АктаБанк

Iнформація АктаБанку для клієнтів: депозити, кредити, карти, курси валют, новини і акції, адреси відділень і банкоматів, офіційний сайт, телефони, гаряча лінія

  • Тимчасовий учасник ФГВФО

Головний офіс:

Дніпро, вул. Шевченко, 53 знайти на карті

Телефон головного офісу:

(056) 790-50-90

Гаряча лінія:

0 800 300 507

Email:

callcenter@aktabank.com

Офіційний сайт:

www.aktabank.com

Статус:

Ліквідація

Про банк

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АКТАБАНК» - це універсальний банк, що надає повний спектр фінансових продуктів і послуг фізичним та юридичним ліцам.АКТАБАНК заснований в 2008 році і здійснює свою діяльність на підставі ліцензії НБУ № 243 від 7 листопада 2011р. АКТАБАНК є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних ліц.АКТАБАНК входить в 3-ю групу банків за класифікацією НБУ і станом на 01.01.2014г. за обсягом сукупних активів займає 47-е місце з 180 банків банківської системи в цілому і 11-е місце з 23 банків по 3-й групі (за даними АУБ). Головний офіс банку знаходиться в Дніпропетровську, всього регіональна мережа банку представлена ​​46 регіональними управліннями та відділеннями в 11 регіонах України. У 2014 році заплановано подальше збільшення присутності АКТАБАНК по всій території Украіни.Національное рейтингове агентство «Рюрик» підтвердило ПАТ «АКТАБАНК» довгостроковий кредитний рейтинг на рівні uaA- інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний» .АКТАБАНК розвивається в трьох напрямках: • Private Banking - надання банківських та інвестиційних послуг заможним клієнтам; • Корпоративний бізнес - обслуговування юридичних осіб всіляких масштабів і напрямів бізнесів (Приватні підприємці, ТОВ, Нотаріуси, Адвокати і т.д.); • Роздрібний бізнес - послуги банку з обслуговування фізичних осіб. У 2013 році АКТАБАНК успішно запустив власний Інтернет-банкінг «АктаОнлайн». Бізнес Private Banking АКТАБАНК в грудні 2013р. отримав нагороду в суспільно-рейтинговому проекті «Професіонал року» в номінації «Найкращий комплекс VIP-банківських послуг» .Для зручності і можливості самообслуговування клієнтів АКТАБАНК розвиває власну мережу банкоматів і платіжних терміналів. АКТАБАНК є учасником мережі «Радіус», яка об'єднує понад 3000 банкоматів України.

Розташування на мапі головного офісу АктаБанку

Путівник

Як обрати надійний банк

Навіть професіонал не скаже напевно, чи надійний той чи інший банк. Однак простий аналіз регулярної банківської звітності та деяких інших джерел дозволить зробити вибір банку більш-менш об'єктивним.

Відео путівник


Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

кредиты на карту

первый кредит до 5000 грн. под 0%

Сумма: до 10 000 грн.

Cрок: до 30 дней

Возраст: от 18 до 65 лет

Документы: карта, паспорт и ИНН