, сюжет і настрій самої картини можуть змінити психо-фізіологічний стан людини. Позитивне сприйняття людиною картини створює у людини позитивну енергетику. А це основа для сприятливої ​​обстановки в домі.

У класичному фен-шуй елементи декору потрібно використовувати з розумом і тільки для того, щоб домогтися рівноваги в просторі. Тому, щоб картини радували око, не завадить знати загальні рекомендації по вибору і розміщення картин в будинку.

 • Від картин, що викликають негативні емоції, дискомфорт, ворожість, занепокоєння або тривогу краще відмовитися.
 • Не рекомендується тримати в будинку портрети померлих родичів або знаменитостей. Якщо ж розлучитися з улюбленим кумиром вам не під силу, помістіть його зображення на робочому місці або в офісі.
 • Не рекомендується використовувати картини, на яких зображені незрозумілі вам речі, наприклад, ієрогліфи, значення яких ви не знаєте.
 • Не варто купувати картину спеціально під інтер'єр, підбираючи під колір шпалер або меблів. Набагато важливіше те, що зображено на картині, згідно зони, куди ви плануєте її повісити.

Джерело фото:  orhideea.ru

 • вдома не рекомендується вішати картини, на яких зображені руїни, зламані дерева, розбитий посуд, літні люди, хижі тварини та ін.
 • не рекомендується використовувати важкі, громіздкі рами для картин (все залежить від стилю приміщення).
 • не рекомендується захаращувати стіни декількома картинами з різною тематикою і різним енергетичним посилом, так як вони змішують і порушують потоки позитивної енергії.
 • засушені рослини, жуки і комахи в рамочках, що є мертвими - їх не варто вішати в будинку.
 • Картини з бурштину приносять в будинок позитивну і цілющу енергетику.

Вибір картин

У кожного приміщення є своє функціональне призначення, геометрія, стилістична і колірна ідея. Для кожної кімнати буде доречний свій жанр і настрій картини.

Спальня - припускає нединамічні і неагресивні зображення. Так, водоспадам і вулканам в кімнаті, де ви відпочиваєте і розслабляєтеся, не місце. Краще звернути увагу на заспокійливі зображення - красиві пейзажі, річки і озера. Однак, водні пейзажі не повинні демонструвати застій і млявість. Картини з кораблями не рекомендується вішати біля ліжка, так як вони можуть негативно позначатися на відносинах з іншими членами сім'ї.

Джерело фото:  ihouzz.ru

Дитяча - необхідно звертати увагу на колірні пристрасті і темперамент дитини. Для непосидючих, активних діток - спокійні і нединамічні зображення, а для спокійних малюків - живі і енергійні картини.

Джерело фото:  dolio.ru

Вітальня - фен-шуй рекомендує довіритися своїй інтуїції. Вітальня - це центральне місце для всієї родини. Тому тут краще вішати яскраві, наповнені енергією і життям зображення. Однак, спочатку необхідно визначитися з кольором. Якщо ви вибрали зображення в червоному кольорі - спочатку рекомендується повісити на стіну тканину червоного кольору (розмір - ідентичний картині) і зрозуміти, чи підходить дане зображення вам на енергетичному рівні. Якщо ви відчуваєте себе комфортно, то картина обрана правильно.  

Джерело фото:  http: //xn----8sbfksjmiiribauf.xn--p1ai/

Кухня і їдальня - для стихій вогню і дерева, які тісно пов'язані з усім, що відноситься до приготування і споживання їжі, вибирайте картини в зелених і червоних відтінках. Зелень підтримує енергію дерева, а червоний відповідає за вогонь, а також є символом домашнього вогнища. Червоний колір збуджує апетит. Для кухні добре підходять різні натюрморти, зображення квітів, полів і дерев. Картини на кухні рекомендується розвішувати на стіні, навпроти якої стоїть обідній стіл. 

Джерело фото:  www.allposters.ru

Робочий кабінет - якщо стіл, за яким ви працюєте, стоїть навпроти стіни, для неї підійдуть картини, які символізують успіх і рух. Це може бути зображення дороги, горизонту або іншої перспективи. Протилежна стіна підходить для картин з гірськими вершинами і зеленими пагорбами. Вони наповнюють кімнату відчуттям безпеки і гармонії. Зелений колір сприяє зосередженості і цілеспрямованості.

Джерело фото:  desktopwallpapers.org.ua

Щоб досягти необхідного результату, немає потреби сприймати всі вищевикладені рекомендації, як суворі правила і підкорятися їм. Важливо пам'ятати, що головним джерелом позитивної енергії є сама людина, а картини, як і інші елементи декору, є лише помічниками в досягненні душевного спокою.

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Фиксированная ставка по кредиту 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Кредит 112

Кредит под залог недвижимости от 1,5% в месяц

Честный кредит без фиктивных акций и дополнительных условий:

-  Сумма от 30 000 до 30 000 000 грн;

-  Согласование в течение 10 минут;

-  Выдача денег в день обращения;

-  Без справки о доходах и с любой кредитной историей!

Залогом может выступить любая недвижимость.

Агропросперіс Банк

Благодійний депозит "Вклад у Перемогу"

Вклад у Перемогу з Агропросперіс Банком

12% річних у гривні на 9 місяців

Вклади від 1000 грн

Відсотки НАПЕРЕД за весь строк вкладу

+ спільна благодійна допомога ЗСУ

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Корисні статті з даної тематики