Комерційний Індустріальний Банк

Iнформація Комерційного Індустріального Банку для клієнтів: депозити, кредити, карти, курси валют, новини і акції, адреси відділень і банкоматів, офіційний сайт, телефони, гаряча лінія

Головний офіс:

Київ, вул. Бульварно-Кудрявська (Воровського), 6 знайти на карті

Мережа банку:

Знайти відділення та банкомати Комерційного Індустріального Банку

Телефон головного офісу:

(044) 586-54-92

Гаряча лінія:

0 800 501 200

Email:

info@cib.com.ua

Офіційний сайт:

www.cib.com.ua

«Комерційний Індустріальний Банк» в соціальних мережах:

Послуги банку для населення

Житло в кредит

2 пропозиції

Потреб кредити

2 пропозиції

Кредитні картки

4 пропозиції

Депозити

119 пропозицій

Пластикові картки

6 пропозицій

Послуги банку для бізнесу

РКО бізнесу

4 пропозиції

Бізнес-депозити

120 пропозицій

Бізнес-кредити

9 пропозицій

Курси валют на сьогодні

Джерело: офіційний сайт банку. Оновлення - щодня до 12:00. Банк може змінювати курс валют протягом дня.

Валюта
Купівля
Продаж
Конвертер
26,25 купівля
26,45 продаж
29,25 купівля
29,55 продаж
0,37 купівля
0,41 продаж

Про банк

Товариство з обмеженою відповідальністю «Комерційний Індустріальний Банк» - універсальний банк, що надає послуги корпоративним клієнтам і приватним особам вже більше 25 років (зареєстрований НБУ 3 грудня 1993).
100% акціонером банку є іноземний інвестор Стефан Пол Пінтер. Пан Стефан Пол Пінтер - засновник і виконавчий директор GML Capital LLP (www.gmlcapital.net) приватної інвестиційно-банківської та керуючої компаній з головним офісом в м Лондон, Великобританія. GML Capital LLP була заснована в 1983 році і спеціалізується на інвестуванні на ринках, що розвиваються, має досвід роботи в Україні з 1993 року. З 1996 року GML Capital LLP здійснює управління активами і виступає радником інвестиційних фондів, які зосереджені на інвестуванні в цінні папери, торгові і кредитні інструменти з високою прибутковістю і торговому фінансуванні на ринках, що розвиваються. GML Capital LLP ліцензована Комісією з цінних паперів і бірж (SEC) в США як зареєстрований інвестиційний радник і також авторизована і регулюється Financial Conduct Authority в Великобританії.
У травні 2018 року Національний банк України визнав банківську групу ДЖИ ЕМ ЕЛ (GML BANKING GROUP), до складу якої входять АТ "Комерційний Індустріальний Банк" і ТОВ «Факторингова компанія" ПРЕМ'ЄР », і погодив АТ« Комерційний Індустріальний Банк »відповідальною особою цієї групи . GML BANKING GROUP стала тридцятої визнаної НБУ банківською групою.
За результатами конкурсного відбору банків з визначення уповноважених банків, через які має здійснюватися виплата пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ, Товариство з обмеженою відповідальністю "Комерційний Індустріальний Банк» став одним з уповноважених банків на виплату пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ . Таке рішення було схвалене 3 травня 2018 у Міністерстві фінансів України на засіданні конкурсної комісії з визначення уповноважених банків, через які должн здійснюватися виплата пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ, що проходила відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору банків, через які здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.2001 № 1231.
7 листопада 2018 року рішенням рейтингового комітету Рейтингового агентства "Стандарт-Рейтинг" поліпшений довгостроковий кредитний рейтинг Акціонерного товариства «Комерційний Індустріальний Банк» за національною шкалою на рівні uaАА. Банк або окремий борговий інструмент з рейтингом uaAА характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рішення про підтвердження кредитного рейтингу Акціонерного товариства «Комерційний Індустріальний Банк» прийнято відповідно до результатів аналізу підсумків роботи Банку за 9 місяців 2018 року.

10 грудня 2018 року Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» (Україна) підбило підсумки двадцять третій "Рейтингу надійності (привабливості) банківських депозитів», складеного на основі публічної інформації НБУ та квартальної звітності банків. За підсумками роботи 9 місяців 2018 року АТ «КІБ» зайняв сімнадцяте місце в рейтингу, підтвердивши свої позиції серед лідерів ринку.
За підсумками X Всеукраїнського конкурсу «Банк року-2018», організованого міжнародною фінансовою клубом «Банкір», Товариство з обмеженою відповідальністю «Комерційний Індустріальний Банк» здобув перемогу в номінації «Найбільш надійні та стійкі банки».
Ліцензії та членства: Банк здійснює свою діяльність на території України на підставі статуту і банківської ліцензії №186 від 11лістопада 2011 року, а також генеральної ліцензії на здійснення валютних операцій №186-2 від 21травня 2012 року.
Згідно з ліцензією Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, серія АЕ №263254 від 03.09.2013р., Банк здійснює професійну діяльність на фондовому ринку - депозитарної діяльності депозитарної установи.
Банк є учасником:
Незалежної асоціації банків України (НАБУ) Асоціації «Фондове Партнерство»
Професійної асоціації реєстраторів і депозитаріїв
Український кредитно-банківського союзу (УКБС)
Афілійованим членом Міжнародної платіжної системи MasterCard Worldwide
Асоційованим членом Міжнародної платіжної системи Visa International
Банк має статус учасника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (свідоцтво від 06.11.2012 № 106).

Фінансові показники Комерційного Індустріального Банку (IV квартал 2018)

Назва
Тис. грн
Місце в рейтингу НБУ
Чистий прибуток
Власний капітал
Обов'язки

Останні новини та акції Комерційного Індустріального Банку

Розташування на мапі головного офісу Комерційного Індустріального БанкуПутівник

Як обрати надійний банк

Навіть професіонал не скаже напевно, чи надійний той чи інший банк. Однак простий аналіз регулярної банківської звітності та деяких інших джерел дозволить зробити вибір банку більш-менш об'єктивним.

Відео путівник

Кумедне відео