Український банк реконструкції та розвитку

Iнформація Українського банку реконструкції та розвитку для клієнтів: депозити, кредити, карти, курси валют, новини і акції, чий банк і кому належить (власники), адреси відділень і банкоматів, офіційний сайт, телефони, гаряча лінія

Учасник ФГВФО:

Постійний учасник

Головний офіс:

Київ, вул. Олексія Терьохіна, 4 знайти на карті

Мережа банку:

Знайти відділення Українського банку реконструкції та розвитку

Телефон головного офісу:

(044) 454-27-00

Email:

ubrr@ubrr.com.ua

Офіційний сайт:

www.ubrr.com.ua

Про банк

Передумовою для створення Банку був аналіз стану інноваційної сфери в Україні, який дав змогу констатувати, що сприятливих умов для розвитку інновацій в країні не створено. Основними недоліками розвитку інноваційної діяльності в Україні є недостатнє фінансування, слабкі механізми контролю за цільовим використанням та своєчасним погашенням інноваційних кредитів, чим і зумовлена недостатня ефективність використання інноваційного капіталу. Таким чином, Банк було створено з метою сприяння розвитку інноваційної діяльності в Україні через надання банківських послуг та продуктів підприємствам, що займаються інноваційною діяльністю. «Український банк реконструкції та розвитку» був створений згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №655 від 05.05.2003 року «Деякі питання розвитку інноваційної інфраструктури в Україні та напрями діяльності Української державної інноваційної компанії у 2003 році» та зареєстрований Національним банком України 19 березня 2004 року. Банк здійснює свою діяльність в рамках банківської ліцензії, згідно з якою має право здійснювати банківські операції, визначені частиною першою та пунктами 5 -11 частини другої статті 47 Закону України “Про банки та банківську діяльність”. Окрім Ліцензії Банк має письмовий дозвіл Національного банку України на право здійснення окремих операцій з іноземною валютою та цінними паперами. Банк має Ліцензію Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку – дилерської діяльності з торгівлі цінними паперами серії АЕ №185464, термін дії - необмежений.

Керівництво банку

Локтіонов Олег Юрійович

Локтіонов Олег Юрійович

Голова Правління

Стаж роботи в банківських установах України - 16 років. В Банку працює з 2005 року. До січня 2010 року обіймав посаду заступника Голови Правління.

Дивіться також:

Правління банку

Наглядова рада

Фінансові показники Українського банку реконструкції та розвитку (I квартал 2020)

Назва
Тис. грн
Місце в рейтингу НБУ
Власний капітал
Чистий прибуток
Обов'язки

Розташування на мапі головного офісу Українського банку реконструкції та розвитку

Путівники

Як обрати надійний банк

Навіть професіонал не скаже напевно, чи надійний той чи інший банк. Однак простий аналіз регулярної банківської звітності та деяких інших джерел дозволить зробити вибір банку більш-менш об'єктивним.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристическая страховка онлайн: три программы на выбор.

Обязательная автогражданка от лидера рынка.

© 2015–2020

ТОВ «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адреса та телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com