Банк 3/4

Iнформація Банку 3/4 для клієнтів: депозити, кредити, карти, курси валют, новини і акції, чий банк і кому належить (власники), адреси відділень і банкоматів, офіційний сайт, телефони, гаряча лінія

Учасник ФГВФО:

Постійний учасник

Головний офіс:

Київ, вул. Кирилівська, 25 знайти на карті

Мережа банку:

Знайти відділення та банкомати Банку 3/4

Гаряча лінія:

0 800 50 34 34

Email:

secretary@bank34.ua

Офіційний сайт:

www.bank34.ua

Банки-партнери:

Банки-партнери Банку 3/4

Про банк

ПАТ «БАНК 3/4» (офіційна скорочена назва) є універсальною фінансово-кредитною установою, що здійснює комплексне обслуговування клієнтів. Банк зареєстровано в 2008 році, внесено в Єдиний державний реєстр та Державний реєстр банків. Банк не є дочірнім підприємством чи залежним господарським товариством.МІСІЯ БАНКУ Забезпечення клієнтів високоякісним банківським обслуговуванням на підставі індивідуального підходу і надання широкого спектру основних банківських продуктів та послуг за конкурентною ціною, що сприятиме зростанню ринкової вартості Банку і задовольнятиме вимоги акціонерів Банку.СТРАТЕГІЧНА МЕТА Головною стратегічною метою Банку на 2016-2018 роки є підвищення капіталізації, розширення сфери діяльності та підтримка статусу надійного універсального банку України, орієнтованого на інтереси клієнтів всіх форм власності.ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ забезпечення комплексного обслуговування клієнтів різних форм власності; введення інноваційних банківських продуктів для забезпечення індивідуальних потреб клієнтів; розвиток банківських продуктів, пов'язаних з використанням як національної, так і міжнародних платіжних систем; реалізація спільних проектів з державою та іншими недержавними установами.

Керівництво банку

Іщенко Вадим Андрійович

Іщенко Вадим Андрійович

Голова правління

Голова Правління Банку 3/4 У банківській системі працює з 1997 року, на керівних посадах працює з 2003 року. В Банку працює з квітня 2010 року. Голова Правління з червня 2010 року, керівник Банку, діє від імені Банку без довіреності.

Дивіться також:

Правління банку

Фінансові показники Банку 3/4 (I квартал 2020)

Назва
Тис. грн
Місце в рейтингу НБУ
Власний капітал
Чистий прибуток
Обов'язки

Розташування на мапі головного офісу Банку 3/4

Путівники

Як обрати надійний банк

Навіть професіонал не скаже напевно, чи надійний той чи інший банк. Однак простий аналіз регулярної банківської звітності та деяких інших джерел дозволить зробити вибір банку більш-менш об'єктивним.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристическая страховка онлайн: три программы на выбор.

Обязательная автогражданка от лидера рынка.

© 2015–2020

ТОВ «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адреса та телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com