РАДАБАНК

Iнформація Радабанк для клієнтів: депозити, кредити, карти, курси валют, новини і акції, адреси відділень і банкоматів, офіційний сайт, телефони, гаряча лінія

Головний офіс:

Дніпро, вул. В. Мономаха, 5 знайти на карті

Мережа банку:

Знайти відділення та банкомати Радабанк

Телефон головного офісу:

(0562) 38-76-60

Гаряча лінія:

0 800 500 999

Email:

bank@radabank.com.ua

Офіційний сайт:

www.radabank.com.ua

«РАДАБАНК» в соціальних мережах:

Послуги банку для населення

Житло в кредит

15 пропозицій

Авто в кредит

4 пропозиції

Потреб кредити

1 пропозиція

Депозити

145 пропозицій

Пластикові картки

12 пропозицій

Послуги банку для бізнесу

РКО бізнесу

5 пропозицій

Бізнес-депозити

78 пропозицій

Бізнес-кредити

12 пропозицій

Курси валют на сьогодні

Джерело: офіційний сайт банку. Оновлення - щодня до 12:00. Банк може змінювати курс валют протягом дня.

Валюта
Купівля
Продаж
Конвертер
26,77 купівля
26,92 продаж
29,99 купівля
30,25 продаж
0,40 купівля
0,42 продаж

Про банк

АТ «АБ« РАДАБАНК »- це універсальний комерційний банк, що надає повний комплекс фінансових рішень, продуктів і послуг корпоративним клієнтам, підприємцям середнього і малого бізнесу і приватним особам. Банк володіє солідним практичним досвідом, стійким фінансовим становищем, сучасну технологічну базу і висококваліфікованої командою. АТ «АБ« РАДАБАНК »працює на підставі ліцензії НБУ № 166 від 14.11.2011 р Є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та є членом Незалежної Асоціації банків України. У лютому 2017 року НБУ погодив збільшення Статутного Капіталу АТ «АБ« РАДАБАНК »до 200 мільйонів гривень. Це сталося за рахунок додаткових внесків Акціонерів Банку на 69 млн. Гривень, шляхом проведення додаткової емісії акцій. У листопаді 2018 року року Національне рейтингове агентство «Рюрік» підтвердило АТ «АБ« РАДАБАНК »довгостроковий кредитний рейтинг позичальника на рівні uaAA інвестиційної категорії з прогнозом« стабільний ». ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АКЦІОНЕРНИЙ БАНК« РАДАБАНК »зареєстрований в грудні 1993 року в Хмельницькому під назвою« Міжгалузевий комерційний Земельний банк «Агрос». У 1997 році назва була змінена на «РАДАБАНК», а головний офіс переїхав до Дніпропетровська. Акціонери: Городницький Володимир Ігорович (54,565%), Городницька Тетяна Ігорівна (30,205%), Городницький Ігор Зіновійович (13,43%) і Сисенко Вадим Анатолійович (1,8%). Банк пропонує широкий вибір депозитних і кредитних програм як для юридичних, так і для фізичних осіб. А також різноманітні карткові продукти та інші банківські послуги, і сервіси. За час роботи АТ «АБ« РАДАБАНК »зарекомендував себе як один з найнадійніших банків України.

Фінансові показники Радабанк (IV квартал 2018)

Назва
Тис. грн
Місце в рейтингу НБУ
Чистий прибуток
Власний капітал
Обов'язки

Останні новини та акції Радабанк

Розташування на мапі головного офісу РадабанкПутівник

Як обрати надійний банк

Навіть професіонал не скаже напевно, чи надійний той чи інший банк. Однак простий аналіз регулярної банківської звітності та деяких інших джерел дозволить зробити вибір банку більш-менш об'єктивним.

Відео путівник

Кумедне відео