Кредит Оптима Банк

Iнформація Кредит Оптима Банку для клієнтів: депозити, кредити, карти, курси валют, новини і акції, чий банк і кому належить (власники), адреси відділень і банкоматів, офіційний сайт, телефони, гаряча лінія

Статус:

Ліквідація

Головний офіс:

Київ, вул. Дмитрівська, 69 знайти на карті

Телефон головного офісу:

(044) 569-65-15

Email:

bank@credit-optima.com.ua

Офіційний сайт:

www.credit-optima.com.ua

Про банк

ПАТ "КРЕДИТ ОПТИМА БАНК" зареєстрований у 2006 році для надання повного спектру внутрішньодержавних та міжнародних банківських послуг. Головний офіс банку знаходиться в місті Києві.Станом на 01.06.2017 року фінансовий результат діяльності Банку склав: 5.8 млн. гривень, регулятивний капітал: 203 млн. гривень, статутний капітал: 120 млн. гривень.Позачерговими Загальними зборами акціонерів «ПАТ КРЕДИТ ОПТИМА БАНК» від 22.12.2016 року прийнято рішення про збільшення статутного капіталу Банку до 200 млн. гривень.На 01.06.2017 року мережа Банку склала 26 відділень в Києві та Київській області, Харкові, Чернігові, Полтаві та Львові.29.03.2017 року рейтинговим комітетом РА «Експерт-Рейтинг» прийнято рішення про оновлення кредитного рейтингу ПАТ «КРЕДИТ ОПТИМА БАНК» за національною шкалою до рівня uaBBB+, що характеризує банк достатньою кредитоспроможністю у порівнянні з іншими українськими банками.ПАТ "КРЕДИТ ОПТИМА БАНК" є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.ПАТ "КРЕДИТ ОПТИМА БАНК" має Ліцензії Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку від 04.02.2016 року, а саме:• брокерська діяльність • дилерська діяльністьПАТ "КРЕДИТ ОПТИМА БАНК" є:• Засновником власної міжнародної платіжної системи «AVERS №1» • Учасником міжнародних систем грошових переказів: Western Union, MoneyGram, IntelExpress, Sigue Money Transfer та Welsend • Членом СРО Асоціації "Українські фондові торговці"Працюючи на фінансовому ринку України, ПАТ "КРЕДИТ ОПТИМА БАНК" активно бере участь у процесі розвитку української економіки. Галузевий склад Клієнтів Банку постійно розширюється і на сьогодняшній день охоплює практично всі сфери бізнесу.ПАТ "КРЕДИТ ОПТИМА БАНК" в якості стратегічної концепції обрав принцип всебічного забезпечення інтересів своїх Клієнтів на основі використання сучасних банківських технологій.ПАТ "КРЕДИТ ОПТИМА БАНК" постійно працює над розширенням банківських послуг та надає своїм Клієнтам комплексні програми обслуговування. Банк пропонує своїм Клієнтам:— Широкий спектр банківських послуг за гнучкою системою тарифів; — Оптимальні умови різноманітних депозитних та кредитних програм; — Професіоналізм персоналу Банку і якісне обслуговування; — Індивідуальний підхід до кожного Клієнта та конфіденційність.Правління ПАТ "КРЕДИТ ОПТИМА БАНК" в рамках розширення продуктової лінійки та з метою максимального задоволення потреб своїх клієнтів, націлений на збільшення своєї мережі відділень як в Києві, так і в регіонах України, розвитку послуг по міжнародним системам грошових переказів та платежам населення.ПАТ "КРЕДИТ ОПТИМА БАНК" — банк оптимальних рішень.

Розташування на мапі головного офісу Кредит Оптима Банку

Путівники

Як обрати надійний банк

Навіть професіонал не скаже напевно, чи надійний той чи інший банк. Однак простий аналіз регулярної банківської звітності та деяких інших джерел дозволить зробити вибір банку більш-менш об'єктивним.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Miloan.ua

Кредит онлайн на карту. Бесплатно до 12 000 грн.

Сумма от 500 до 15 000 грн.

Срок: от 1 до 30 дней

Возраст: от 18 до 69 лет

Без звонков и фото!

© 2015–2020

ТОВ «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адреса та телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com