Банк Восток

Iнформація Банку Схід для клієнтів: депозити, кредити, карти, курси валют, новини і акції, адреси відділень і банкоматів, офіційний сайт, телефони, гаряча лінія

Головний офіс:

Дніпро, вул. Курсантская, 24 знайти на карті

Мережа банку:

Знайти відділення та банкомати Банку Схід

Телефон головного офісу:

(044) 393-70-10

Гаряча лінія:

0 800 30 70 10

Email:

bank@bankvostok.com.ua

Офіційний сайт:

www.bankvostok.com.ua

Про банк

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «БАНК ВОСТОК» - універсальний Банк, який надає повний спектр банківських послуг для приватних і корпоративних клієнтів.Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Станом на 1 січня 2015 розмір регулятивного капіталу Банку становить 493 млн. Грн.Свое головне завдання ПАТ «БАНК ВОСТОК» бачить в максимальному задоволенні фінансових запитів своєї аудиторії. Клієнти Банку - це люди, чиї головні цінності - добробут їхньої родини і професійне успіх. Основні переваги Банку - мобільність і гнучкість, вміння швидко надати необхідну клієнтові послугу і готовність зустрітися з клієнтом на тому рівні, який дозволить вирішити проблему оператівно.Акціонером ПАТ «БАНК ВОСТОК» є компанія «Схід Капітал», власником якої є ПрАТ «ФОЗЗІ ГРУП» (найбільший продуктовий рітейлер України) і пан Мороховський, який також є Головою Правління ПАТ «БАНК ВОСТОК». Вадим Мороховський має 20-річний стаж бездоганної банківської діяльності, активно займається благодійністю і меценатством.С початку 2012 року Банк успішно наростив активи, які на 01.01.2015 перевищили 4,4 млрд. Гривень. Це дозволило Банку піднятися в рейтингу НБУ більш ніж на 100 ступенів.

Фінансові показники Банку Схід (II квартал 2019)

Назва
Тис. грн
Місце в рейтингу НБУ
Обов'язки
Чистий прибуток
Власний капітал

Розташування на мапі головного офісу Банку Схід

Путівник

Як обрати надійний банк

Навіть професіонал не скаже напевно, чи надійний той чи інший банк. Однак простий аналіз регулярної банківської звітності та деяких інших джерел дозволить зробити вибір банку більш-менш об'єктивним.

Відео путівник


Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

ШвидкоГроші

Кредит за 30 минут

Сумма: от 600 до 10 000 грн.

Выдача: наличные или на карту

Возраст: от 18 до 60 лет

Документы: паспорт и ИНН