РАДАБАНК

Iнформація Радабанк для клієнтів: депозити, кредити, карти, курси валют, новини і акції, чий банк і кому належить (власники), адреси відділень і банкоматів, офіційний сайт, телефони, гаряча лінія

Учасник ФГВФО:

Постійний учасник

Головний офіс:

Дніпро, вул. В. Мономаха, 5 знайти на карті

Мережа банку:

Знайти відділення та банкомати Радабанк

Телефон головного офісу:

(0562) 38-76-60

Гаряча лінія:

0 800 500 999

Email:

bank@radabank.com.ua

Офіційний сайт:

www.radabank.com.ua

Банки-партнери:

Банки-партнери Радабанк

«РАДАБАНК» в соціальних мережах:

Послуги банку

Житло в кредит

8 пропозицій

Авто в кредит

20 пропозицій

Потреб кредити

11 пропозицій

Депозити

89 пропозицій

Пластикові картки

11 пропозицій

РКО бізнесу

5 пропозицій

Бізнес-депозити

68 пропозицій

Бізнес-кредити

10 пропозицій

Курси валют на сьогодні

Джерело: офіційний сайт банку. Оновлення - щодня до 12:00. Банк може змінювати курс валют протягом дня.

Валюта
Купівля
Продаж
Конвертер
26,97 купівля
27,12 продаж
32,53 купівля
32,80 продаж
7,10 купівля
7,25 продаж
0,37 купівля
0,37 продаж
37,80 купівля
38,05 продаж

Про банк

АТ «АБ« РАДАБАНК »- це універсальний комерційний банк, що надає повний комплекс фінансових рішень, продуктів і послуг корпоративним клієнтам, підприємцям середнього і малого бізнесу і приватним особам. Банк володіє солідним практичним досвідом, стійким фінансовим становищем, сучасну технологічну базу і висококваліфікованої командою.

 

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АКЦІОНЕРНИЙ БАНК« РАДАБАНК »зареєстрований в грудні 1993 року в Хмельницькому під назвою« Міжгалузевий комерційний Земельний банк «Агрос». У 1997 році назва була змінена на «РАДАБАНК», а головний офіс переїхав в Дніпро.

 

АТ «АБ« РАДАБАНК »працює на підставі ліцензії НБУ № 166 від 14.11.2011 р Є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та є членом Незалежної Асоціації банків України. У 2020-му році РАДАБАНК підключився до системи BLOOMBERG і використовує її електронну платформу; регулярно отримує підтвердження довгострокового кредитного рейтингу Банку на рівні uaAA інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний»; працює в рамках підписаного Меморандуму про загальні принципи співпраці з Міністерством економіки, торгівлі і сільського господарства України для реалізації державної програми підтримки сільськогосподарських товаровиробників. АТ «АБ« РАДАБАНК »переміг в конкурсі Державної казначейської служби України з визначення банків України, які залучатимуться до касового обслуговування розпорядників і одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів з видачі готівки за чеками органів ДКСУ в 2021-2023 роках.

 

РАДАБАНК - один з перших в Україні, хто запровадив BankID як банк-ідентифікатор. Банк є учасником проекту USAID «Трансформація фінансового сектора» зі створення фінансової платформи, яку використовує для контактів з клієнтами.

 

РАДАБАНК співпрацює з Пенсійним фондом України з 2012 року як уповноважений банк, через який здійснюється виплата пенсій та грошової допомоги за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги, а з 2018 року - як уповноважений банк України, через який здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ.

 

РАДАБАНК є першим в Україні офіційним постачальником ексклюзивних пам'ятних монет і банківських металів Австралійського монетного двору в місті Перт, також в Радабанк продаються оригінальні монети Польського монетного двору. РАДАБАНК має партнерські відносини з найбільшими монетними дворами світу. РАДАБАНК є першим комерційним банком, в якому представлений широкий асортимент пам'ятних монет і сувенірної продукції Національного банку України.

 

В Банку працює виставка «Історія грошового обігу на території України». Це авторська виставка від колекціонера-нумізмата Ігоря Зіновійовича Городницького, яку він збирав понад 30 років. Експозиція налічує близько 1300 монет і 150 грошових знаків.

 

Акціонери: Акціонери: Городницька Тетяна Ігорівна - 73,6350% акцій; Городницький Роман Олександрович - 9,521665% акцій; Городницька Анастасія Володимирівна - 3,760835% акцій, Городницький Костянтин Володимирович - 3,760835% акцій, Городницький Олександр Володимирович - 3,760835% акцій, Лушнікова Світлана Михайлівна - 3,760830% акцій, Сисенко Вадим Анатолійович - 1,80% акцій .

 

Банк пропонує широкий вибір депозитних і кредитних програм як для юридичних, так і для фізичних осіб. А також різноманітні карткові продукти та інші банківські послуги, і сервіси. За час роботи АТ «АБ« РАДАБАНК »зарекомендував себе як один з найнадійніших банків України.

Новини та акції Радабанк

Керівництво банку

Фінансові показники Радабанк (IV квартал 2020)

Назва
Тис. грн
Місце в рейтингу НБУ
Чистий прибуток
Власний капітал
Обов'язки

Відповіді на популярні питання від клієнтів Радабанк

Розташування на мапі головного офісу Радабанк

Путівники

Як обрати надійний банк

Навіть професіонал не скаже напевно, чи надійний той чи інший банк. Однак простий аналіз регулярної банківської звітності та деяких інших джерел дозволить зробити вибір банку більш-менш об'єктивним.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Miloan.ua

1-й кредит до 15 000 - 0,01%!

Макс кредит: до 15 000 грн.

Строк: до 30 дн.

Вік / Возраст: > 18

Карта, паспорт, код

Залоговые кредиты в Киеве и области

Кредит під заставу нерухомості, авто, спецтехніки, золота та ін.

від 18% річних. Рішення за 30 хвилин

Будь-яка кредитна історія

Без довідки про доходи та поручителів

Будь-які суми від 15 000 грн. і вище

До 85% від вартості застави