КРИСТАЛ БАНК

Iнформація КРІСТАЛБАНК для клієнтів: депозити, кредити, карти, курси валют, новини і акції, чий банк і кому належить (власники), адреси відділень і банкоматів, офіційний сайт, телефони, гаряча лінія

Учасник ФГВФО:

Постійний учасник

Головний офіс:

Київ, вул. Кудрявський узвіз, 2 знайти на карті

Мережа банку:

Знайти відділення та банкомати КРІСТАЛБАНК

Телефон головного офісу:

(044) 590-46-64

Гаряча лінія:

0 800 50 55 99

Email:

info@crystalbank.com.ua

Офіційний сайт:

www.cristalbank.com.ua

Курси валют на сьогодні

Джерело: офіційний сайт банку. Оновлення - щодня до 12:00. Банк може змінювати курс валют протягом дня.

Валюта
Купівля
Продаж
Конвертер
26,50 купівля
26,90 продаж
29,70 купівля
30,40 продаж
0,33 купівля
0,39 продаж

Про банк

КРИСТАЛБАНК - це перший в Україні банк, створений Фондом гарантування вкладів фізичних осіб зі статусом «Перехідного банку» у 2014 році.У березні 2015 р. Банк втратив статус «Перехідного банку» та отримав повну банківську ліцензію на право здійснення всіх банківських послуг юридичним та фізичним особам в межах чинного законодавства України.Сьогодні КРИСТАЛБАНК має 22 відділення (10 відділень в м. Київ, м. Кременчук, м. Одеса, м. Херсон, м. Кривий Ріг, м. Горішні Плавні (колишня назва м. Комсомольск), м. Луцьк, два відділення в м. Чернівці, м. Запоріжжя, м. Дніпро та м. Васильків), надає повний спектр банківських послуг корпоративним клієнтам та приватним особам, здійснює грошові перекази в системах Western Union, Welsend, MoneyGram та Xазри.КРИСТАЛБАНК є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.КРИСТАЛБАНК – це команда фахівців із вагомим досвідом роботи в банківському секторі.Мета КРИСТАЛБАНКУ - прозора та успішна діяльність соціально-відповідального банку, якому довіряють громадяни та справжній партнер для представників українського бізнесу.Ми цінуємо кожного клієнта, партнера та співробітника.

Керівництво банку

Гребінський Леонід Андрійович

Гребінський Леонід Андрійович

Голова правління

Голова Правління Індустріалбанка.Імеет 22-річний досвід роботи у фінансовій сфері, 18 з яких - на керівних посадах. Починаючи з 2001 року працював на посаді Голови Правління АБ "МТ-Банк". Після об'єднання АБ "МТ-Банк" і АКБ "ІНДУСТРІАЛБАНК" у 2005 році очолив ІНДУСТРІАЛБАНК.1. У 2012 році глава Комітету з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики Верховної Ради Віталій Хомутинник нагородив Леоніда Гребінського вдячністю за значний внесок у розвиток і реалізацію державної фінансової, податкової, митної політики та банківської діяльності Украіни.2. У 2011 році Почесний голова Українського Фонду науково-економічного і юридичного співробітництва Микола Азаров нагородив Гребінського Л.А. "Хрестом пошани" "Св. Князь Олександр Невський" за особисті заслуги перед Вітчизною.3. У 2011 році Асамблея ділових кіл нагородила Леоніда Гребінського дипломом лауреата почесної нагороди "Свята Софія" за вагомий внесок у впровадження духовності, національної науки та культури, високу ділову і суспільну активність в рамках Міжнародної іміджевої програми "Лідери XXI століття" .4. У 2004 році до Дня Незалежності України Гребінський Л.А. отримав "Хрест Пошани" "За відродження України найвищою мірою за вагомий внесок у розвиток і становлення фінансової системи Украіни.5. За підсумками 2003 року в рамках рейтингу" Топ-100. Кращі топ-менеджери України "Гребінський Л.А. нагороджений дипломом та пам'ятною медаллю в якості номінанта" Золотої книги української еліти "за заслуги в розбудові економіки та вагомий внесок у створення гідного міжнародного іміджу государства.6. Січень 2003 р Леонід Кравчук від імені міжнародної благодійної організації "Фонд громадського визнання" нагородив Гребінського Л.А. почесною грамотою "Громадське визнання" третього ступеня.

Дивіться також:

Правління банку

Наглядова рада

Фінансові показники КРІСТАЛБАНК (I квартал 2020)

Назва
Тис. грн
Місце в рейтингу НБУ
Власний капітал
Чистий прибуток
Обов'язки

Розташування на мапі головного офісу КРІСТАЛБАНК

Путівники

Як обрати надійний банк

Навіть професіонал не скаже напевно, чи надійний той чи інший банк. Однак простий аналіз регулярної банківської звітності та деяких інших джерел дозволить зробити вибір банку більш-менш об'єктивним.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристическая страховка онлайн: три программы на выбор.

Обязательная автогражданка от лидера рынка.

© 2015–2020

ТОВ «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адреса та телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com