Forward Bank

Iнформація Forward Bank для клієнтів: депозити, кредити, карти, курси валют, новини і акції, чий банк і кому належить (власники), адреси відділень і банкоматів, офіційний сайт, телефони, гаряча лінія

Учасник ФГВФО:

Постійний учасник

Головний офіс:

Київ, вул. Саксаганського, 105 знайти на карті

Мережа банку:

Знайти відділення та банкомати Forward Bank

Телефон головного офісу:

(044) 390-95-95

Гаряча лінія:

0 800 300 880

Офіційний сайт:

www.forward-bank.com

Банки-партнери:

Банки-партнери Forward Bank

«Forward Bank» в соціальних мережах:

Послуги банку

Потреб кредити

12 пропозицій

Кредитні картки

2 пропозиції

Депозити

20 пропозицій

Пластикові картки

7 пропозицій

Курси валют на сьогодні

Джерело: офіційний сайт банку. Оновлення - щодня до 12:00. Банк може змінювати курс валют протягом дня.

Валюта
Купівля
Продаж
Конвертер
28,20 купівля
28,40 продаж
34,10 купівля
34,55 продаж
0,30 купівля
0,50 продаж

Про банк

АТ «БАНК ФОРВАРД» (далі Forward Bank) — комерційний банк, основний фокус діяльності якого протягом десятиріччя діяльності в Україні спрямований на обслуговування приватних клієнтів. Forward Bank особливу увагу приділяє сегментам споживчого кредитування, картковим продуктам і привабливим депозитним пропозиціям для населення України. При цьому акцент роботи банку зроблено на інноваційності продуктів і послуг європейського рівня та впровадженні нового підходу в якості обслуговування.Пріоритети діяльності Forward Bank — це турбота про фінансове благополуччя і спокій клієнтів та високі міжнародні стандарти якості банківських продуктів і сервісів.Надійність Банку та ефективність його діяльності підтверджені авторитетними рейтингами та дослідженнями.Депозитам Банку присвоєно індивідуальний рейтинг надійності на рівні «5+» ВІДМІННА НАДІЙНІСТЬ, за даними дослідження національного агентства IBI-Rating ( грудень 2017).Forward Bank стабільно входить до ТОП-10 найнадійніших банків України, згідно з Рейтингом надійності банківських депозитів впливового агентства «Стандарт-Рейтинг», за результатами діяльності 2017 року.Forward Bank входить до «50 провідних банків України», займаючи 26-у позицію у рейтингу, складеному аналітичною групою «Фінансовий клуб» (квітень 2018).Forward Bank є правонаступником ПАТ «Банк Руский Стандарт» (Україна). Банк є членом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Незалежної асоціації банків України, входить до групи банків з іноземним капіталом, згідно з класифікацією Національного Банку України.Ліцензія НБУ № 226 від 30.10.2014 р.

Новини та акції Forward Bank

Керівництво банку

Кисельов Андрій Васильович

Кисельов Андрій Васильович

Голова Правління

Народився в 1976 році в смт Побузьке Кіровоградської області. Андрій Кисельов має більш ніж 20-річним стажем роботи в банківській сфері. Свою трудову діяльність починав у Південноукраїнському відділенні Промінвестбанку України (ПІБ), а потім в АКБ «Київ-Приват». У період з 2001 по 2003 рік працював на різних посадах в Київській міській філії АКБ «Укрсоцбанк». Під час навчання в МДУ - 2003-2004 рр. - працював в Московському філіалі МКБ «Москомприватбанк», РФ. Після повернення до Києва в квітні 2004 року знову прийнятий в АКБ «Укрсоцбанк» на посаду заступника керівника Київської обласної філії. У 2006 - 2011 рр. очолював Департамент активно-пасивних операцій ПАТ «Дельта Банк», був Заступником Голови Ради Директорів. З грудня 2011 по серпень 2013 р обіймав посаду Першого заступника Голови Правління ПАТ «Банк Русский Стандарт» (Україна). У серпні 2013 року був призначений виконуючим обов'язки, а потім - в листопаді 2013 року - Головою Правління Банку Російський Стандарт (Україна). З жовтня 2014 року - Голова Правління Forward Bank.Владеет українською, російською та англійською мовами. Одружений, виховує двох синів.

Дивіться також:

Правління банку

Фінансові показники Forward Bank (III квартал 2020)

Назва
Тис. грн
Місце в рейтингу НБУ
Обов'язки
Чистий прибуток
Власний капітал

Відповіді на популярні питання від клієнтів Forward Bank

Розташування на мапі головного офісу Forward Bank

Путівники

Як обрати надійний банк

Навіть професіонал не скаже напевно, чи надійний той чи інший банк. Однак простий аналіз регулярної банківської звітності та деяких інших джерел дозволить зробити вибір банку більш-менш об'єктивним.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская область, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано-Франковск

Ocean

Большие кредиты на ваши мечты

Кредиты по банковским условиям, только быстрее

Сумма до 200 тысяч гривен

Срок до 36 месяцев

Ставка от 29,99% годовых

Комиссия от 1,99% в месяц от суммы кредита

Эффективная ставка от 66%

Необходимо подтверждение дохода (можно неофициальный доход)

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристическая страховка онлайн: три программы на выбор.

Обязательная автогражданка от лидера рынка.