Київміськбуд в м. Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 4/6

Довідкова інформація про компанію Київміськбуд за адресою м. Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 4/6: телефон, розташування на карті

Киевгорстрой
Адреса:

м. Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 4/6

Телефон:

(044) 379 46 66

Гаряча лінія:

(044) 379-46-66

Email:

press@kyivmiskbud.ua

Режим роботи:

Пн-Чт: 09:00-19:00
Пт: 09:00-17:45
Сб-Нд: 10:00-17:00

Офіційний сайт:

http://www.kyivmiskbud.ua/

Більше про організацію

Сучасний Київ важко уявити собі без усього того, що створено "Київміськбудом" за роки його діяльності. Нова історія Києва і історія "Київміськбуду" нерозривно пов'язані між собою.Історія компанії починається в 1955 році зі створення Головного управління житлового та цивільного будівництва при Київському міськвиконкомі на базі спеціалізованих підприємств м.Києва. Метою створення "Головкиївміськбуду" було збільшення обсягів житлового та цивільного будівництва в столиці України, впровадження індустріальних методів житлового строітельства.Уже в перші роки роботи обсяги будівництва "Головкиївміськбуду" в кілька разів перевищили обсяги, які виконували організації, які увійшли до його складу, а через десять років збільшилися майже в 30 раз.Созданіе домобудівних комбінатів дало можливість почати в Києві великопанельне домобудівництво, яке в значній мірі поліпшило умови життя киян. Перший 5-поверховий панельний будинок був змонтований на бульварі Дружби Народів уже в 1958 году.Сіламі працівників "Київміськбуду" побудовано переважна більшість унікальних об'єктів, які прикрашають місто: готелі "Славутич", "Либідь", "Київ", "Спорт", " Хрещатик "," Салют "," Козацький ", меморіальний комплекс Великої Вітчизняної війни, споруда АСК телебачення, університети, універсами, промислові об'єкти і споруди, лабораторні корпуси та безліч інших об'ектов.Гордостью кіевгорстройцев стали реконструйовані об'єкти - Палац куль тури "Україна", Національна філармонія, оновлені площі та вулиці Києва, переобладнані транспортні вузли біля станції метро "Петрівка", автовокзалу, площі Слави. Цей перелік доповнюють побудовані багатофункціональні транспортні розв'язки в декількох рівнях - по вулиці О. Теліги та на Севастопольській площі. Окрасою Києва безумовно стало спорудження Південного залізничного вокзалу, який побудований "Київміськбудом" за 158 днів. По термінах будівництва - це, безумовно, рекорд. І, звичайно ж, реконструйований у встановлені терміни спорткомплекс Олімпійський, який прийняв за час проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу ЄВРО 2012 близько 350 тисяч уболівальників з 21 країни світу.

Розташування на мапі

Відгуки про компанію

Путівники

Житловий кредит від А до Я

Все про те, як взяти іпотечний кредит і успішно його погасити.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Ставка 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Miloan.ua

1-й кредит до 15 000 - 0,01%!

Макс кредит: до 15 000 грн.

Строк: до 30 дн.

Вік / Возраст: > 18

Карта, паспорт, код

Агропросперіс Банк

Депозит "Посівний" під відсоток чарівний

Акційний депозит "Посівний"

10,5% річних у гривні на 6 місяців

Відсотки - в кінці строку

Вклади від 15 000 грн.

Лише у квітні 2021

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016