Держзембанк

Iнформація Держзембанку для клієнтів: депозити, кредити, карти, курси валют, новини і акції, адреси відділень і банкоматів, офіційний сайт, телефони, гаряча лінія

  • Тимчасовий учасник ФГВФО

Головний офіс:

Київ, вул. Б.Грінченка, 1-А знайти на карті

Телефон головного офісу:

(044) 323-29-00

Гаряча лінія:

(044) 323-29-00

Офіційний сайт:

www.dzbank.com.ua

Статус:

Ліквідація

Про банк

Публічне акціонерне товариство «Державний земельний банк» - це структура, яка об'єднує в собі функції фінансової підтримки малого і середнього аграрного бізнесу і функції з управління землями сільськогосподарського призначення державної форми власності. Держзембанк створений постановою Кабінету Міністрів України від 2 липня 2012 року № 609 "Про створення Державного земельного банку". Статутний капітал Держзембанк на суму 120 млн. Грн. сформований в повному обсязі. Процес передачі земель сільгосппризначення форми власності до статутного капіталу не розпочато згідно з діючими в 1 січня 2015 законодавчими обмеженнями. Голова правління - Скосирська Світлана Володимирівна. Держзембанк відноситься до групи банків з державною часткою.

Розташування на мапі головного офісу Держзембанку

Путівник

Як обрати надійний банк

Навіть професіонал не скаже напевно, чи надійний той чи інший банк. Однак простий аналіз регулярної банківської звітності та деяких інших джерел дозволить зробити вибір банку більш-менш об'єктивним.

Відео путівник


Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

кредиты на карту

первый кредит до 5000 грн. под 0%

Сумма: до 10 000 грн.

Cрок: до 30 дней

Возраст: от 18 до 65 лет

Документы: карта, паспорт и ИНН