Юнисон Банк

Iнформація Юнисон Банку для клієнтів: депозити, кредити, карти, курси валют, новини і акції, адреси відділень і банкоматів, офіційний сайт, телефони, гаряча лінія

  • Тимчасовий учасник ФГВФО

Головний офіс:

Київ, пл. Спортивна, 1-А знайти на карті

Телефон головного офісу:

(044) 390-77-07

Гаряча лінія:

0 800 300 307

Офіційний сайт:

www.unisonbank.com.ua

Статус:

Ліквідація

Про банк

Банк «ЮНІСОН» - новий універсальний інноваційний банк на ринку України з іноземним капіталом, створений в лютому 2013 року.У вересні 2014 року засновники Банку «ЮНІСОН» - інвестиційні фонди IDP Capital Ltd і MCHL Finance Ltd здійснили продаж належних їм акцій іншим іноземним компаніям. Новими власниками простих іменних акцій Банку стали 11 іноземних юридичних осіб, кожна з яких має пакетом становить менше 10% голосуючих акцій Банка.Основним напрямком розвитку Банку «ЮНІСОН» є роздрібний бізнес, сегмент малого та середнього бізнесу, співпраця з інвесторами і великими корпоративними клієнтами. банк пропонує високий рівень індивідуального сервісу, комфорт та інновації, які роблять співпрацю клієнта з Банком зручною і високотехнологічной.В кінці вересня 2014 року банк «ЮНІСОН» увійшов в ТОП-20 українських банків, що мають найвищу оцінку надійності депозитів за підсумками щоквартального рейтингу РА « стандарт-Рейтинг ».У кінці листопада 2014 року рейтинговий комітет РА« стандарт-Рейтинг »оновив рейтинги Банку« ЮНІСОН ». Довгостроковий і короткостроковий кредитні рейтинги Банку «ЮНІСОН» характеризуються достатньою кредитоспроможністю порівняно з іншими банками. Станом на 1 жовтня 2014 Банк дуже добре забезпечений капіталом і здатний запобігти передбачуваним ріскі.В грудні 2014 року рейтинговий комітет РА «Експерт-Рейтинг» прийняв рішення про підтвердження кредитного рейтингу Банку «ЮНІСОН» за національною шкалою на рівні uaBBB. Банк з рейтингом uaBBB характеризується достатньою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими банками. Також Агентство підтверджує короткостроковий кредитний рейтинг Банку за національною шкалою на рівні uaК3 і рейтинг депозитів Банку «ЮНІСОН» на рівні ua3. Міжнародний журнал «Банкір» визнав банк «ЮНІСОН» самим інноваційним банком за підсумками 2014 года.Отделеніе Банку розташовані в 6 містах України: Київ, Дніпропетровськ, Харків, Донецьк і Одесса.Веб-сайт: http://unisonbank.com.ua/ Інтернет-банкінг: https: //unison24.com.uaВашКредіт: http://vashkredyt.unisonbank.com.ua/Юнисон Банк відноситься до 2 групи банків (менше 0,5% активів банківської системи).

Розташування на мапі головного офісу Юнисон Банку

Путівник

Як обрати надійний банк

Навіть професіонал не скаже напевно, чи надійний той чи інший банк. Однак простий аналіз регулярної банківської звітності та деяких інших джерел дозволить зробити вибір банку більш-менш об'єктивним.

Відео путівник


Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

ШвидкоГроші

Кредит за 30 минут

Сумма: от 600 до 10 000 грн.

Выдача: наличные или на карту

Возраст: от 18 до 60 лет

Документы: паспорт и ИНН