Діві Банк

Iнформація Діві Банку для клієнтів: депозити, кредити, карти, курси валют, новини і акції, чий банк і кому належить (власники), адреси відділень і банкоматів, офіційний сайт, телефони, гаряча лінія

Статус:

Ліквідація

Головний офіс:

Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 5/13-А знайти на карті

Мережа банку:

Знайти відділення Діві Банку

Гаряча лінія:

0 800 503 305

Офіційний сайт:

www.dvbank.ua

Про банк

ПАТ «ДІВІ БАНК»: належить до групи банків із власним капіталом. Уставний капітал банку складає 253,7 млн. грн.; має статус Principal Member у Міжнародній платіжній системі MasterCard Incorporated, а також учасника Національної платіжної системи «Український платіжний ПРОСТІР» як емітент та еквайр; банк має ліцензію НБУ на інкасацію та проведення арбітражних операцій для фізичних осіб (FOREX); фінансова звітність Банку за 2016 рік підтверджена Deloitte; увійшов до рейтингу «50 провідних банків» за версією ділового видання FinClub (2017); є учасником European Business Association, Спілки Українських Підприємців та Незалежної асоціації банків України. DV BANK – це сучасний фінансовий простір, орієнтований на всебічне задоволення фінансових потреб клієнтів, впровадження інноваційних банківських сервісів та прийняття гнучких клієнтоорієнтованих рішень.

Керівництво банку

Бузілов Андрій Миколайович

Бузілов Андрій Миколайович

Голова Правління

Андрій Миколайович має досвід в банківському секторі з 1998 року, керівні посади займає з 2006 року. Працював в таких банках як: Товариство з обмеженою відповідальністю «Український інноваційний банк« Укрінбанк », Управління Національного банку України по р .. Києву і Київській області, Комерційний банк« Фінанси і Кредит », ВАТ« Кредитпромбанк », ВАТ« Банк Кіпру », ВАТ« ДІАПАЗОН-максимум БАНК », ВАТ« КБ «ФІНАНСОВА ПАРТНЕР».Народився в 1976 році.

Дивіться також:

Правління банку

Наглядова рада

Розташування на мапі головного офісу Діві Банку

Путівники

Як обрати надійний банк

Навіть професіонал не скаже напевно, чи надійний той чи інший банк. Однак простий аналіз регулярної банківської звітності та деяких інших джерел дозволить зробити вибір банку більш-менш об'єктивним.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Miloan.ua

Кредит онлайн на карту. Бесплатно до 12 000 грн.

Сумма от 500 до 15 000 грн.

Срок: от 1 до 30 дней

Возраст: от 18 до 69 лет

Без звонков и фото!

© 2015–2020

ТОВ «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адреса та телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com