Банк 3/4

Iнформація Банку 3/4 для клієнтів: депозити, кредити, карти, курси валют, новини і акції, адреси відділень і банкоматів, офіційний сайт, телефони, гаряча лінія

Головний офіс:

Київ, вул. Кирилівська, 25 знайти на карті

Мережа банку:

Знайти відділення та банкомати Банку 3/4

Гаряча лінія:

0 800 50 34 34

Email:

secretary@bank34.kiev.ua

Офіційний сайт:

www.bank34.ua

Банки-партнери:

Банки-партнери Банку 3/4

Про банк

ПАТ «БАНК 3/4» (офіційна скорочена назва) є універсальною фінансово-кредитною установою, що здійснює комплексне обслуговування клієнтів. Банк зареєстровано в 2008 році, внесено в Єдиний державний реєстр та Державний реєстр банків. Банк не є дочірнім підприємством чи залежним господарським товариством.МІСІЯ БАНКУ Забезпечення клієнтів високоякісним банківським обслуговуванням на підставі індивідуального підходу і надання широкого спектру основних банківських продуктів та послуг за конкурентною ціною, що сприятиме зростанню ринкової вартості Банку і задовольнятиме вимоги акціонерів Банку.СТРАТЕГІЧНА МЕТА Головною стратегічною метою Банку на 2016-2018 роки є підвищення капіталізації, розширення сфери діяльності та підтримка статусу надійного універсального банку України, орієнтованого на інтереси клієнтів всіх форм власності.ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ забезпечення комплексного обслуговування клієнтів різних форм власності; введення інноваційних банківських продуктів для забезпечення індивідуальних потреб клієнтів; розвиток банківських продуктів, пов'язаних з використанням як національної, так і міжнародних платіжних систем; реалізація спільних проектів з державою та іншими недержавними установами.

Фінансові показники Банку 3/4 (II квартал 2019)

Назва
Тис. грн
Місце в рейтингу НБУ
Обов'язки
Чистий прибуток
Власний капітал

Розташування на мапі головного офісу Банку 3/4

Путівник

Як обрати надійний банк

Навіть професіонал не скаже напевно, чи надійний той чи інший банк. Однак простий аналіз регулярної банківської звітності та деяких інших джерел дозволить зробити вибір банку більш-менш об'єктивним.

Відео путівник


Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

ШвидкоГроші

Кредит за 30 минут

Сумма: от 600 до 10 000 грн.

Выдача: наличные или на карту

Возраст: от 18 до 60 лет

Документы: паспорт и ИНН