Юнисон Банк

Iнформація Юнисон Банку для клієнтів: депозити, кредити, карти, курси валют, новини і акції, чий банк і кому належить (власники), адреси відділень і банкоматів, офіційний сайт, телефони, гаряча лінія

Статус:

Ліквідація

Учасник ФГВФО:

Тимчасовий учасник

Головний офіс:

Київ, пл. Спортивна, 1-А знайти на карті

Телефон головного офісу:

(044) 390-77-07

Гаряча лінія:

0 800 300 307

Офіційний сайт:

www.unisonbank.com.ua

Про банк

Банк «ЮНІСОН» - новий універсальний інноваційний банк на ринку України з іноземним капіталом, створений в лютому 2013 року.У вересні 2014 року засновники Банку «ЮНІСОН» - інвестиційні фонди IDP Capital Ltd і MCHL Finance Ltd здійснили продаж належних їм акцій іншим іноземним компаніям. Новими власниками простих іменних акцій Банку стали 11 іноземних юридичних осіб, кожна з яких має пакетом становить менше 10% голосуючих акцій Банка.Основним напрямком розвитку Банку «ЮНІСОН» є роздрібний бізнес, сегмент малого та середнього бізнесу, співпраця з інвесторами і великими корпоративними клієнтами. банк пропонує високий рівень індивідуального сервісу, комфорт та інновації, які роблять співпрацю клієнта з Банком зручною і високотехнологічной.В кінці вересня 2014 року банк «ЮНІСОН» увійшов в ТОП-20 українських банків, що мають найвищу оцінку надійності депозитів за підсумками щоквартального рейтингу РА « стандарт-Рейтинг ».У кінці листопада 2014 року рейтинговий комітет РА« стандарт-Рейтинг »оновив рейтинги Банку« ЮНІСОН ». Довгостроковий і короткостроковий кредитні рейтинги Банку «ЮНІСОН» характеризуються достатньою кредитоспроможністю порівняно з іншими банками. Станом на 1 жовтня 2014 Банк дуже добре забезпечений капіталом і здатний запобігти передбачуваним ріскі.В грудні 2014 року рейтинговий комітет РА «Експерт-Рейтинг» прийняв рішення про підтвердження кредитного рейтингу Банку «ЮНІСОН» за національною шкалою на рівні uaBBB. Банк з рейтингом uaBBB характеризується достатньою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими банками. Також Агентство підтверджує короткостроковий кредитний рейтинг Банку за національною шкалою на рівні uaК3 і рейтинг депозитів Банку «ЮНІСОН» на рівні ua3. Міжнародний журнал «Банкір» визнав банк «ЮНІСОН» самим інноваційним банком за підсумками 2014 года.Отделеніе Банку розташовані в 6 містах України: Київ, Дніпропетровськ, Харків, Донецьк і Одесса.Веб-сайт: http://unisonbank.com.ua/ Інтернет-банкінг: https: //unison24.com.uaВашКредіт: http://vashkredyt.unisonbank.com.ua/Юнисон Банк відноситься до 2 групи банків (менше 0,5% активів банківської системи).

Розташування на мапі головного офісу Юнисон Банку

Путівники

Як обрати надійний банк

Навіть професіонал не скаже напевно, чи надійний той чи інший банк. Однак простий аналіз регулярної банківської звітності та деяких інших джерел дозволить зробити вибір банку більш-менш об'єктивним.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Miloan.ua

Кредит онлайн на карту. Бесплатно до 12 000 грн.

Сумма от 500 до 15 000 грн.

Срок: от 1 до 30 дней

Возраст: от 18 до 69 лет

Без звонков и фото!

© 2015–2020

ТОВ «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адреса та телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com