Діві Банк

Iнформація Діві Банку для клієнтів: депозити, кредити, карти, курси валют, новини і акції, адреси відділень і банкоматів, офіційний сайт, телефони, гаряча лінія

Головний офіс:

Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 5/13-А знайти на карті

Мережа банку:

Знайти відділення Діві Банку

Гаряча лінія:

0 800 503 305

Офіційний сайт:

www.dvbank.ua

Статус:

Ліквідація

Про банк

ПАТ «ДІВІ БАНК»: належить до групи банків із власним капіталом. Уставний капітал банку складає 253,7 млн. грн.; має статус Principal Member у Міжнародній платіжній системі MasterCard Incorporated, а також учасника Національної платіжної системи «Український платіжний ПРОСТІР» як емітент та еквайр; банк має ліцензію НБУ на інкасацію та проведення арбітражних операцій для фізичних осіб (FOREX); фінансова звітність Банку за 2016 рік підтверджена Deloitte; увійшов до рейтингу «50 провідних банків» за версією ділового видання FinClub (2017); є учасником European Business Association, Спілки Українських Підприємців та Незалежної асоціації банків України. DV BANK – це сучасний фінансовий простір, орієнтований на всебічне задоволення фінансових потреб клієнтів, впровадження інноваційних банківських сервісів та прийняття гнучких клієнтоорієнтованих рішень.

Розташування на мапі головного офісу Діві Банку

Путівник

Як обрати надійний банк

Навіть професіонал не скаже напевно, чи надійний той чи інший банк. Однак простий аналіз регулярної банківської звітності та деяких інших джерел дозволить зробити вибір банку більш-менш об'єктивним.

Відео путівник


Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

ШвидкоГроші

Кредит за 30 минут

Сумма: от 600 до 10 000 грн.

Выдача: наличные или на карту

Возраст: от 18 до 60 лет

Документы: паспорт и ИНН